220 Shares 7849 views

Seria „Anioł na służbie”. Aktorów, pokazujące życie i śmierć

Seria „Anioł na służbie” (aktorzy są charyzmatyczny i zrozumienie, że odgrywają one zostały podniósł) to film dla zabawy, aby odpocząć, gdy głowa potrzebuje kompletny odpoczynek, odwrócenie uwagi od ziemskich myśli. Obraz z pewnością nie jest mistyczne, nie jest to komedia, a nie całkowicie detektywem. Tutaj trochę wszystkiego. Film nie jest pouczający maksymy i niektóre głębszy sens. Ale to jest pozytywną cechą serii odpocząć. Taśmy możliwe jest zalecane do rodzinnego oglądania.


Dzień, który zmienił wszystko

Głównym bohaterem serii w Eugene – utalentowany chirurg, który pracuje w jednym z najbardziej prestiżowych klinik w Moskwie. Ona jest przekonana, że jej powołanie – do udzielania pomocy wszystkim potrzebującym. Całkowicie zanurzone w ulubionym pracy, Jack, możemy powiedzieć, pomachał ręką i nie tworzy rodzinę.

Pewnego dnia dziewczyna przychodzi nieszczęście, które radykalnie zmienia cały to już ugruntowaną życie. Od serii „Anioł na służbie” zaczyna. Aktorzy i roli grali, umiejętnie wyświetlenie wszystkich stało się z głównym bohaterem po dziwny dzień.

Znajomość z Aniołem

Więc, co naprawdę stało się z Eugenia? Kolejna operacja jest już zbliża się do końca, gdy nagle dostała porażenia prądem. Traci przytomność, cierpi z powodu śmierci klinicznej. Koledzy przywrócić go do życia. Wydaje się, że wszystko trwa jak zwykle i oczekuje się nic nowego. Ale …

Po pewnym czasie okazuje się, że od tej chwili Jack jest właścicielem bardzo dziwne zdolności. To będzie zupełnie nieprzypadkowy spotkanie z niezwykłym i absolutnie nie przypomina reszty obcy o imieniu Paul. Nazywa siebie Anioł. Teraz życie zmieniło się na zawsze Eugene. W tandemie z Pawła, który ma swoje pełne poparcie i nawet nie raz uratował od śmierci (tracąc jeden po drugim pierścieni noszonych na palcach), pomaga dusze zmarłych nagle ujrzeć światło, po którym będą odlecieć do nieba. Po tym wszystkim, tylko Jack może pomóc utraconą kompletny niedokończone sprawy z życia. Oto historia w „Anioł na służbie” tak interesująca seria rozwija. Aktor, który grał go w Eugene i Angeli Pawła – to wszystko zna Olga Lomonosova i Alex Courtney, który oprócz swojej podstawowej działalności (jest wokalistą „wypadek”) zaangażowanych w strzelaniu filmów.

Pomoc samotne dusze

Teraz, po Paul wyjaśnił wszystko Eugene, to (początkowo niechętnie, potem z pełnym zrozumieniem tego, co się dzieje i wielką chęć pomocy) rozpoczyna nowe życie. Jako Jack – człowieka nauki, profesjonalnego chirurga, była początkowo bardzo trudno wyregulować. Nie może uwierzyć „niewiarygodne bzdury”, do którego nie był używany i że usłyszy od Pawła, jak tylko spełnione. Żenia jest wszystkim własne, naukowego punktu widzenia, a to jest niemożliwe, aby wierzyć w co najmniej jednym historia opowiedziana przez anioła. Ale nie mogła argumentować, bo nie mają takiego doświadczenia.

Ale bądź co bądź, para ta jest przeznaczona do rozwikłać niezwykłe i dziwne przypadki ludzi, którzy odeszli z tego świata śmiertelnych może wreszcie znaleźć spokój. Teraz Eugene ma potrzeby bardzo szybko zostać przebudowany, ponieważ nowa wiedza nabyte.

W kinach kilka lat temu serialu „Anioł na służbie” (aktorzy, dla których zostały wybrane bardzo starannie) z pierwszej serii zdobył miłość publiczności i znalazł wdzięcznych fanów.

Co będzie dalej?

