279 Shares 8416 views

„Stereo”: Rostov-na-Donu zachwyciła młodzież otwarcie nowego klubu

To nie jest często nowe obiekty rozrywkowe otwarty w rosyjskich miastach. Dzieje się tak zwykle w Petersburgu lub Moskwie. Ale miast wojewódzkich starają się nadążyć za stolicach. Na przykład niedawno w jednym z południowych rosyjskim mieście będzie „stereo”. Rostów nad Donem upodobało miejscowej młodzieży odkrycie nowego klubu muzycznego. Fani punk rocka i hip-hopu nie będzie musiał cierpieć w poszukiwaniu miejsca, gdzie można posłuchać znanych artystów ulubionych gatunków.


Co ciekawe czeka na gości z klubu?

Fanów w różnych stylach muzycznych, które są często, zwłaszcza pod koniec tygodnia, myśleć o tym, gdzie pójść w Rostów nad Donem, na pewno staną się stałymi gośćmi „stereo”. Po tym wszystkim, tutaj są właśnie te grupy, które nigdy nie pozostawia obojętnym lub rozczarowany prawdziwych audiofilów.

Trudno w to uwierzyć, ale nawet za zmarłych kwietnia – słynnej szwedzkiej grupy – podczas ich trasy jednej z dużych obszarów etapem będzie „Stereo”. Rostów nad Donem, pozostając prowincjonalnego miasteczka, nie może nadążyć z Petersburga czy Moskwy w wielu światowej sławy artystów, ale jakość odtwarzania muzyki w klubie nie jest gorszy od obu stolic.

taniec młodzieży

Nie tylko koncerty są oferowane w instytucji Rostów w przestronnej sali. Gdzie można po prostu odpocząć, spotkać się z rówieśnikami i cieszyć się atmosferą transie, gdy dźwięk chwytliwe melodie i orkiestra zamienia się dużym parkiecie prawie 500 młodych chłopców i dziewcząt – o gości i może pomieścić „Stereo”. Rostów nad Donem nie jest bogaty w tych przestronnych pokoi, w tym nowym klubie.

Rostov i gości DJe pracujący przy konsoli na małej scenie, podczas jego sety nie starają się zawieść publiczności złej jakości brzmiących melodii. Eksperci clubbing przekonani, że w niedalekiej przyszłości, głównym miejscem w mieście dla miłośników muzyki alternatywnej będzie „stereo”. Rostów nad Donem i innych znanych klubach. Mimo to, nowa instytucja zdołała szybko dopasować do muzycznej palety kapitału Ks.

Jak znaleźć „Stereo”?

Rostov wielu fanów muzyki alternatywnej znał przyjazny i demokratyczny „Morrison” – mały klub na Ostrovsky alei. Tylko w jego miejsce całkiem niedawno wydawało StereoBaza. Klub ma kilka zalet ze względu na jego lokalizację. Nawet ci goście Rostów nad Donem, którzy mają niewielką wiedzę o tym południowym mieście, znajdziemy popularną restaurację łatwo. Około 300 metrów dzieli klub od katedry. Jeśli weźmiemy ją z powrotem do kościoła i iść w dół ulicy Stanisławskiego do lokalnego dworca kolejowego, a następnie do alei, w którym znajduje się instytucja, można dotrzeć w ciągu zaledwie 2-3 minut.

Ceny biletów – od 700 do 1600 p, -. W zależności od przypadku, może początkowo odstraszyć potencjalnych odwiedzających. Ale umiejętności wykonawców z pewnością zrekompensowania kosztów i przynieść przyjemność nadmiernie wymagającej publiczności. Dla tych gości klubu, którzy nie wyobrażają sobie urlopu bez koktajli, otwórz drzwi przytulnym i stylowym barze. Miłośnicy tańca i muzyki alternatywnej musi również wiedzieć, że drzwi są otwarte tylko w miejscach, w weekendy i piątek.