288 Shares 1448 views

Kryte lodowisko w Moskwie, a także listę adresów

Każdego roku coraz bardziej w modzie zdrowego stylu życia. Zajęcia sportowe są istotne dla młodych ludzi. Szczególnie popularne łyżwy. Stale otwierać nowe wałki, spędzając czas na nich – przyjemność.


Najpopularniejsze w Rosji

Największy ze wszystkich lodowisk w kraju jest Park Gorkiego w Moskwie. Tam wlać około 40 tysięcy metrów kwadratowych lodu wraz z torami. W zimie, park zamienia się w mieście zimą. Istnieją inne duże wałki w Moskwie.

W całym kraju istnieją lodowiska, które znane są mniejsze. Krasnojarsk jest „centralny”, obejmuje powierzchnię ponad 14.000 metrów kwadratowych i może pomieścić około 2000 osób. Lodowisko – najbardziej popularnym regionem na Syberii w curling.

Jest to trzeci co do wielkości stadion „Młodzież” w Jekaterynburgu. Jego powierzchnia wynosi nieco mniej niż w Krasnojarsku – 12 tysięcy metrów kwadratowych. Lodowisko czeka na swoich gości w godzinach wieczornych iw ciągu dnia spędzają tam szkolenia sportowców. Lód jest stale aktualizowana.

znajduje się kryty lodowisko w Moskwie wśród popularnych miejscach.

Najstarsze rolki Moskwa

W mieście są miejsca, gdzie kultura spędzania czasu zbudowane w ciągu wielu stuleci. Jest to przede wszystkim tradycja. Najstarsza lodowisko w Moskwie – Petrovka. Najpierw przyszedł do lodu w 19 wieku. W tamtych czasach to była poligonem dla Imperial rzece Yacht Club – pierwsza stolica organizacja sportowa. W tamtych czasach nazywano ją Francuzi lodowisko.

Według legendy, gdy Napoleon zrobione Moskwę, on opublikowany na stronie swojej siedzibie. W 1889 roku jako pierwsi łyżwiarze konkursu. Dzisiaj, to jest całkiem przytulne miejsce, które jest stworzony dla tych, którzy nie przywiązują wagę do jakości lodzie i cieszyć się tajemnicze miejsce pełne pamięci wydarzeń historycznych.

Nie daleko od tego lodowiska jest ogród „Hermitage”, który jest impregnowany historii nie mniej niż poprzedni. Na jego terytorium nie było lodowisko po raz pierwszy w 1878 roku.

Kolejny starożytny lodowisko w Moskwie znajduje się na Stawy patriarchy. W zimie w miejscu posiadanych przez wielkiego pisarza Lwa Tołstoja. On odwiedził staw z córkami. To tutaj, że poeta Marina Cwietajewa poznała swojego pierwszego męża. Jeden z jej wierszy poświęconych tym miejscu o nazwie „Rink topiony”.

Teraz jest to dość skromne miejsce dla fanów jazdy pod gołym niebem. Jest praca szatnie, kawiarnia i wynajem łyżwy. Jest to głównie tereny otwarte, ale jest także kryty lodowisko w Moskwie.

Gdzie można jeździć w nocy w Moskwie

To wspaniałe, gdy łyżwa jest możliwe nawet w nocy. Szybkie tempo życia w Moskwie pozwala żądać lodowiska w godzinach wieczornych.

Najbardziej odpowiednie do tego lodowiska, „Skrzydła Sowietów” jest popularny wśród młodych ludzi. Konkretna nazwa nie odstrasza odwiedzających. Często w tym miejscu zadowolony lodzie partii, co nie jest bez konkurencji.

Jednym z najbardziej popularnych lodowiskach, pracę w nocy, to „Morozowa”. To lodowisko jest stworzony dla najbardziej energiczny. Jest częścią wypoczynkową, kawiarnię i wygodne szatni.

Lodowisko – duma stolicy

Pierwszy Ice Arena w Moskwie jest lodowisko przy Łuku Triumfalnym. W tym cudownym miejscu, pokryty sztucznym lodem, istnieje wiele dodatkowych usług dla wygody użytkowników.

To miejsce jest często wynajmowane dla partii i organizacji rozrywkowych. Inne walce w Moskwie adresy można znaleźć na stronie fanów sportów zimowych wakacji.

rolki zabezpieczone

Dla miłośników komfortowych krytych lodowisk działać. Nie można przejechać w komfortowych warunkach ciepłych i uzyskać wiele nowych doświadczeń. W stolicy, tam jest dużo miejsca na komfortową jazdę. Oto tylko niektóre z nich najbardziej popularne kryty lodowisko w Moskwie w 2014 roku.

Wiele witryn są wyposażone w muzyce, wygodne siedzenia i kawiarni. Na niektórych można zamówić profesjonalny trening z instruktorem.

Ślizgawka w „europejskiej” centrum handlowym

Tutaj jesteśmy zadowoleni z odwiedzających w ciągu tygodnia aż do zmroku. Ale gotówka jest już zamknięta na dziesiątej. W weekendy można przejść całą noc, co jest bardzo wygodne dla zapracowanych ludzi pracujących, a także uczniów i studentów, którzy nie mogą opuścić swoje dniu roboczym.

Pod koniec tygodnia przez trzy kolejne dni na lodowisko dyskoteka. Można jeździć z przyjemnością w wyłącznej programu muzycznego, który jest organizowany przez DJ.

