401 Shares 2539 views

W serii „Clone” jakim celu? Co dzieje się w finale serialu „Clone”?

W serii „Clone” – jeden z najbardziej udanych produkcji telenoweli brazylijskiej firmy „Globa”, który ukazał się na ekranach w pierwszej dekadzie obecnego stulecia. Scenarzysta Gloria Perez był prawdopodobnie pierwszy nie pisać przeciętny melodramat, a pod wieloma względami wyjątkowa opowieść o życiu muzułmanów, skomplikowanych tematów uzależnienia i klonowania.

„Klon” – serial wszech czasów

Premiera telenoweli miała miejsce niemal natychmiast po tym jak stało się straszna tragedia – atak terrorystyczny w Nowym Jorku w dniu 11 września 2001 r. Na tle tego wydarzenia, stosunek całego świata muzułmańskiego było ostro negatywne. Niemniej jednak, „Klon” zdobył najwyższe oceny w Brazylii, a później został eksportowany do wyświetlenia w dziewięćdziesięciu krajach na całym świecie. Popularność serii, między innymi, napędzany prawdziwą romantyczną historię, wiążąc się na planie między aktorami wystąpił. W Rosji, telenowela premierę w lutym 2004 roku, a potem tysiące ludzi przyklejony do ekranów i oczekuje na wynik z serii „Clone”.

Co mówi telenoweli?

Ci, którzy jeszcze nie mieli czasu, aby zobaczyć „klon”, czego wynikiem filmie, to lepiej nie brać interes z góry. Warto zobaczyć, od początku do końca, aby przeżyć razem z bohaterami całej gamy uczuć i emocji. Co to jest wystawa? Oczywiście, kocham! O uczuciu, które jest znane każdemu człowiekowi uczuć, która nie odparuje nawet po dziesięcioleciach. Telenowela opowiada o miłości między ludźmi z bardzo różnych światów. Jest to film o muzułmańskiej dziewczyny, która mimo wszystkich praw religijnych nadal rozpaczliwie walczyć o swoje szczęście.

Jak to wszystko się zaczęło?

W Brazylii, w słonecznym Rio de Janeiro, zaczyna swoje działanie serialu „Clone”. Telenoweli zakończy się w pierwszej chwili trudno sobie nawet wyobrazić. Przed oczami widza wydaje się młodej dziewczyny o imieniu Jade, która po śmierci matki zmuszony udać się do Maroka, aby żyć w domu wuja Ali. Ale fakt, że młoda kobieta muzułmańska, spędził całe swoje życie w kraju, w którym kultura nie ma nic wspólnego z islamem, to jest daleko od ich religii. Po przyjeździe w Fez to musi dostosować się do nowego sposobu życia i dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć muzułmańską dziewczynę.

W pogoni za miłością

Jednocześnie, bogaty biznesmen Brazylijczyk Leonidas Ferras, wraz z synami-twins Lucas i Diogo i inna rodzina Albieri wysłany do odpoczynku w Maroku. Jade i Lucas są wprowadzane do domu wuja Alego i zakochał się od pierwszego wejrzenia. Wydawałoby się, czego wynikiem serii „Clone”, w tym przypadku, ale szczęśliwe małżeństwo kochanków? Ale gdyby to było takie proste! Jade wolno spotkać się z Lucasem, to jest haram – straszny grzech. Ale ona przeciwstawił zakazu i postanawia uciec z kochankiem, ale plany narusza nagłej śmierci w katastrofie lotniczej Diogo, bliźniaczy brat Lucas. Młodzieniec szybko powrócił do Rio de Janeiro, a Jade pozostaje w Fez.

Zawrócić śmierć

Obok widza otwiera kolejną linię z serii „Clone”. Jak historia, teraz nie przyjąć. Dr Albieri Diogo zmarłego chrzestnym, bardzo ciężko przeżywa utratę ukochanej chrześniaka. Postanawia wziąć desperacki krok i prawdziwie rewolucyjny – pierwszy na planecie stworzyć ludzki klon. I muszę powiedzieć, że jest to możliwe z powodzeniem. Wkrótce zwykła czarna kobieta Deuzy który podejrzewając nic, zdecydował się na sztuczne zapłodnienie, urodził kaukaski chłopiec Leo. Jest to ten sam klon stworzony z komórek Lucas. Albieri chętny obserwować rozwój i dojrzewanie Leo, co podoba Deuzy. Tymczasem chłopiec jest bardzo przywiązany do lekarza.

