547 Shares 2985 views

Formy piersi: gładkie przejście od form natury

Okazuje się, że piersi kobiet może nie tylko cieszyć się i podziwiać. Według postaci łatwo jest ustalić właściciela charakter i usposobienie. W każdym razie tak mówią eksperci sternomantii – tzw nauka badająca rodzajów piersi. Teoria ta pojawiła się w XVIII wieku w Hiszpanii. Stało się przedmiotem relacji tworzy klatkę piersiową kobiety z jej charakteru, przeznaczenia. Nie możemy powiedzieć, że ta część ciała jest niepowtarzalny, jak odciski palców. Ale główne rodzaje wielkości piersi i kształt przeciwstawić klasyfikację.

ciekawe anatomia

Pozwól nam podejść do tematu z punktu widzenia anatomii: istnieje kobiece piersi? To, że natura piersi starannie ukrył przed uszkodzeniem przez tkankę tłuszczową. Po tym wszystkim, podstawową funkcją kobiet – do produkcji i wychować potomstwo. Pod piersią jest piersiowy jego stan wpływa na kształt i rodzaje piersi.

gruczoł owoce

Być może próba sklasyfikowania zachwyty pań związanych z pojęciem «apetycznych formach», a więc główne rodzaje kształtów kobiecych piersi są nazwane na cześć głównych owoców i warzyw.

  • Gruszka. Pojawienie się jej nazwa. Jego zwycięzca jest otwarty, wesoły, ale lubi wolność. Jest to kot, który przechodzi obok siebie, na łańcuchu nie jest obsadzone.
  • Cranberry – mały okrągły kształt piersi. Właścicielka jest cichy, nawet melancholia, przywiązany do ogniska rodzinnego.
  • Bee Sting wygląda dokładnie tak, jak to brzmi. Pewny siebie, egocentryczne karierowicz, wie czego chce i zawsze dostaje to.
  • Arbuz. Kobieta z tej formy biustu nie lubi podejmować ryzyko, aby twarde, świadomych decyzji. Uwielbia szefa, aby być w centrum wszechświata.
  • Spaniel uszy. To brzmi śmiesznie. Ale satelita nie jest do śmiechu. Wyzwolony seks. Nie wiem, co stałość. Więc zapiąć pasy.
  • XXL. Bogactwo połączone wytrwale i Romans. Takie natury są podatne na długi wstęp i długie powieści.
  • Lemon. On nie lubi zmian, przewrót. Wagi wokół równowagi i harmonii!
  • Orange. Uparty, kocha uwagę i ostrożność. Temperament, ale nie kojarzy się wyłącznie na seksie.
  • Haków. Nazwa mówi o treści. Jeśli złapany, nie można odebrać.

Oczywiście, nie należy przyjmować to wszystko bardzo poważnie. Próby dowiedzieć się charakter danej osoby według parametrów takich jak długość nosa, piersi, paznokcie typów geometrii – to samo zgadywania, aby fusy. Można dostać się do środka tarczy, a można – w mleku. Ktoś znajdzie jakiś powód, aby być zazdrosny, patrząc na uszy „spaniel” swego towarzysza, a nie powodem do niepokoju nie było.

Jest inna obserwacja, która nie jest związana z klasyfikacji gatunkowej „charakteru”: głównie Azjaci mają kształt stożkowy, Afrykanie – gruszka, kobiety europejskie mają piersi kuliste typy. Okazuje się: gruszka, cytryna, pomarańcza. Nie można kobietą z tej samej rasy mają ten sam charakter.

Jedną z cech każdej kobiety jest indywidualny i niepowtarzalny, jak odcisk palca, – kształtu, wielkości i koloru sutków. Ale ta cecha posiadaczy znaków lub losy trudno powiedzieć. W ogóle, bajka – kłamstwo, więc schować. Ponadto musimy pamiętać, że skrzynia jest łatwo zmienić pod nóż chirurga.