890 Shares 2148 views

"Trittiko" lek. Instrukcja użycia leku

Lek „Trittiko” ma korzystnie działanie przeciwdepresyjne, z lekkim działaniem przeciwlękowym i uspokajającym. Składnik aktywny – chlorowodorek trazodonu. Lek ma pozytywny wpływ na somatyczne (bóle głowy, uczucie kołatania serca, częste oddawanie moczu, ból w mięśniach, hiperwentylacji i pocenie się) i psychologiczne (bezsenność, lęk i drażliwość) niepokoju. Lek jest bardzo skuteczny w leczeniu zaburzeń snu na tle depresji. Środki zwiększa długość i głębokość snu, przywracając jej fizjologiczną strukturę i jakość. Leki reguluje tło emocjonalne, poprawia nastrój, zmniejsza (na podstawie objawów odstawiennych i remisji w przewlekłym alkoholizmem) uzależnienia od alkoholu. Oznacza „Trittiko” – opinie lekarzy to potwierdzić – nie powoduje uzależnienia i objawów odstawienia. Lek pomaga przywrócić libido i potencji u pacjentów z depresją i tych bez niego. Lek nie ma wpływu na masę ciała. Jest wysoka absorpcja środków z układu pokarmowego. W organizmie, maksymalne stężenie leku, obserwuje się po 0,5-2 godzin. Metabolizm zachodzi w wątrobie.


"Trittiko" środki. Instrukcje. świadectwo

Lek jest wskazany w leczeniu zaburzeń depresyjnych z lękiem lub bez.

dozowanie

Lek jest przyporządkowana tylko do dorosłych. Zalecana dawka – 75-150 mg / dzień. Lek przyjmuje się raz dziennie. Przepisywać lekarz może zwiększyć dawkę do 300 mg. Zatem ilość leku jest podzielona na 2 dawki. W przypadku pacjentów w podeszłym wieku dawka początkowa – 100 mg / dzień. Zaleca się stosowanie leku w godzinach wieczornych. Kompensacja dawkowanie odbywa się w zależności od oczekiwanego efektu terapeutycznego i tolerancji. Lek „Trittiko” Podręcznik zaleca się przyjmować po posiłkach. Czas trwania leczenia – co najmniej miesiąc.

Przeciwwskazania

Lek „Trittiko” instrukcja nie jest zalecany podczas karmienia piersią, podczas ciąży, dziedziczna nietolerancja fruktozy rodzaj nadwrażliwości na składniki.

skutki uboczne

Ze względu na uspokojenie leki mogą wywołać senność w ciągu pierwszych dni leczenia. Z reguły jest to zjawisko ustąpi niezależnie i nie wymaga dodatkowych działań. W niektórych przypadkach istnieje dezorientacja, drżenie, pogorszenie koncentracji, zawroty głowy, osłabienie, tachykardia, nadciśnienie, niedociśnienie typu. U niektórych pacjentów może wystąpić biegunka, nudności (do wymiotów), wysypkę skórną. Rzadko obserwowano zaburzenia rytmu serca, niedokrwistość, agranulocytoza lub małopłytkowość. Ponadto preparat jest w stanie spowodować zaburzenia wątrobowokomórkowego, żółtaczka. należy przerwać leczenie i natychmiast w przypadku wymienionych działań niepożądanych należy skonsultować się z lekarzem.

"Trittiko" środki. Instrukcje. Aby uzyskać więcej informacji,

Na tle patologii wątroby, nerek, choroby układu krążenia leczenie lekarz powinien monitorować. Oznacza „Trittiko”, których cena jest trochę więcej niż 300 rubli, przypisane tylko do specjalisty.