611 Shares 9808 views

Jak leczyć katar u małych dzieci

U niemowląt anatomiczny zmuszony traktować wspólne leczenie zimno bardzo poważnie. Wąskie kanały nosowe, bliskość jamy ucha, niezdolność do oddychania przez usta, niezdolność do kichania, często prowadzi do problemów w leczeniu takich chorób u niemowląt. Przyczyny przeziębienia są hipotermia epidemia dziecko przeziębień, reakcje alergiczne i pyłu.


W odróżnieniu od zakaźnego katar, które rozwija się stopniowo wraz ze wzrostem temperatury, alergiczne – widok niespodziewanie, bez zwiększania temperatury. Natychmiast po ekspozycji na alergen wydaje obfity śluz zwolniony z nosa, dziecko zaczyna kichać, oczy czerwone i swędzące. Po usunięciu alergenu wszystkie oznaki niepokoju same znikają. Jak leczyć katar alergiczny z natury, która jest często sezonowa, wyjaśnia lekarza – alergologa. I pożądane jest, aby wykonać wszystkie jej zalecenia dokładnie, aby uniknąć nawrotu choroby.

Z zakaźnego nieżytu nosa jest obrzęk śluzówki, gorączka, osłabienie dziecka. Dziecko płacze, nie chce jeść, nie spać dobrze ze względu na trudności z oddychaniem. Więc przede wszystkim konieczne jest, aby przywrócić oddychanie przez nos, usunąć śluz z nosa, a następnie utrzymać wilgotność śluzowa na odpowiednim poziomie. Można umieścić w nawilżaczy pokoju, zbiorniki wodne, przemywa dziobek z soli morskiej, olej z tłuszczu roztworu witaminy A lub E.

matki często martwić się, zapytać, jak leczyć katar u niemowląt, aby nie uszkodzić go. Oczyścić jamę nosa może być specjalny dzieci aspirator, który nie dopuszcza powietrza dostać się tam iz powrotem smark temu, ale przemyto roztworem izotonicznym, usuwa śluz i przygotowuje się do otrzymywania leków. leki zwężające naczynia należy stosować ostrożnie, a jeśli to konieczne, po powołaniu lekarskim i nie więcej niż 5 dni.

Jeśli dziecko nie ma alergii, zaleca się, że pokój być rozszerzona ząbki czosnku i cebulę w plasterkach, który będzie nie tylko dezynfekuje powietrze, ale również przyczynić się do wzmocnienia siły odpornościowe malucha. Dziobek może ściekać solankę, sok kalanchoe rozcieńczonego na pół wodą. Bardzo dobry efekt uzyskuje się stosując Akvalor Kochanie jak spraye i krople. Ten lek może być bezpiecznie stosowany w pierwszym miesiącu życia.

Pozwól nam więcej szczegółów o tym, jak leczyć katar u noworodka. Na dobry wynik trzeba umieścić swoje dziecko na boku. Następnie należy wprowadzić do nozdrza dyszy i przemyć kilka sekund dziobek sterylny roztwór Akvalor niemowląt temperatury pokojowej. Następnie podnieś dziecko i aspirator do usuwania śluzu. Powtórz to samo z drugą dziurką.

Takie leczenie czyści nos i nosogardziel szkodliwych mikroorganizmów skrapla śluzu w jamie, usuwa go z tego, zmniejszenie obrzęku śluzówki i poprawić przepuszczalność powietrza w nosie. Oddychanie staje się łatwiejsze dla dziecka, to wygodnie śpi lepsze ssie i zyskuje na wadze. Ale najważniejsze w tym wieku.

Leczenie przeziębienia u noworodków, jak ważne i trudne, jak leczyć katar w psy. I on i inni nie rozumieją potrzebę leczenia, trudno jest oddychać przez usta, jak i technicznie trudne do czyszczenia nosa kroplówki i spada. I jak ważne jest, aby mieć zarówno normalny węch w moim życiu!

Rodzice muszą inteligentnie podejść do problemu, jak leczyć katar u dziecka , które nie pojawiają się powikłania, takie jak zapalenie ucha środkowego lub zapalenie gardła. Nigdy nie należy ssać śluzu z gruszką nos dziecka, kroplówka krople do nosa dziecka w pozycji leżącej na plecach, aby wziąć udział zwężający naczynia krwionośne spada i używać niesprawdzonych środków ludowej na siebie, nawet najbardziej skuteczne.

Informacje o tym, jak leczyć katar dzieci dzisiaj jest wiele, musimy być w stanie go używać mądrze, dla dobra dziecka. Zawsze brać poważnie skarg dziecka, należy zwrócić uwagę na zmiany w kolorze i grubości śluzu, pojawienie się skorupy w nosie i zasięgnąć pomocy medycznej od lekarza.