Po zaledwie dwóch lat po wejściu rosyjskich ekranach pierwszy sezon w 2012 roku, ten sam reżyser – Oleg Safaraliev – wydany sequel. Więc nie był „Anioł duty 2”. Aktorzy, którzy wystąpił w tej serii, stworzył zupełnie inny zespół, niż w pierwszym sezonie. Główną rolę odgrywa Ksenia Alferov. Z nią na planie Nadziei były Winokurow Julia Yurchenko Stanislav Lesnoy Konstantin Demidova i innych. Od poprzedniego były tylko Alexei Kortnev (Anioł Paul) i Prokhor Dubravin (policjant ukochany chirurg Eugenia).

Czasami może się wydawać, że drugi sezon nie wytrzymać do pierwszego i jej historii, fabuły i wykonywania aktorów. Ale najbardziej prawdopodobne, to ze względu na fakt, że zespół aktora była inna, a publiczność jakoś przyzwyczaiłem się do tego, że widzieli wcześniej. Ale nie wszystko jest tak źle. W kontynuacji dziewczynki był kolejny, który widział dusze zmarłych i pomógł dokończyć to, co mieli w życiu.

Kim jesteś aniołem?

Widzowie świadomie zainteresowane w serialu „Anioł na służbie.” aktorzy, jak wybór, utalentowany i ciekawy. Ale jeden z nich jest z pewnością różni się od reszty.

Aleksey Kortnev, zawarte w duszy zmarłego ekranowany do innego świata, w każdej ramce w swoim rodzaju, dotykając i zabawny. I każdy jego wygląd jest bardzo ciepłe i żywe uczucia publiczności. On i przedstawiciele światło i ciemna strona staje się w pierwszej piątce. A ten obraz był bardzo zabawny. Na widok jego chytrym półuśmiechem zniszczone wszystkie zwykłe stereotypy.

Nie zawsze było pokazać dobry, miękki i puszysty, ale nadal można łatwo uwierzyć, że jego bohater – prawdziwy anioł. Choć nie ma skrzydeł, nie halo – nic, że reprezentacja ludzka powinna być nieodłącznym niego. Mimo to, ciągle oczekiwać, że tutaj, i to za jego piękne białe falowych jej skrzydła i wznieść się nad ziemią. Może coś, co było bardziej jak psychicznych – pierścienie i ich konsekwentnie wymijające odpowiedzi. Ale wydaje się, że najważniejszą rzeczą w tej roli Kortnev wydawał się człowiekiem (lub stworzenie) nie jest z tego świata. I czy nie jest to najważniejsza rzecz w tym filmie?

Nowy "Ghost Whisperer". Co spowodowało zmianę bohatera

A na ekranie długo oczekiwany sequel – „Anioł na służbie”, Sezon 2. Rzucić to w ramię prawie niemożliwe zadanie – grać nie gorzej, a może nawet pokonać zespół pierwszy sezon. Wielu widzów, którzy obserwowali poprzedniej serii, wyszedłem rozczarowany. Po tym wszystkim, oczekuje się od nich, aby kontynuować historię Eugene i Sergey (policjant), mamy nadzieję, że po ślubie oboje nadal pomagać duszom zmarłych. Ale rozwój tej historii nie nastąpił.

W pierwszej serii drugiego sezonu widzowie zostały wprowadzone do nowego bohatera w wykonywaniu Ksenii Alferovoy. To też było zaskoczeniem dla nich. Może nie całkiem przyjemne, ponieważ po włączeniu zasilania Lomonosova Alferov grał jako wesoła i nie bardzo poważnego studenta. Ale to jej urok.

Są to innowacje miały miejsce w drugiej części serii „Anioł na służbie”. Aktorzy odgrywają nowa historia, która wciąż rozbrzmiewało z wcześniej wystąpił. W filmie, proste, ciche dźwięki garniturach, jasnych i fascynującej historii. Każda postać jest dobrze ugruntowana i przedstawiony opinii publicznej. Każda historia jest tak realistyczna, że wierzy w to, co dzieje się na ekranie, a wydaje się, że to było w domu obok lub na sąsiedniej ulicy.

W tej serii, wszystkie dostarczone w taki sposób, że śmierć nie wydaje się takie straszne. To jest po prostu kontynuacją drogi każdego człowieka. Dusza nie umiera, ona jest świadoma wszystkich błędów i spróbować wszystkiego, aby go naprawić.