Co stało się potem?

I z powrotem w Maroku w międzyczasie wiele się zmieniło. Jade została zmuszona do poślubienia muzułmanina Saeed i teraz żyje się całkiem dobrze z kochającym mężem i wychowuje córkę Khadija. Ale los nie da się oszukać: nowe spotkanie z Lucasem wskrzesza wymarłego pasji. Jednak nie są one już tak młody, każdy ma swoje życie, swoje zobowiązania. Lucas nie jest też wolny – on jest żonaty Maíz i mają córkę Mel.

To trwa 20 lat. Albieri nadal ukrywać tego, co zrobił, i stara się zapobiec mianowanie Lucas i Leo. Podczas gdy on się powiedzie, ale mimochodem Leo w Maroku spotyka się z Jade, a to wydarzenie na zawsze zmieni losy bohaterów. Więc czego rezultatem serii „Clone”? Czy Lucas i Jade pogodzić? Czy firma ma Leo? Czy postacie być szczęśliwy?

Finał serii „klon”

W pewnym momencie, to telenowela oglądane przez miliony widzów. Ale na pewno są tacy, którzy dopiero teraz patrząc pokaz i jeszcze nie wiem, co wynikiem „Clone”. Ostatnia seria daje publiczność zrozumieć, że Albieri środowiska i nie brać Leo. Naukowiec w obliczu próby, a on wraz z klonu aby uniknąć skandalu i prześladowania, znika w marokańskiej pustyni. Co stanie się z nimi dalej, widać, jeśli kiedykolwiek ponownie Deuza syna – nie jest znane. Pozostaje za kulisami „klonem” serii.

Jak historia Jade i Lucas? W końcu spotyka, gdyż był przeznaczony. Ale czy znaki chętnie w przyszłości? To pytanie pozostaje również bez odpowiedzi. Po obejrzeniu telewizji pozostawia lekkie uczucie smutku i pewnego niedopowiedzenia. Widz jest zobowiązany być coś do myślenia.

Czy warto oglądać?

Wielu z tych, którzy nie mieli jeszcze okazję zobaczyć pokaz, pytając: „Czy warto, aby rozpocząć oglądanie telenoweli” klon Jak będzie film, staje się jasne po przeczytaniu tego artykułu „?”. Ale zalecamy oglądać show od początku do końca. Czekasz na wieże meczetów, przyczep do piasku morskiego, bliskich i zatłoczone uliczki wschodnich brazylijskich plaż, ruiny starożytnych budowli i nowoczesnych wieżowców, pięknej muzyki, kolorowe jedwabie i dywanów oraz, oczywiście, niesamowite historie miłosne, każdy z własnym specjalnym pismem.

Jest to bardzo wszechstronny film, który odsłania różne aspekty współczesnego życia: pokolenie wojenne, zderzenie mentalności, problem narkotyków, relacji religii i sposobów życia różnych ludzi – i to wszystko kręci się wokół jednego głównego tematu – temat klonowania ludzi. Krok po kroku fabuła przenosi widza do punktu kulminacyjnego – moralny osąd osoby, która utworzyła klonów i tragizm losów klonu.

Konkludując

Bez wątpienia, show daje 250 godzin rozrywki. Całej telenoweli będzie obserwować wspaniały kontrast Wschodu i Zachodu, które stopniowo łączą się w jeden – World. Przez cały działce rysowane linią losu i czasu. Prędzej czy później, każdy bohater ma szansę coś osiągnąć, że jest przeznaczony. Splatanie religii miłości, klonowanie, narkomanii i jest serial „Clone”. widać Lucas i Jade, dla których nawet drugie spotkanie z widokiem najdroższy; Mel, pobiegł w poszukiwaniu jaskiń kokainy; Albieri i Ali, stale kłócić o to, kto to jest, że ma prawo do stworzenia człowieka. Wszystko to łączy się w jedną opowieść o ludziach szukających tylko jedno – szczęście!