572 Shares 2504 views

netto murarska – rodzaj urządzenia i gdzie się go stosuje?

Proces budowy domu lub budynku zawiera dość skomplikowany zestaw prac, który używa obliczeń matematycznych i analiz. Ale wszystko jest tak trudno z tych norm państwowych i skomplikowanych obliczeń? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie podczas rozpatrywania cech siatki murowane.

Co to jest?

R mesh – konstrukcji nośnej, która jest również określana spawania ponieważ podczas ich produkcji za pomocą zgrzewania oporowego. W formie, jest to wspólna siatka (prawie jak siatka, która stoi na ogrodzeniu u sąsiada), który jest stosowany w budownictwie do układania ściany, fundamenty i wykończenia. Tutaj ona pełni funkcję wzmacniania fundamentów dla poprawy wytrzymałości. Ponadto siatka murowane GOST 23279-85 mogą być wykorzystane do powstania budynków i podłóg Pretanning. Główną funkcją tego produktu – uzyskać idealnie płaską powierzchnię. A ponieważ te cechy powinny być nieodłącznym elementem podłogi, ścian i fundamentów, a to jest, gdy jest on stosowany jako rdzeń urządzeń tworzących. Zatem, sieci murów jest stosowanych do zbrojenia betonu i betonu zbrojonego, głównym zadaniem jest zapewnienie doskonale płaską i gładką powierzchnię. Niektórzy nazywają ten element budujący „Kluczem do gładkich ścian.” Dlatego korzystanie z takiej sieci jest niezbędna do budowy domów i budynków mieszkalnych.

technologia produkcji

Siatka murów jest produkowany wyłącznie w urządzeniach przemysłowych, a jakość jego produkcji będzie zależeć od przyszłego życia całego domu: jest wypełnione w ciągu kilku miesięcy, lub staną niezatarte dziesięcioleci. Oczywiście, wiele zależy od jakości innych materiałów, a na integralność samych budowniczych, ale siatka jako komponent w szerokim zakresie pracy jest ważnym ogniwem w kwestii jakości i niezawodności konstrukcji. I to jest w zależności od rodzaju i długości. Wymiary netto murarskie jest nierówny, komórki o różnych rozmiarach i o różnych średnicach (3-5 mm) drutu z trzech typów maszyn:

  1. Stacjonarny.
  2. Komórkowego.
  3. Przenośne.

Ponadto, każdy rodzaj wyżej wymienionego urządzenia ma być uniwersalny lub wyspecjalizowany. Wszystkie trzy urządzenia są zasilane prądem elektrycznym, który jest albo zmienną lub stałą. Wielkość narzędzia kompresji przetwarzane mogą różnić się od 0,01do 100 kN.

Konstrukcja tego narzędzi budowlanych

R siatki wykonanej z litego metalowego drutu, który w szczególności z techniki spawania tworzy się w specjalnym wykonaniu z przeciwnie skierowanym pręta. Ten rodzaj urządzeń jest jedną z odmian siatek stalowych. Jednak niektóre typy najlepszych sieci mogą być pokryte dodatkową warstwą ochronną z metalu, zazwyczaj cynku.