688 Shares 6394 views

Kotły "Galante": opinie. Kocioł elektroniczny „Galante”: cena

Firma „Galant” produkuje kotły elektronicznych od 1992 roku. W przeciwieństwie do urządzeń gazowych, są bardziej ekonomiczne i bardzo łatwe do zainstalowania. Kotły olejowe i dzisiaj nie są bardzo popularne ze względu na jego niską wydajność.


Od 1993 roku firma „Galant” zaczęła rozwijać pierwszy kocioł elektronicznego. W tym celu, początkowo używany przez różnych osiągnięć militarnych. W rezultacie udało się stworzyć niepowtarzalny przepływowy kocioł „Galant”, którego cechy były bardzo dobre. Cała istota jego pracy oparto na jonizację płynu chłodzącego.

Produkcja pierwszego kotła

Pierwszy elektroniczny kotła „Galant” świat widział w 1994 roku. Jednostkowe zużycie tego produktu była bardzo niska. Ponadto pierwsze kotły elektroniczne „Galant”, aby przydzielić więcej pojemności, co niewątpliwie zadowolony specjalistów. Od 1995 Grzejniki danych zostały aktywnie wykorzystywane w różnych odległych obszarach miast. We wsiach, gdzie nie było komunikacji, kotły elektroniczne „Galant” pokazał swoje najlepsze strony.

W 1996 roku zarząd spółki w pełni zmodernizowane urządzenia w swoich zakładach. W efekcie udało się wyprodukować serię nowych, bardziej zaawansowanych urządzeń. Krok po kroku, spółka zwiększyła wydajność kotłów elektronicznych i czyni je bardziej ekonomiczne. Do tej pory, dane urządzenia grzewczego są szeroko stosowane do domów, domków i różnych zakładów produkcyjnych.

Zalety kotłów „Galant”

Na ogół każdy pot „Galant” opinie są dobre. Ich główną zaletą jest wydajność. Przeciętny stosunek ten jest na poziomie 90%. Wynika to głównie ze względu na wysokie urządzeń elektroenergetycznych. Ponadto kotły „Galant” w stanie wykazać się niezawodną ochronę przed wilgocią. W tym przypadku, bez kondensacji na szczegółach.

Również należy zauważyć, że obudowa urządzenia jest zabezpieczony przed korozją. Kolejną zaletą elektronicznego kotłów „Galant” leży w ich niezwykle małych wymiarach. Średnia długość urządzenia wynosi 310 mm. Szerokość kotła ciągu 90 mm. Generalnie, połączenie urządzenia jest bardzo prosta (schematy Zdjęcie przedstawione poniżej), ale wymaga obecności specjalisty.

Duża ilość ogrzewania chłodziwa duży obszar pomieszczenia. Można również zauważyć, dobry projekt elektroniczny kotła że wiele z nich do smaku.

Jakie są wady?

Główną wadą, która ma bojler elektryczny ogrzewanie „Galant”, leży w jego wartości. Do tej pory te urządzenia low-cost trudno nazwać. Średni koszt urządzenia wynosi około 20.000 rubli. Istnieją, oczywiście, bardziej przystępne cenowo model z małej pojemności, ale nie są one odpowiednie dla każdego. Drugim problemem elektronicznego kotłów „Galant” jest w ich zarządzaniu. Ostatnio, wraz z urządzeniem zapewnia szereg zmian, ale raczej trudno je zrozumieć.

W 2010 roku produkcja jednostki dwupoziomowego została rozpoczęta, za pomocą których można regulować temperaturę. Częścią problemu, postanowił, ale to nie jest zainstalowany na wszystkich modelach. Większość kotłów elektronicznych wyposażonych w standardowe kontrolki mechanicznych. Na ogół utrzymać warunki termiczne w pomieszczeniu jest dość trudno go używać.

Poza tym, ten kontroler, istnieją pewne problemy z systemem bezpieczeństwa. W przypadku przegrzania zespołu sterowania urządzenia wymagane do natychmiastowego reagowania i obniżania temperatury. W rzeczywistości, to działa czasami złe, co często prowadzi do uszkodzenia kotła.

Opinie na temat kotła elektronicznej „Galant Kominek-6”

Te kotły „Galant” feedback od klientów są dobre. Wielu właścicieli oszacowali model jego oszczędności. Moc tego urządzenia jest tylko 6 kW. Jest to jednak wystarczające do ogrzewania pomieszczenia, do całkowitej objętości wynoszącej 250 metrów sześciennych. metrów. Ponadto, należy zauważyć, że model jest łatwy w obsłudze i łatwa w utrzymaniu. Jak zapewnić posiadaczom elektroniczne wymiary kotłowni jest całkiem do przyjęcia: długość 310 mm, szerokość – 90 mm. Masa tego urządzenia wynosi 1,1 kg.

Ponadto, wielu konsumentów są zachęcani przez fakt, że producenci mają siedzibę niezawodny system zabezpieczeń. Będzie ona chronić osoby z porażeniem prądem elektrycznym. Nadal istnieje system ochrony przed wilgocią. Dzięki obudowie nigdy pogorszeniu i będzie trwać przez wiele lat. To jest warte „Galant” kocioł (cena rynkowa) 10 000 rub.

