441 Shares 5726 views

Jak miło zebrać włosy w koński ogon lub kok

Długie włosy – to bardzo ładna i kobieca, ale kłopotliwe. Je nosić luźne nie zawsze jest wygodne, i spędzać czas na wyszukane fryzury nie są pożądane. W tym przypadku nie jest to wielkie pragnienie, aby wyglądać imponujące i elegancki. Ten problem ma dwa rozwiązania: pilnie biec do fryzjera na krótką fryzurą lub niezależnie opanować wiedzę o tym, jak piękne zebrać włosy proste fryzury.

Najprostsze opcje stylizacji dla długich włosów: ogon, warkocz i kok. Na ich podstawie można stworzyć mnóstwo opcji dla fryzury. Wystarczy zebrać jak piękne włosy w kucyk, można napisać książkę. Aby przekonać się o tym, dam kilka przykładów.

Wysoki ogon można łatwo włączyć do strzyżenia do wyjścia, posiadający tylko jedną ręką gumy. Oczyścić zacheshite włosy i zbierać na karku. miejsce guma w środku ogona i włosy na górze podzielić na pół. W otworze rozciąganie nici dolnych w kierunku głowicy. Delikatnie wyprostować włosy na boki, aby zabezpieczyć lakier nie rozproszone. Fryzura jest już prawie gotowy, pozostaje ozdobić go z nawrotu lub kwiat tkaniny. Opcja ta jest idealna dla grubych prostych włosów.

Asymetryczne fryzury wyglądać szczególnie elegancko i kobieco. Jeśli myślisz, jak piękne zebrać włosy na randkę, spróbuj niski kucyk na bok. Z tego zacheshite wszystko poszło gładko i trzymając ręce kosmyki, zakasać pętlę. Przechodzą przez włosy i zacisnąć węzeł. Przymocować gumką ogon. Jeśli jest to pożądane, nici mogą być zwinięte zwijania. Ta fryzura zwraca uwagę na szyi i górnej części klatki piersiowej.

Pamiętaj Księżniczka Jasmine Aladdin z kreskówek o? Ona także nosiła włosy zebrane w kucyk. Zbudować podobną fryzurę może być bardzo łatwo i szybko. Trzeba będzie piękny opatrunek, trzy cienką gumę pod kolor włosów, a kilka spinki. Umieścić bandaż tak, że leżała na linii włosów. Rozdzielenia nici w twarz i delikatnie pociągnąć je pod bandażem. Umieścić więc włosy po obu stronach. Pozostałe pasma montażu w niskim kucyk po lewej stronie i zabezpieczyć ją gumką. Ostrożnie nacheshite włosy i przeciągnij je w Two If trzech miejsc w tej samej odległości. Fryzura a la Jasmin gotowy. Opcja ta jest idealna na letnie imprezy, dyskoteki, randkę.

Teraz trochę o tym, jak piękne zebrać włosy w kok.

Całkiem ładne fryzury, można dostać dosłownie w pięć minut przy użyciu tylko ukradkiem, gumę i lakierów. Dokonać ogona u nasady szyi, i zamocować ją oddzielić blokady średniej grubości. Przekręcić bardzo ciasny warkocz i kontynuować tę operację tak długo, jak nić zaczyna nabierać kształtu w pierścieniach. Raz spróbować to zrobić, od razu sobie sprawę, że to nie jest trudne. Zabić otrzymał „baranka” niewidzialne, Ukrywanie wskazówek. Dodać tyle wici na ile włosów jest mało. Rozmieścić je symetrycznie wokół ogona.

Ta metoda, jak zebrać włosy w kok, nie można nazwać opcja express, ale zbyt wiele razy to nie potrwa.

Zaczynamy r, co robimy u nasady ogona szyi. Oddzielić górną nić, delikatnie drażnić ją wzdłuż całej długości. Złożone na pół i zamocowany na podstawie ogona z dwoma niewidoczne. W sumie z czterech pasm włosów o jednakowej szerokości, które tworzą rodzaj kwiatu.

Właściciele długie włosy mogą tylko pozazdrościć. Ale wskazówek, jak zmontować piękne włosy średniej długości, prawie żaden. Mimo że jest w procesie układania włosów temacie stylowy otraschivaniya szczególnie istotny.

W tym przypadku, przyjść z pomocą mierzei. Jak podoba Ci się pomysł tworzenia układania „kosz”.
Pomimo faktu, że jest to uważane za włosy dziecięcy z Bobbym szpilki odpowiednia będzie dobrze wyglądać na pani dorosłych. W każdym razie, w kraju, w kampanii lub na plaży to pomogło nam bardzo dużo.

Jak vomne, „kosz” – dwa warkocze plecione za uszami, których końce są zamocowane na przeciwległym boku. Jako dziecko, mama wykorzystywane do tego celu taśmy nylonowej, który następnie przekształcił się w ogromnym łukiem. Można to zrobić za pomocą kołków, kraby lub koloru tkaniny. Warkocz warkocz może być również pierwszy „skok”, ale z uszami – bezpłatnie. Nawiasem mówiąc, taka fryzura jest łatwa do usunięcia odrastania grzywki, która jest na ogół bardzo przeszkadzają.