132 Shares 8952 views

Torby „Hess” – doskonałym dodatkiem obraz

Znana na całym świecie marka „Zgadnij” jest jeszcze stosunkowo młody. Ostatnio miał trzydzieści lat. Początkowo bracia Marciano zorganizowała małą firmę do produkcji dżinsów. Przez czas dżinsy były trochę wziąć swoje pozycje, a założyciele firmy postanowiliśmy pokazać je w nowej formie.


Na początku ich innowacyjne pomysły nie zostały zaakceptowane przez społeczeństwo. Ale to nie była długa, a bracia udało się bardzo popularny Jeansowa. Firma szybko rosła i już w latach 90-tych w Europie, Azji, Afryce, otworzył pierwszy sklep, które zostały przedstawione i nowe produkty marki – worki „Hess”.

Od początku 2000 roku, stały się bardzo popularne i łatwo rozpoznawalne. Słynna marka była w stanie dokonać niezwykłego kobiecego akcesoriów grafiki. Torby „Hess” – to nie jest tanim dodatkiem, który podkreśla status kobiet. Są one uważane za klasyczne stroje biznesowe i kobietą sukcesu.

Niektóre modele marki wszedł do historii sztuki i projektowania są popularne do tej pory. Na przykład, Guess Amour – torba tricolor mały rozmiar. Jest to bardzo praktyczne. Model ten jest przeznaczony do codziennego użytku. Ma długi, cienki pasek ozdobiony łuki, wisiorki i łańcuchy kwiatów. Zapięcie – Magnetic przycisk. Istnieją dwie kieszenie, które mogą być usunięte, pas naramienny. Logo i kształtki wykonane z metalu.

Od modeli letnich fanów szczególnie rozkoszował torby „Hess» Bellissima Large. Powietrze i śnieżnobiałe modelem naprawdę jest najjaśniejszą w kolekcji. Delikatne delikatna perforacja wygląda zarówno stylowa i powietrze. Jest odpowiedni dla każdego letniego stroju. Szczególnie imponująco wygląda z ażurowymi drutach tuniki i sukienki.

W 2010 roku ujrzał światło jasnym nowy i oryginalny nowość – worki „Hess» IT-torby. Modele marki zawsze wyróżniać się z tłumu, a fakt ten nie może już być pomijane. Wykonana jest w jasnych kolorach i bogatych. Model prostokątny kształt, ma dwa małe dłonie. Istnieją próbki skóry lakierowanej „krokodyla”. Uchwyty mogą być skóra, wiklina, z łańcucha.

Torby „Hess” w 2013 roku, jak wcześniej, szykowny i elegancki, ale zarazem bardzo praktyczne. Większość modeli wykonane są z poliuretanu, a to można uznać ich godności. Dla tego produktu jest łatwe i proste w utrzymaniu. Wśród nowych produktów wyróżnia Bag „Hess» HWVG36-44780. Jest to model z tradycyjnych form z pokrywą na magnes. W głównej komorze – kieszonka z suwakiem. Torbę można nosić na ramieniu z opcjonalnym paskiem.

Tegoroczna kolekcja marki dołączyły nowe przedmioty – worki „Hess» HWVG36-25300-Kor. Jest to prawdopodobnie najbardziej stylowy wzór najnowsza kolekcja. Jest wyposażony w długopis i dodatkowy pasek. Jako dekoracja – oryginalny futra pęku kluczy.

kampanie reklamowe głośnych które promują młodość i buntowniczy duch, luksus – to wszystko firma „Hess”. marka toreb w każdej kolekcji są prezentowane w nowej rozwiązania projektowego wykorzystuje najnowsze wzornictwo i najwyższej jakości materiałów. Wpływają one na oryginalność i wyrafinowanie projektu. Torby „Hess” – to stylowy elegancki, wyrafinowany wygląd.