511 Shares 7032 views

Stacja metra Moskwa „Drukarki”

Subway „Drukarki” stanowi jeden z stacji podziemnych Moskwie , która jest na linii Lublin-Dmitrovskaya. Znajduje się między przystankami „Kozhuvskaya” i „Volzhskaya”. Została otwarta stacja metra „Drukarki” w grudniu 1995 roku i nazwany na cześć tytułowej dzielnicy w linii Lublin-Dmitrow.

linia Lublin-Dmitrov

Jasnozielony pierwszy oddział został otwarty po upadku Związku Radzieckiego. Jego budowa rozpoczęła się pod koniec 1980 roku i został oddany do eksploatacji w zimie 1995 roku. Obecnie linia Lublin-Dmitrov zawiera siedemnaście stanowisk operacyjnych, w tym w podziemnych stacji „Drukarki”. Długość operacyjna na światło zielone gałęzie prawie dwudziestu czterech kilometrów. Średni czas swojej podróży wynosi trzydzieści minut. Warto zauważyć, że dziesiąta linia metra w Moskwie do 2007 w oficjalnych dokumentach, o których mowa w Lublinie a dziś jest całkowicie zbudowany tylko jego południową zakres i centralną część bezpośrednio. Co do reszty to jest w budowie, a zgodnie z planem, powinien zostać oddany do eksploatacji w 2014 roku.

Metro „Drukarki”: Informacja ogólna

Stacja ta, jak już wspomniano, znajduje się w obszarze same Drukarki w tzw południowo-wschodniej powiatu. Interesujące jest to, że w ciągu dziewiętnastu lat swojego istnienia nigdy nie zmieniła swoją nazwę. Obecnie jest on najpłytsze wszystkich podziemnych przystanków metra w Moskwie. Pasażer stacja ruch do niedawna było niewiele więcej niż dwudziestu pięciu tysięcy osób.

Historia nazwy stacji

Jak już wspomniano, podziemne „Drukarki” (Moskwa) zawdzięcza swoją nazwę pobliskiej dzielnicy, na którego terytorium jest w istocie jest. Z kolei historia przeszłość przeplata się z historią Mikołaja Perervinsky klasztoru, który został założony w 1380-1381, odpowiednio. Dzisiaj, w oficjalnych dokumentach można znaleźć dwa warianty nazwy tej dziedzinie – Pechatnikova i drukarki. Według pierwszej wersji, nazwa dzielnicy pochodzi od nazwy pewnego Vladimir Pechatnikova serwisanta, zabitego w kampanii inflanckiej. Wzmianka o nim znajduje się w rocznikach 1558. Według innej wersji, w XVIII wieku we wsi, który był właśnie w tym miejscu w dużych ilościach malowane perkal. Aby przyspieszyć mieszkańcy Używane drewnianej formy z wyciętym wcześniej wytłoczonym wzorem, który jest następnie pomalowane różnymi kolorami. Pokrycie Calico barwne wzory kolorów, mistrz jakby „wydrukowane”. Następnie, cały teren zaczęli nazywać drukarek. Jak widać, wersja jest zupełnie inna, ale istota pozostaje ta sama.

Szczegółowe dane o stacji

Stacji metra „Drukarki” to trehpoletnoy, czyli z dwoma rzędami kolumn, które zostały zaklasyfikowane jako płytkie. Oznacza to, że przystanek jest skonstruowany otwartej metody standardowych budynków prefabrykowanych wykonanych z betonu zbrojonego. Jego głębokość w tym przypadku nie ma więcej niż pięć metrów. Charakterystyczną cechą stacji jest obecność kilku dodatkowego pokrywania podpór, które są rozmieszczone równolegle do osi Amfilada. Ściany są pokryte track czarnym i szarym marmurem, używane do dekoracji różowy marmur kolumn. Jak na podłodze, położył się na wielobarwną granit, który tworzy wzorzec regularnym kształcie. Oprawy oryginalny design, zamontowany na falistym kształcie sufitu, tworzą podstawę oświetlenia. Warto zauważyć duży panel znajdujący się w holu i wykonaną w specjalnej technice malowania na metalu. Obraz wykonany przez artystę V. A. Bubnovym i poświęcony pracy i Moskale rekreacyjne. Na zewnątrz stacji metra „Drukarki” (rejon Drukarki) jest urządzony w kolorach czerwonym i białym.

wymiana transport

Wydajność miasto z tego przystanku prowadzi na drabinach przez wschodnią przedsionku. Stamtąd pasażerowie mogą dostać się na ulicy Polbina Guryanov i autostrad. Zachód lobby jest obecnie zamknięty, ale nawet z warunków, ze względu na ich mały rozmiar, może być stosowane tylko jako wyjście. Należy zauważyć, że kierownictwo moskiewskim metrze zamierza rozszerzyć oddział Kakhovka bezpośrednio do stacji „Kashira” w przyszłości. Odpowiednia zmiana zostanie przeprowadzona za pośrednictwem tej niewykorzystanej wyjściu z metra zachodnich „Drukarki”. Konstrukcja piasty interchange planowane w najbliższej przyszłości. Ponadto, przed stacją „Drukarki” kongresach położonych na gałęzi łączącej (dwa sposoby) w zajezdni elektryczny, który służy teraz rozważyć linię.