643 Shares 3892 views

Lek "Lotseril". Instrukcje użytkowania

Lek „Lotseril” – leczniczego lek przeciwgrzybiczy, przeznaczone do użytku na zewnątrz. Niszczy zarodniki grzybów chorobotwórczych, zmieniając ich błonę komórkową. Produkowany jest środek farmaceutyczny w postaci roztworu.


W medycynie „Lotseril” Instrukcja w sprawie stosowania wskazują, że substancja Amorolfinę aktywny członek lek przenika przez płytkę paznokcia, a łóżko w ciągu dnia. Jego działanie na obszarze zagrożonym jest utrzymywana przez siedem dni po pierwszym zastosowaniu. Amorolfinę absorpcja jest pomijalna, jego poziom w osoczu jest dość niska.

Wskazania do stosowania leku „Lotseril”

Instrukcje zastosowania środka farmaceutycznego, donosi, że najbardziej efektywne rozwiązanie wobec chorób grzybiczych paznokci płytek i ich zapobieganiu.

wydanie

Ten preparat do użytku zewnętrznego wytwarzanego w postaci roztworu (pięć procent). Istnieją inne formy „Lotseril” preparatu leczniczego (krem, lakier do paznokci, proszek, maść, proszek, etc.). Skuteczność wielu z nich, ale powiedz nam więcej o rozwiązanie „Lotseril”. Maść, krem, oraz inne formy dobra, ale lek w postaci płynnej i alkoholu szybko przenika pod płytki paznokciowej.

dawkowanie

Lek „Lotseril” instrukcje użytkowania, które wskazuje na konieczność jej stosowania w grzybicy paznokci, stosowany jest do stóp i dłoni paznokcie dwa razy w tygodniu. procedura medyczna musi kontynuować aż do całkowitego odzyskania obszarze zagrożonym. Dla paznokci rąk terapeutycznego ciągu około sześciu miesięcy na nogach – nie więcej niż rok.

Preparat „Lotseril” (roztwór), powinny być stosowane w sposób następujący:

– muszą być usuwane za pomocą nailfiles dotkniętego obszaru (jeśli to możliwe);

– płytkę paznokcia należy odtłuścić wacikiem zamoczonym w roztworze alkoholu;

– Stosowanie roztworu na całej powierzchni skóry przy użyciu szpatułki i dołączonego do wyschnięcia (nie więcej niż trzy minuty);

– procedura ta powinna być stosowana do każdego „pacjent” gwoździa.

Aby nie prowokować rozprzestrzeniania się grzyba, należy przestrzegać następujących środków ostrożności:

– usunięcie szpatułki z fiolki, pożądane jest, aby nie dotykać jego szyi;

– słoik z roztworu i szczotki po każdym użyciu ściereczki zanurzano w alkoholu bawełnianej podkładki;

– zaleca się unikać kontaktu z leczonym paznokci z wacikiem odkażającym.

efekt uboczny

W niektórych przypadkach może być pieczenie.

Przeciwwskazania do stosowania leku „Lotseril”

Instrukcje użytkowania zabrania stosowania leku w ciąży i karmiących kobiet, dzieci i osób cierpiących z powodu nadwrażliwości na jego składniki.

przepisy szczególne

Pliki, które zostały wykorzystane w procesie przetwarzania dotkniętego grzybicy paznokci, nie jest zalecany w leczeniu ludzi zdrowych.

Osoby wykonujące procedury medyczne powinny być pod ręką, zawsze nosić rękawice gumowe.

Podczas obróbki roztworem „Lotseril” nie powinno zwiększać gwoździ sztucznych środków z użyciem żelu lub akrylu.

wzajemne oddziaływanie

Klinicznie istotne reakcje leku z innymi środkami farmaceutycznymi jest ustalone.

Życie, warunki przechowywania

Środek farmaceutyczny „Lotseril” Zaleca się, aby znajdować się w zamkniętym pudełku. Przechowywać należy w temperaturze nie więcej niż trzydzieści stopni przez około trzy lata od daty produkcji.

Lek należy do grupy leków sprzedawanych bez recepty. Można go kupić w każdej aptece.

analogi

Według aktywności substancji czynnej leku nie ma analogów. Następujące preparaty mogą być stosowane do leczenia infekcji grzybiczych paznokci płyt „Anmarin”, „Batrafen”, „Daktanol” „Lamisil” „Diflazon” i inne. Wybór dzisiaj na półkach aptecznych jest wystarczająco szeroka.