878 Shares 4486 views

Film „Fight”: aktorzy i role

W 1995 roku reżyser Maykl Mann przedstawił sąd publiczność dramat kryminalny „walka”. Aktorzy ucieleśniają zdjęcie z centralnych postaci, doskonale poradził sobie ze swoim zadaniem. Nie jest to zaskakujące, ponieważ z udziałem gwiazd, w tym Roberta De Niro, Al Pacino, Val Kilmer. Co wiemy o bohaterach filmu i ludzi, którzy je zawodnik?


Film "Fight": działka

Kilka słów należy powiedzieć o przedmiocie kryminale. Film „Walka” – to interesująca opowieść o człowieku, który trudno nazwać praworządnym. Zbrodnie Nila Makkoli, którego obraz jest doskonale wykonany Robert De Niro, podziwiali jego odwagę, umiejętność wykonania. Bez wyjątku, wszyscy przedstawiciele elit karnej marzy o pracy z nimi.

Wcześniej czy później taka osoba miała być godnym przeciwnikiem. Oczywiście, że jest. Rola ta zakłada detektyw Vincent Hanna przekonująco grany przez Ala Pacino. W Los Angeles, jest policjantem, który mógł dopasować go do profesjonalizmu. Ludzie, których los rzuca się po przeciwnych stronach, tak dużo więcej wspólnego, niż to może się wydawać na pierwszy rzut oka. Każdy z nich wygra, a publiczność będzie oglądać śmiertelną walkę.

Robert De Niro i jego bohater

Wielcy aktorzy – jeden z powodów popularności filmu „Fight”. Robert De Niro w dramacie kryminalnym zawarte wizerunku Nila Makkoli. Jego postać niemal od pierwszych lat życia w celu wprowadzenia się ponad prawem. On jest zaradny, chytry, przebiegły i szczęście zakochany w swoim zawodzie, bezlitosnych wrogów. Neal chce ukraść jak najwięcej pieniędzy, a następnie osiedlić się w domu nad oceanem. Jego ostatni napad powinno okazać się największym w historii. Jednak jego plany zakłócać przypadkowy znajomy, w którym samotny wilk bez pamięci Falls.

Robert De Niro – człowiek, który prawie nie wymaga wprowadzenia. Aktor urodził się w Nowym Jorku, to się stało w 1943 roku. Amerykański filmografia obejmuje ponad sto filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. „Raz w Ameryce”, „Przebudzenie”, „Kasyno”, „Ojciec chrzestny 2” – znany taśm ze swoim udziałem. Robert nie ma ulubionego gatunku, jest równie organicznie wygląda w akcji, thriller, dramat, komedie.

Kto grał Al Pacino

Nie tylko Robert De Niro zaszczycił swoją obecnością dramacie kryminalnym „walki”. Al Pacino – kolejny znany aktor, zdobył ciekawą rolę w tej taśmie. Jego postać była badacz Vincent Hanna, który zamierza wysłać wszystkie koszty przestępcy za kratkami. Hero – policjant do kości, który jest zainteresowany tylko triumfu sprawiedliwości. Al Pacino znakomicie udało się przedstawić człowieka, który jest na szlaku jako pies policyjny, zamiatanie jedną przeszkodę po drugiej. Jednak publiczność może zobaczyć i zwykły człowiek, który zaplątał się w ich problemy.

Al Pacino – utalentowany aktor, urodzony w 1940 roku w Nowym Jorku. W swoich 77 lat człowiek ten posiada prawie sześćdziesięciu ról, on nadal działać w filmach i serialach. Dramat, thriller, thriller – gatunek, który preferuje gwiazda amerykańskiego kina. „Ojciec chrzestny”, „Adwokat diabła”, „Człowiek z blizną”, „Zapach kobiety” – słynnych filmów z jego udziałem.

Val Kilmer i jego charakter

Al Pacino i Robert De Niro – nie jedyna gwiazda dramat kryminalny „Walka”. Aktorzy, którzy wykonywali inne role również zasługują na uwagę. Wynik Makkoli – samotny wilk, ale jego zbrodnie, wciąż robi ze sprawdzonych ludzi. Członkowie jego zespołu jak ich przywódcy z natury – są gracze, którzy nie mogą żyć bez ciągłego poczucia zagrożenia.

Rola jednego z tych partnerów genialnie grał Val Kilmer. Chris Shiherliz – młody człowiek, któremu należy Nil z ojcowską troską. Charakter problemów Kilmer nie tylko z organami ścigania, ale także z własną dziewczyną. Jeden podstępny kochanek Chris odchodzi do innego mężczyzny, a on sam określa policję.

Kręcenia filmu „Fight” – nie jest jedynym osiągnięciem być dumni z Val Kilmer. Utalentowany aktor może być postrzegane w wielu znanych obrazów, na przykład takie jak „Deja Vu”, „przestępców”, „Raz w USA”, „Spartan”, „Batman Forever”, „Zabij mnie jeszcze raz”. Najczęściej zagrał w dramatów i thrillerów, ale od czasu do czasu pojawiają się w komediach.

inne podmioty

Jakie inne gwiazdy wzięły udział w dramacie kryminalnym „walki”? Aktorzy zostali wybrani po prostu idealne. Epizodyczny, ale jasna rola w tym filmie Jon Voight poszedł. Jego charakter był strzelec, który pomaga Nilu i jego zespół.

Dayyan venora zawarte wizerunku damskie serca bohatera Al Pacino. Hannah płaci niedostateczną uwagę na swoją dziewczyną, dlatego mają skomplikowaną relację.

Wyliczanie aktorzy „skurcze”, nie wspominając, a Natalie Portman, która zagrała córkę dorosłych Diane, zaplątane w jego licznych kompleksów.