243 Shares 3621 views

Jak dostać się do teatru Majakowskiego metrze

W naszej stolicy, wielu teatrów z szerokiego repertuaru i różnych aktorów. Dla każdego, kto kocha i docenia sztukę reinkarnację, jest teatr, który chce się wracać wielokrotnie. Takim miejscem dla wielu jest Teatr Majakowskiego w Moskwie. Ale niektórzy dopiero zaczynają swoją znajomość z tego niezwykłego i wybitnego Melpomene bitwy. I to jest dla nich, aby dostarczyć szczegółowych informacji na temat sposobu metrem do teatru Majakowskiego. Ale na początek – trochę o teatrze.

W teatrze Majakowskiego

Akademicki Teatr Moskwa. Władimir Majakowski – jest to jeden z podstawowych i wielu ulubionego zespołu kreatywnego naszego rozległego kraju. Teatr dla około 100 lat, a wciąż jest w fazie jego gra jedne z najlepszych aktorów i etap odgrywa utalentowany reżyser. W tym czasie teatr kierowany przez V. Meyerholda, Alexander Popov, N. Okhlopkov, Goncharov i S. Artsibashev. Teraz na czele nagradzanego reżysera M. Karbauskis. Na scenie gwiazdy świecące, takich jak F. Ranevskaya, A. Djigarkhanyan Gundareva N., A. Jakowlew. Teraz gra zatrudnienie nie mniej utalentowanych aktorów, takich jak: I. Kostolevsky A. Ardova, S. Nemolyaeva EA Simonow i wielu innych.

W tej chwili teatr ma dwa budynki w centrum Moskwy:

  • W głównym budynku na Bolshaya Nikitskaya z dwóch scenach – dużych i małych.
  • Scena na Sretenka.

Jak dostać się na metro na scenie głównej

Budynek, w którym historia teatru zaczęła VL. Majakowski, usytuowany na rogu Ball. Nikita i Mal. Kislovskiy za minutę.

Jak dostać się na metro do teatru Majakowskiego – wybór należy do Ciebie jako do głównej scenie można osiągnąć za pomocą następujących opcji:

  • M. "Pushkinskaya", "Tverskaya" i "Czechowa." Odległość do teatru trochę ponad kilometr iść około 15 minut na Tverskoy Boulevard. Bol na ulice. Nikita, czy można przejść przez transport publiczny – wózek numerem 31, 1 lub 15 do przystanku. "Nikitsky Brama". Następnie należy udać się obszar i po ulicy. Bol. Nikita.
  • M. "Arbat". Teatr jest trochę mniej niż kilometr iść około 10 minut na Nikitsky Boulevard. lub Kalashny pasa, a następnie na Ball Street. Nikita skręcić w prawo i jechać do domu 19/13.
  • M. "Alexandrovsky Garden", „Biblioteka im. Lenin "" Borovitskaya "" Ochotnyj Riad”. Spacer trochę więcej niż kilometr, około 15 minut. Od stacji metra na ulicy. Moss trzeba dotrzeć do skrzyżowania z ul. Bol. Nikita, a następnie na tej ulicy. do teatru.

Adres: Bolshaya Nikitskaya Dom 19/13

Harmonogram Teatr Box Office: od 11.00 do 20.00

Jak dojechać do Teatru Majakowski metrem do sceny na Sretenka

Do sceny na Sretenka można osiągnąć w następujący sposób:

  • "Sukharevskaya" metro. Od stacji metra jechać mniej niż 500 m, około 5 minut Sretenke do Pushkarev za minutę.
  • M. "rura". Od stacji metra iść około kilometra, około 10 minut. Konieczne jest, aby dotrzeć na ulicę. Rury i dalej Pushkarev jednej minuty.
  • M. "czyste stawy", "Turgieniew", "Sretensky Boulevard". Pieszo około 10 minut, trochę mniej niż kilometr wzdłuż Sretensky Boulevard. na ulicę. Sretenka, a następnie skręcić w prawo i jechać do Pushkarev za minutę.

Adres: Pushkarev pasa do domu-21

Harmonogram Teatr Box Office: od 11.00 do 20.00

Tak więc ci, którzy zdecydowali się osobiście zobaczyć legendarnej trupy, a kto nie wiedział, w jaki sposób dostać się do teatru metra Majakowski teraz znaleźć drogę i będzie cieszyć się wspaniałą grę aktorów bez pracy.