334 Shares 1313 views

Sanatorium „Revital Park”: informacje zwrotne od personelu i pacjentów

Rytm nowoczesnej metropolii rzadko jest okazja, aby odpocząć. Niewykorzystany urlop pogorszyć zły stan zdrowia i układu nerwowego oraz przejściową poprawę na południowych kurortów daje wyniki krótkoterminowe. Odnowić tonu ciała i utrzymać ją w godnej kształt pomaga SPA procedury. Zanurz się w atmosferze relaksu i regeneracji bez przerwy od realiów życia pomagają kompleksów miejskich, jeden z nich – „Revital Park” w Balashikha.


opis

Jedenaście kilometrów od Moskwy, na brzegu rzeki Pehorka klinice „Revital Park” została otwarta w 2007 roku. W sanatorium mają ponad pięćdziesiąt rodzajów usług odnowy biologicznej. Personel składa się z 250 osób profesjonalistów. Personel medyczny ma najwyższe kwalifikacje, a niektórzy eksperci obronił kandydata i doktorskie były aktywne w działalności badawczej.

Kompleks składa się z czteropiętrowego budynku, w którym mieści się część medyczną 50 biur, budynków mieszkalnych. Całkowita powierzchnia ośrodka o powierzchni około 8 ha, gdzie infrastruktura i domki na pobyt.

Sanatorium „Revital Park” jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia, odbiór czołowych ekspertów z dziesięciu głównych obszarach. W parku okoliczne ośrodki wyposażone w dwie trasy terrinkura określone w malowniczej okolicy z miejscami do siedzenia. Dla wczasowiczów biegnie Wellness-klub, z których usług mogą korzystać wszyscy.

Usługi i procedury

Główną działalnością w sanatorium „Revital Park” jest zapewnienie leczenia zdrowia, aby pomóc przywrócić dźwięk i oczyścić organizm, w celu utrzymania funkcji życiowych na zdrowym poziomie i zachować piękno.

Usługi uzdrowiskowe to:

 • Diagnostyka (US, określenie wieku biologicznego, skład ciała).
 • Spa studio (rosyjska łaźnia parowa, łaźnia turecka japoński, tajski).
 • Masaż (autor Bagua, terapia kamień, całościowe modelowanie, Bali).
 • zabiegi wodne.
 • Thalassoterapii (opakowanie – „Detox”, „Waga”, „Algi”, z elementami kosmetologii znanych marek, cellulit, łuszczenie).
 • komorę solną (z naturalnego minerału – sylwinu).
 • salon piękności (fryzjer, manicure, pedicure, solarium).
 • Hipoksi Studio (symulator próżni do tonowania, metabolizm przyspieszające).
 • Pływające suchej (suche kąpiel symulowanie efektu lekkości i pomaga zmniejszyć stres, depresja, ból, łagodzi, zmniejsza naprężenia na stawy, odpręża, obniża ciśnienie krwi).
 • Kawitacja ultradźwiękowa (drenaż limfatyczny, redukuje tkankę tłuszczową, leczeniu cellulitu)
 • Trening EMS (impuls symulator wyścigów).
 • PRP-terapia (odmłodzenie skóry, niechirurgiczne ścieżce lifting twarzy).

programy wellness

Sanatorium „Revital Park” zaprojektowane i ukierunkowane programy są w kolejności:

 • Program autorski z oczyszczania i odmładzania. Pomaga pozbyć się nadmiaru tłuszczu, regulacji masy ciała. Wykonuje usunięcie stresu i zapobiegania stanom po stresu, przyspiesza przemianę materii, poprawia energię wewnętrzną, stabilizuje system nerwowy.
 • W „Revital” obejmuje zabiegi detox, dieta, korektę rysunku oczyszczania jelita grubego i wątroby. Przed powołaniem pakietu środków przeprowadzić badanie lekarskie, diagnostykę stanu organizmu. Program przeznaczony jest dla innej liczby dni pobytu od 1 do 19 dni. Dla wszystkich pracujących szkoły kulinarnej w klasie mistrzowskiej w gotowanie potraw dietetycznych, szkolenie teoretyczne w tempie rozwoju zdrowych zasad żywienia.
 • „SPA antystresowy”, przeznaczony jest do pobytu od 2 do 5 dni. Obejmuje ćwiczenia w klubie odnowy biologicznej, sesje relaksacyjne, zabiegi kąpielowe, orzeźwiający napój, diety i wiele innych.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Koszty utrzymania ma dwie opcje: pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie, zestaw procedur, zakwaterowanie), z dwoma posiłkami (posiłki – śniadania i kolacji, zestaw procedur, zakwaterowanie). Sanatorium „Revital Park” obudowa reprezentowany 95 pokoi z następujących kategorii:

 • Standard z umieszczenia jednej lub dwóch osób.
 • Junior. Ta kategoria zawiera pokoje są jedno- i dwuosobowe pokoje z możliwością wyboru opcji z jednego lub dwóch pokoi.
 • Studio z podwójnym rozliczenia.

