141 Shares 2373 views

stolica Tajwanu: starożytny świat, rozłożone na ulicach dzisiaj

Tajwan – nowoczesny, dynamicznie rozwijający się kraj położony w szesnastu wysp w pobliżu głównych metropolii – Chiny. W tym samym czasie, to jest nadal zachowane konstrukcje architektoniczne , a nawet niektóre z rozliczeń dokonywanych w starożytnym chińskim stylu, to gdzie podróżny może zanurzyć się w cudowny świat Wschodu.


Stolica Tajwanu – do niej od niepamiętnych czasów jest miasto Tajpej – doskonale łączy nowoczesne, strzeliste wieżowce i zabytkowych uliczek ze starymi budynkami i przytulnej kawiarni, gdzie można cieszyć się naprawdę kuchni orientalnej. Gdzie można łatwo zgubić się w czasie: w tym samym czasie każdy podróżny towarzyszy poczucie przynależności do dawnych czasów i tworzenia następnej generacji państwa.

Stolica Tajwanu jest dosłownie zapchane różnych zabytków architektonicznych i historycznych, która codziennie przyciąga dziesiątki tysięcy turystów. Najbardziej popularne, oczywiście, National Palace Museum jako głównego skarbca sztuki chińskiej. Odwiedzający może zapoznać się z dziełami obu starożytnych i współczesnych malarzy i podziwiać wyroby wykonane z jadeitu, brązu, porcelany i jadeitu. To zajmie kilka lat, aby zakończyć zbieranie i analizę dokładnym badaniu eksponatów.

Stolica Tajwanu, między innymi, wspaniały teatr i sala koncertowa, gdzie ludzie przychodzą regularnie koncerty są największe firmy i orkiestr świata. Największym zainteresowaniem wśród miejscowej publiczności zwykle powodują wycieczkę z japońskiego teatru kabuki. Należy również zauważyć, że same budynki są wykwintne architektura, wykonane w tradycyjnym stylu tej przestrzeni kulturowej.

ludzie biznesu są zainteresowani stolicy Tajwanu, a przede wszystkim jej World Trade Center, a także słynny czwarta Aleja Węży, gdzie można kupić wszystko. Centrum handlowe i interesujący dla jego architektury, która jest syntezą nowoczesnych i tradycyjnych form rozwiązań kompozytowych.

Ci, którzy kupili wycieczki rodzinne do Tajwanu, konieczne jest, aby odwiedzić kompleks rozrywkowy „World Yesterday”, gdzie można odwiedzić różne atrakcje i stref edukacyjnych, można odkryć historię i kulturę Chin, aby spróbować zrozumieć pełną głębię filozofii wschodniej, i spadnie do toczyć na różnych rondach i huśtawka. Dla dzieci tutaj działa idealnie pogodny i doświadczonych animatorów.

Jednym z najbardziej interesujących miejsc, które jest stolicą Tajwanu – majestatyczny kompleks Chan Kayshi. Dobrze znaną postacią polityczną był pierwszym prezydentem kraju i uczynił wiele, aby upewnić się, że państwo było w stanie przezwyciężyć ubóstwo i spustoszenie. Memoriał złożony jest interesujący jako piękny park, gdzie można spędzić czas.

Przygotowanie do podróży do egzotycznego kraju, należy pamiętać, że wiza do Tajwanu będzie obowiązywać do momentu, gdy usługa przed końcem paszportu będzie co najmniej sześć miesięcy. Punkt ten powinien być brany pod uwagę podczas przygotowywania się do niezapomnianą podróż.