239 Shares 1915 views

Rivanola – depilacja twarzy bezbolesne i na zawsze

Nadmierne owłosienie jest zwykle ze względu na zaburzenia równowagi hormonalnej w organizmie. Głównie nastolatków cierpi z powodu tego, że mają one niestabilne hormonów, a każdy zbędny włosy są zazwyczaj postrzegane jako katastrofa, zwłaszcza dziewcząt. W rzeczywistości, ten artykuł jest napisany w celu opowiedzieć prostymi środkami „rivanola” depilacji twarzy przez które światło przekształca się bezbolesny zabieg.


Na gładkiej i czystej skóry marzenie każdej dziewczyny. Ale co, jeśli Telltale włosy są perforowane na górnej wardze, na przykład? Wyciągnąć – bolesne i nieskuteczne. Szybko rosną ponownie. O golić, to nie jest a priori, że zdanie gipervolosatosti. Użyj środków ludowej, których jest wiele, i mówimy o nich, zbyt? Tak, są zwykle bezpieczne, ale są też często nieskuteczne.

Inną rzeczą „rivanola” – do depilacji twarzy z nim daje bardzo dobry wynik. Włosy nie odrastają ponownie. Na problemie, więc można zapomnieć, jeśli nie na zawsze, a potem przez długi czas. Natomiast sam krem do depilacji. Choć kremy do depilacji i ustawy o żarówki, ale włosy po rosną szybciej niż po „rivanola”.

Efekt może nie być tak szybki jak przy użyciu środków do depilacji, ale bardziej trwałe i całkowicie bezbolesne. Podczas korzystania z „rivanola” twarzy depilacja trwa zwykle kilka dni. Ale procedura jest bardzo prosta i wymaga tylko kilku minut.

Oto jak to zrobić. Po pierwsze, jest konieczne, aby przygotować pożądanego stężenia roztworu. W aptekach, lek sprzedawany jest w różnych formach uwalniania, są maści, pasty, pigułki, proszki i roztwory. Dla naszych celów, to najlepiej użyć proszku lub roztworu. Hodowla jest konieczne, aby gotowy stężenie środka wynosiło 1%. To właśnie w takiej proporcji „rivanola” do usuwania włosów jest najbardziej skuteczne i bezpieczne.

W tym celu 10 g proszku, rozpuszcza się w 1 litrze wody. Jeśli jest to niemożliwe, aby mierzyć dokładnie 10 g, 100 g może, lecz rozpuszcza się w 10 litrach wody. Nie jest konieczne stosowanie pojemności 10 tilitrovuyu. Proszek można najpierw rozpuścić w 1 litrze, a następnie na zewnątrz, na przykład, 100 g roztworu, a następnie rozcieńcza w 900 ml wody. Stężenie roztworu jest bardzo ważne, ponieważ „rivanola” powoli usuwana z tkanek, a nawet jeśli stosunek 4: 100 jest uważane za bezpieczne, lepiej, aby nie przekraczać dawki.

Kiedy mówimy o kompletnej nieszkodliwości „rivanola”, nie jest to do końca prawda. Wystarczy, że jest tylko jeden przeciwwskazaniem do stosowania „rivanola” oznacza: manualna ostrzega, aby nie stosować leku, jeśli u pacjenta występuje ciężka choroba nerek, w szczególności znaleźli białko w moczu. Od młodych ludzi jest to dość rzadkie, a reszta „rivanola” można uznać za nieszkodliwe.

Ale przed użyciem należy przeprowadzić test na brak alergii. W tym celu, gotowy do posmarowania rozwiązanie w zgięciu łokcia. Jeżeli w ciągu 4 – 6 godzin, brak reakcji, można bezpiecznie przejść do procedury usuwania włosów. Zabieg przeprowadzany jest raz dziennie przez kilka dni bez przerwy. Wacikiem zamoczonym w roztworze „rivanola” smaruje włosy powinny być usunięte. Są cieńsze i znikają. „Rivanola” ogólnie uważane za skuteczne bakteriobójczy, więc po usunięciu włosów z nim nie ma zapalenie i inne negatywne konsekwencje.

Oprócz korzystania z narkotykami „rivanola” twarzy depilacja produkować również szereg środków ludowej, takie jak nalewki z orzeszkami pinii, sok z młodych pędów winorośli, nalewki z nasion datura. Ale te i wiele innych sposobów bardziej trudne do przygotowania, a ich skuteczność jest poważnie gorsze „rivanola”.