Cena jednej godziny jest wart 300 rubli w weekendy i 240 – w dni powszednie. Wieczorna jazda – najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, to jest 180 rubli. Ten kryty lodowisko w Moskwie, adresy innych stron można znaleźć również w razie potrzeby.

lodowisko znajduje się w pobliżu stacji metra „Kijewskaja”, będzie bardzo wygodne. Ze względu na lokalizację w centrum handlowym, można połączyć swój ulubiony działalności lub zakupy z łyżwiarstwa i posiłkami w przytulnej kawiarni. Sama strona składa się z dwóch pokoi i znajduje się na siódmym piętrze budynku. Z tej wysokości, w tym samym czasie można podziwiać piękne widoki na miasto.

"Russian Ice"

To lodowisko znajduje się pod nadmuchiwanej kopule w Parku Gorkiego. Gorkiego. Łączna powierzchnia lodowiska – 1200 metrów kwadratowych. Czynne codziennie od 11 rano do późnego wieczora. Jest to jednorazowa przerwa serwis, w którym lód jest aktualizowana (o godzinie 18:00).

Ponadto, podczas jazdy na nartach mogą oglądać filmy na ekranach plazmowych, które zawieszone są na terenie pola lodowego.

"Katok.ru"

Ten sport i rozrywka kompleks, który jest jej najważniejszym atutem. hala lodowiska jest wyposażony w najnowsze technologie. Skating towarzyszy efektów świetlnych i dźwiękowych. Na terenie lodowisko wynajęcia w przypadku jego zderzaki są usuwane.

Ci, którzy wybrali „Katok.ru” dla zabawy na śniegu, można mieć pewność, że czas będzie prowadzona z maksymalną wygodę i dużo pozytywnych emocji. Na lodzie się wygodne sofy. Każdy zmęczony mogą usiąść w dowolnym momencie. Dla głodnych stołówce, który można odwiedzić bezpośrednio na łyżwach. Jasne światła migotanie i jakość dźwięku będzie wykonać zadanie.

Podobnie jak w innych krytych lodowisk w tym miejscu trzeba zapłacić za wszystkie udogodnienia. narty w pełnym wymiarze czasu Warto 900 rubli, a wieczorem – 1400 rubli. Obejmuje on garderobę, wynajem, jednorazowe skarpetki i ochronną „mundur”. Kryte lodowisko w Moskwie, jak to jest zazwyczaj bardzo dobrze znane i popularne.

Ślizgawka w „Sokolniki”

Tutaj można jeździć tylko w godzinach wieczornych i ściśle z biletu wstępu, który ma różną wartość w zależności od dnia tygodnia. „Sokolniki” Kochankowie z lodem przygotowaliśmy niespodziankę – taryfę „rodzina”, za pomocą którego można pomóc zaoszczędzić pieniądze. Jest ważny warunek: bilet dziecko 50% zniżki przy zakupie dwóch karnetów dla dorosłych.

Przy wyborze lodowisko jest ważne, aby zwrócić uwagę na lodzie, to musi być dobre. W związku z tym, lodowiska do „Sokolniki” na najwyższym poziomie. Powłoka Professional jest regularnie czyszczone i przywrócone. Oprócz tej przestrzeni, pracy i innych lodowiska sztucznego lodu w Moskwie.

Lód w środku baru. Odwiedzających czeka wiele udogodnień w postaci indywidualnych szafek, wynajmu i innych.

"MEGA"

Na lodowisko jest zawsze dużo gości, może to być niewygodne dla tych, którzy lubią jeździć na otwartym lodzie. Często kolejki tworzą się tutaj, ponieważ obszar ten nie jest zbyt pojemny. W cenach opcję najbardziej demokratyczne. Otwiera ono od 10:00 do 23:00 godziny.

Wynajem na lodowisko stosunkowo niedrogie – 100 $ i depozyt 1000 rubli. W obecności własnych łyżew nadal będzie musiał zapłacić.

„Morozowa”

Jest to cały kompleks lody dla miłośników jazdy na łyżwach. Podobnie jak w innych zamkniętych lodowisk w Moskwie, arena lodowiska posiada kompletny zestaw usług z szatni i ostrzenia łyżew do kawiarni-barze.

jest uruchomiony program rozrywkowy. Dyskoteki z Lumiere.

"Ice Park"

Zorganizowany dzień i wieczorem na nartach. Otwiera codziennie od rana do wieczora. Prowadzą szkolenia łyżwiarstwo figurowe i hokej na lodzie.

"Ledo"

To lodowisko otwarte dla publiczności codziennie. Sesje odbywają Skating z towarzyszeniem muzyki rozrywkowej. Jest ciepły garderoby i wynajem łyżwy. Można zorganizować profesjonalny trening z instruktorem. Jeździć w tym miejscu bez ograniczeń czasowych.

Niektóre prace okrągły rok krytym Ice Arena. Nie potrzeba więcej czasu, aby martwić kiedy otwartych lodowisk w Moskwie, można po prostu zobaczyć harmonogram na oficjalnej stronie internetowej i zachęcamy, aby przejść do swojego ulubionego miejsca.

Spędzać czas na łyżwy może być w lecie. Dla tych, którzy wolą sport zamiast wakacji na plaży, to okazja do ucieczki gorący pogodę na lodowisko.