390 Shares 9666 views

ptactwo

Ptactwa – nie termin naukowy, ale raczej amatorem. Według niego ptaki mają wspólną nazwę, w oparciu o ich wspólnym życiu. To samo, jeśli połączyć termin rodzajowy „Zwierzęta morskie” wielorybów, meduzy i ryb, które, według ogólnie przyjętej klasyfikacji naukowej należą do różnych grup taksonomicznych.

Ptactwo wodne są uważane za ptaki, którzy są w stanie utrzymać się na powierzchni wody. Tak więc, nie wszystkie ptaki wodne, prowadząc sposób życia i dostarczania żywności w stawach, są wodne. Znamiennym tego potwierdzeniem – żurawie i bociany. Jedzenie, które wydobywa się głównie w płytkich wodach – w bagnach lub jeziorem. Oni nie muszą opanować sztukę pływaka, jak chwycić żywności długi dziób. W związku z tym, że nie mają szczególną strukturę stóp, typowy ptactwa – błoną, które działają jak płetwy.

Inną charakterystyczną cechą które są wodne – gęste upierzenie i obecność gruczołów łojowych specjalnych, który jest tajny do smarowania piór, zapobiegając ich zamoczenia.

Ptactwa – czy mięsożerne lub wszystkożerne. „Weganie” nie jest wśród nich. Każdy rodzaj „specjalistycznego” na jego rufie, więc całkiem innego ptactwa bezpiecznie dzielić ten sam bagno, jezioro lub morze, wykres powierzchniowy gatunków zajmujących się niszę ekologiczną.

Mewy na przykład złapać ryby z powierzchni wody, kormorany nurkować do głębokości jej wysokości, a kaczka nurkowania nurkować z powierzchni wody. Niektóre rodzaje żywności świateł przy wsiadaniu tylko do słupa wody. I tu wszystko zależy od długości szyi. Swan w stanie złapać żywności raczej znaczną głębokość i wątek, który nie odnosi się do nurkowania – ze znacznie mniej. I wszystkie są pełne i nikt nikomu twierdził.

W Rosji, w regionie, gdzie ptactwo zawsze miały w dużych ilościach, jest Arktyki, Daleki Wschód i terenach przyległych. Przylegającą do tradycyjnego życia rdzennych ludów północy w pończochę sezonu łowieckiego dosłownie tysiące ptaków. Potem wędzone, solone, mrożone w lodowce i jeść ich mięso w długiej zimy polarnej.

Nowoczesne północ, zgodnie z Północy, stał się znacznie gorsze pod tym względem, sytuacja zmieniła się przez ostatnie dwadzieścia pięć – trzydzieści lat. Co jest winien – albo niekontrolowane polowania lub niszczenie miejsc rozrodu lub jakiś inny czynnik niewliczone – ornitolodzy jeszcze nie zorientowali się. Tak i ustalić, czy zmniejszonej populacji, nie jest możliwe. Chociaż ptaki, w opinii z Północy, istnieje mniej, ich liczba jest tak wielka, że jeszcze trochę nieobliczalne. Oznacza to, że „mniej” jest subiektywna ocena, w liczbach, nikt nie potrafi określić, jak to jest „mniejsza” niż wygląd.

Zalewowych dużych rzek są również miejsca, gdzie wiele ptaków wodnych żyć, choć w mniejszych ilościach niż na północy. A jeśli rzeki słabo zaludnionych połacie Syberii ptaków, w europejskiej części kraju, gdzie gęstość zaludnienia jest znacznie wyższa od ich siły wpływa bezpośrednio czynnik ludzki jako banalną polowania, w tym kłusownictwa.

Oni mają wielkie znaczenie i katastrof spowodowanych przez człowieka, a tylko w działalności gospodarczej człowieka, który często niszczy miejsca, w którym tradycyjnie życia ptactwa wodnego. Zdjęcia umiera z wycieku oleju mew i innych takich „udogodnień” już dawno zagościły wystawy środowiskowe. Niestety …