109 Shares 4559 views

Lecznicze właściwości kamieni

Lithotherapy (leczenie minerały i kamienie) uwzględnia właściwości fizyczne kamieni i ich ezoterycznych funkcji. Ta nauka jest oparta na osiągnięciach i rozwoju współczesnej medycyny, a także starożytnych źródeł (na przykład średniowiecznego traktatu tybetańskiego Starszych „Chzhud-rank”).


Kamienie-uzdrowiciele użyć jako dekoracji, sprzątanie planu astralnego i psychicznego, utrzymywanie równowagi emocjonalnej. Jeśli nosisz je w różnych częściach ciała i na różnych palców, można w pełni wykorzystać lecznicze właściwości kamieni, a zatem równoważyć całe ciało. Przy użyciu minerałów naładowanych wody, która następnie stosowane jako odrębnego leku lub jako składnik pomocniczy przy wytwarzaniu herbat, wywary, ekstrakty ziół. Kryształy naturalne mogą być umieszczone w pojemniku z produktów zbożowych dodatniej energii wypełniona żywności, tym samym zobojętniając negatywny drgań.

Dostępność odpowiednich minerałów w środowisku harmonizuje ciało subtelne, ma korzystny wpływ na podświadomość, a więc są użyteczne mieć wokół, nawet tych, którzy nie wierzą w lecznicze właściwości kamieni i naprawdę ich nie rozumie.

Ametyst chroni użytkownika przed jego negatywnymi skutkami chorób, złych nawyków, ponieważ redukuje apetyt na iluzji. W średniowieczu, człowiek dał pierścionek z ametystem jego ulubionym jako maskotka. Ten kamień symbolizuje szczerość i spokój. Ponieważ trwa zdrowia kobiety, wewnętrzną harmonię, zdolność do posiadania dziecka w przypadku niepłodności. Ametyst pomaga mężczyznom w celu skorygowania wady żony. Ale kamień powinny być noszone nie stała, ale okresowo. W związku z tym, pierścienie ametyst są w nietradycyjnych, eleganckim stylu.

Pierścionek z turmalinu lepiej jest dawać ludziom. Astrologowie powiązać je z pojęć, takich jak miłość, szczęście, zwycięstwo w miłości, ale tylko dla mężczyzn. To właśnie te właściwości skał związanych z tantrycznych energii. Kamień całkowicie przekształcić energię seksualną. to również przyczynia się do płodności i wzmacnia więzi rodzinne.

Cytryn – pomaga ludziom, których zawody są ściśle związane z obliczeń, takich jak przedsiębiorców i brokerów. Pierścień ten będzie pasować kobieta biznesu. Poza tym, ten kamień będzie przydatna dla osób często podróżujących do podróży.

Nasi przodkowie wierzyli, że pierścień szafir zabezpieczeniem przed strachem i gniewem, daje wierność, symbol kontemplacji i nadziei. Sapphire pomaga zwalczać wszystkie choroby ciała i duszy.

Topaz generuje poczucie spokojny przyjemności życia, pozwala na znalezienie miłości i prawdziwej przyjaźni.

We wszystkich czasach ludzie przyciąga magiczne właściwości kamieni.

Uważali, że to czy tamto kamień wyeliminuje chorobę śmiertelną, chronić przed złym okiem, pomaga znaleźć miłość.

Jakie wybrać kamień jako talizman dla ludzi urodzonych pod pewnym znakiem zodiaku?

Z tego powodu istnieje wiele sprzecznych opinii. Jak nie mylić?

W tej sytuacji najlepiej jest zwrócić się o poradę do specjalisty, który zna właściwości skał i minerałów, z doświadczeniem w kamieniu-talizmany, lub po prostu zaufaj swojemu instynktowi. Wiadomym jest, że najlepsze są kamienie, talizmany odziedziczonych lub wpłat.