881 Shares 5389 views

Hiszpańskie plaże

Gorące plaże i błękitne morze kiwać o każdej porze roku. Ekscytujących miejsc wypoczynkowych na świecie bardzo wiele. Z reguły mieszkańcy krajów północnych w lecie zazwyczaj wygrzać się na białych, piaszczystych plaż. Jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych, najbardziej nadaje się do tego celu, jest Hiszpania. Graniczy z Morza Śródziemnego Morza, Oceanu Atlantyckiego i Zatoki Biskajskiej. Najlepsze plaże Hiszpanii oferują wspaniałe miejsce wypoczynku dla tysięcy turystów rocznie.


Jednym z najbardziej popularnych jest uważany Costa Brava. Reszta jest miły dla wszystkich. Piękna przyroda i plaż Hiszpanii, rozciągając na setki metrów, nie można nie urok. Ponadto, rozwinięta infrastruktura oferuje wszystkie rodzaje usług i rozrywki. Ceny są dość przystępne.

Costa Brava znajduje się na północnym wybrzeżu Hiszpanii, w Katalonii. Rocky brzegu pokryte drzew oliwnych i sosen, niosący na zatokę, z których każdy jest wyjątkowy na swój sposób.

Jest w Costa Brava ma najlepszych plaż w Hiszpanii. Sezon trwa od początku czerwca do końca października. Największa plaża – Tossa de Mar. Tutaj znajdziesz nie tylko miękki piasek, ale także zatoczki, wąwozy i urwiska. Na plaży oferuje mnóstwo rozrywki, w tym parku wodnego szyk.

Fani ekoturystyki jest lepiej iść na Costa Blanca. Tutaj jest bardzo odpowiedzialne podejście do czystości. Na wybrzeżu są kamieniste, piaszczyste i żwirowe plaże Hiszpanii.

Na rodzinne wakacje to idealne miejsce – Costa Dorada. Złoty, miękki piasek i ciepłe, płytkie morze jest najlepiej nadaje się dla dzieci w każdym wieku.

Zamożni turyści zazwyczaj spoczywa na Costa del Sol. Znajduje się w południowej części Hiszpanii. Nie zawsze jest gorąca. Na plażach żółtego piasku. Na brzegu dużo skał z dziwaczne zatok. Bardzo dobra infrastruktura oferuje rozrywkę dla każdego smaku. W pobliżu autostrady.

Hiszpania ma w swoim składzie i słynnej wyspie. Ten Minorka, Ibiza, Majorka. Są one znane z luksusem i niekończącej się zabawy. Każdego roku przyciąga tysiące turystów, wśród których najbardziej znany oblicze planety. To tutaj z popularnych plaż nudystów w Hiszpanii. Należą do Las Salinas i Playa de Kovalett. Plaża Playa de Palma jest popularny wśród turystów z dziećmi i osób niepełnosprawnych. Niezwykle piękna natura, drobny piasek i turkusowe fale uczyni Państwa pobyt niezapomnianym.

Turyści z całego świata, od dawna przyciąga do Wysp Kanaryjskich. Jednym z najbardziej popularnych jest Teneryfie. Tutaj każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Przyjeżdżając tutaj, ktoś dostanie niezapomnianego, jakość wakacje. Nie będzie wygodny nawet dla tych, którzy nie mogą znieść ciepła.

Plaże w Hiszpanii są bardzo zróżnicowane. Piękna przyroda i niezrównana obsługa czekają na obozowiczów. Jeśli nadal trudno wybrać, spróbuj odwiedzić kilka miejsc. Niesamowite przeżycia i przygody nie trwa długo czekać.