Ekspertyza na kotle „Galant Kominek-6”

Większość ekspertów zgadza się z opiniami klientów. Ogólnie rzecz biorąc, model okazał się dość oszczędne i niedrogie. Napięcie znamionowe urządzenia wynosi 200 V, przy częstotliwości 50 Hz. Dodatkowo należy pamiętać, że maksymalny prąd kotła na poziomie 27,3 A. Jak twierdzą eksperci, objętość płynu chłodzącego jest imponująca. W tym modelu, liczba jest średnią z 50 litrów. Maksymalna wartość może wzrosnąć do 70 litrów.

Montaż kotła elektronicznej jest również prosta. W tym celu specjalnego przewodu miedzianego. Jego średnica w tym modelu 6 mm. W tym sprzęgła wielkości jest liczbą całkowitą od 32 mm, co jest dobre. Ponadto, wielu ekspertów zwrócił uwagę na opakowaniu kotła elektronicznej. Podstawowy zestaw urządzeń zawiera jednostkę sterującą „Birt”. On jest klasyfikowany jako zwykły trzy-kanałowy sterownik elektroniczny. Klasa Opcje „Suite”, oprócz wyżej wymienionego urządzenia obejmuje kontrolę klimatu. Z pomocą specjalisty może być zaprogramowany przez tydzień. W tym przypadku kocioł elektroniczny będzie przez cały czas utrzymywać temperaturę.

Producenci oferują też wszyscy kupujący pakiet „Cros”. Użyj go, aby dać się specjalny płyn chłodzący, ale to będzie kosztować elektroniczny kotła „Galant” (cena z tego zbioru) w 13 000 rubli.

Kocioł „Gejzer Galante Suite”: opinie i ceny

Te kotły „Galant” otrzymał pozytywne recenzje. Wielu kupujących kocham ten model dla wydajności. Średnio to elektroniczny kocioł jest w stanie ogrzać dom 125 m 2 o wysokości sufitu nie większej niż 2,7 m. Model ten można łatwo zainstalować w sklepach, biurach iw domkach. Zarządzanie urządzeniem jest bardzo proste i wygodne. Nawet początkujący może obsługiwać ustawienie kontroli klimatu.

Można również korzystać z urządzenia w trybie automatycznym. Wymiary tego modelu jest bardzo rozsądne: długość 370 mm, a średnica – zaledwie 130 mm. Biorąc pod uwagę moc 9 kW, to nie jest dużo. Całkowity ciężar urządzenia jest 5 kg. Podobnie jak w poprzednim modelu, jest instalowany w celu ochrony systemu, więc korzystać z tego kotła jest bezpieczny. Ryzyko porażenia prądem, nie. Ponadto producenci zainstalowany bryzgoodpornej system, który będzie chronić części maszyn przed wilgocią. Na cały miesiąc tego urządzenia elektronicznego zużywa około 1300 kW. To jest warte „Galant” kocioł (cena rynkowa) 25 000 rubli.

Co mówią eksperci o „Galant gejzer Suite”?

Większość ekspertów zauważyli wielką wskaźnik prądu wyjściowego w tym modelu, który jest równy 7A. Znamienny jest również duża wydajność kotła. W pierwszej fazie, przy częstotliwości 50 Hz daje 13,6 urządzenia A. Wartości maksymalne czasami dochodzić do 40 A. W tym przypadku, wydajność wynosi średnio 90%. Ponadto wiele Podobał mi się fakt, że model ten może być z łatwością używany razem z innymi urządzeniami grzewczymi.

Komponenty elektroniczne kocioł „Gejzer Galante Suite”

Całe urządzenie jest dość imponujące wyposażenie, które zadowoli wielu. Między innymi, że zawiera jednostkę sterującą i kontroli klimatu. Producenci również obowiązkowo podać schemat elektryczny bojler ze szczegółowymi zaleceniami.

Wszystko to jest niezbędne dla bezpiecznej eksploatacji kotła. Z kolei automatyczne urządzenie sterujące, które jest wliczone, zawiera wiele przydatnych rzeczy. To przede wszystkim wyłącznik „Moyler”. Dzięki niemu można łatwo utrzymać „Galant” kocioł (elektryczny) bez zagrożenia dla zdrowia. Ponadto, model ten jest wyposażony w wysokiej jakości producentów modułowego stycznika „Hager” made in Germany. Również w zestawie z jednostką sterującą jest termostat cyfrowy. On jest klasyfikowany jako trzy-kanałowy cyfrowy. Ogólnie rzecz biorąc, jest on odpowiedzialny za temperaturę układu. Na przednim panelu automatu sterującego, dwa czujniki są zainstalowane. Z ich pomocą można stale monitorować i dostaw energii konwersję. Dodatkowo, istnieje specjalna pompa w bloku na kanale sterowania.

Recenzje modelu „Galant Gejzer Cros”

Te kotły „Galant” otrzymał różne odpowiedzi. Wiele doceniają ten model wyłącznie dla jego funkcjonalności. Jednostka sterująca z kontroli klimatu umożliwia łatwą regulację temperatury w pomieszczeniu.

Należy również pamiętać, że moc tego modelu jest aż 15 kW. Jest to wystarczające do pomieszczeń 200 m2. W tym przypadku, napięcie zasilające urządzenia 380 V i częstotliwości 50 Hz. Wymiary są dość duże (długość – 410 mm, a średnica kotła jest równa 130 mm, wadze 5,3 kg). Będzie zarządzać tym elektroniczny „Galant” bojler (ceny rynkowej) około 45 000 rubli.