Nowoczesne wnętrze pokoju dopełnia elektrycznych artykułów gospodarstwa domowego, wygodne łóżka pojedyncze lub podwójne, wygodne w niezbędne meble, klimatyzację, sejf, bezprzewodowy dostęp do Internetu. WC wyposażone w skrzynki prysznic, w obecności ręczników, szlafroki, kosmetyki. Koszty utrzymania – od 6.500 do 17.600 rubli rubli.

 • Suite. Ta kategoria obejmuje pokoje dla pojedynczego i podwójnego rozliczenia, mają do wyboru pokoje jedno- i dwuosobowe. Wygodne i domowa atmosfera gwarantuje meble, duże podwójne łóżko, sprzęt, audio i system wideo, klimatyzację, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Kąpieli jednostka sanitarna / prysznic, suszarka do włosów, ręczniki, szlafroki. Koszty utrzymania – od 15700 do 22600 rubli.
 • Dwupiętrowy domek. Przeznaczony do jednoczesnego przyjmowania sześciu osób. Domek posiada wszystkie niezbędne meble, sprzęt, klimatyzacja, trzy łazienki. W domach sąsiadujących strona jest wyposażona w obszarze Chargrill z całego niezbędnego sprzętu. Koszt za tydzień – 17 000 rubli, w weekendy i święta – od 20 000 rubli. Przy zakupie biletów do sanatorium „Revital Park” na okres 30 dni lub więcej koszt codziennego życia w domku będzie 4000 rubli.

Ceny są zgodnie z cennikiem 2016.

Układ zasilania w sanatorium – trzy razy dziennie, menu składa się z dań dietetycznych. Dla każdego pacjenta, opracowano osobny program terapii dieta, które mogą być w dzisiejszych czasach czczo, posiłki o niskiej kaloryczności, możliwe dni na czczo. Do tabeli podawane tylko świeżo przygotowane jedzenie, które równoważy wszystkie składniki odżywcze. kucharze Restauracji są wysoko wykwalifikowani i kochają swoją pracę.

Opinie turystów

W ciągu historii liczby osób skorzystało z programów rehabilitacyjnych w sanatoriach „Revital Park.” Opinie o pozytywnych opowieści poświęcone były poprawie systemów lot, przyjazny personel i uprzejmy lekarzy. Wiele podobał się basen, masaże, zabiegi spa, umieścić wysoką ocenę pokój dla atmosfery i komfortu. Sympatia nie jest bardzo duży, ale zadbany powierzchnia ośrodków.

Zasilania spowodował kontrowersje – część pacjenta był gotowy do ścisłej diety i żywienia znacznych cięć w porcjach, mając na uwadze potrzebę, aby schudnąć. Kolejna część zwiedzających wrażenie, że menu nie jest profesjonalna, jedzenie było dobrze ugotowane i miał bardzo łagodny smak.

Historie z negatywnych ocen poświęconych zaniedbania personelu medycznego, są oskarżenia o powołaniu nie jest konieczne do widzenia pacjenta, procedury, która ma „Revital Park” (SPA). Odpowiedzi na negatywne historie też zajmować zniszczonych mieszkań, brak jakiegokolwiek programu rozrywkowego oraz wysoki koszt biletów. Urlopowicze korzystać z basenu, wspomina, że w nim pływać stał niebezpieczne ze względu na jego zły czyszczone i, jak się okazało, żaden z gości nie potrzebują pomocy u dermatologa.

Informacje zwrotne od pracowników

Istnieją również o miejscu, jak „Revital Park” opinii ekspertów. Większość z nich jest zadowolona, że wszystkie zabiegi relaksacyjne mogą otrzymać zniżkę.

Większość negatywnych komentarzy skierowanych do systemu płatniczego i kar z niejasnych zasad stosowania, złych relacji w zespole. Wskazuje również, że rotacja pracowników nie sprzyja wysokiej jakości wykonania obowiązków jako personelu medycznego i pomocniczego.