438 Shares 3242 views

Ural Institute of Business: Opinie

Ponad dwadzieścia lat Ural Institute of Business przygotowuje specjalistów w dziedzinie ekonomii, z powodzeniem łącząc tradycję z najnowszymi technologiami edukacyjnymi, która pozwala na to, aby konsekwentnie i rzetelnie pracować ze studentami. Wnioskodawcy mogą skontaktować się z następującego adresu: miasto Jekaterynburg, Central Market Lane, numer domu 6. godzin w dni powszednie – od 9.00 do 16.00.

Kierunki

Wstęp jest ogłaszana tylko na szkoleniu w stopniu licencjata i specjalności. Master, ale istnieją kursy podyplomowe, które mogą dążyć do każdego. Licencjat zostanie zapisany w kierunku „ekonomia”, „zarządzanie”, „Applied Informatics”, „Business Trading” i „prawosławna teologia”. Eksperci są zaangażowane jedynie w zakresie bezpieczeństwa ekonomicznego.

Tutaj Wykształcenie mocno stojącej na platformie duchowej edukacji. Na takich programów ucząc tylko Ural Institute of Business. Jekaterynburg jest dumny, że to na jego terytorium znajduje się uniwersytet, stwierdzono silne powiązanie pomiędzy działalności handlowej i teologii.

specjalności

Program licencjackie w dziedzinie ekonomii ma następujące specjalności: „Finanse i Kredyt”, „Rachunkowość”, „Kontrola i analiza”, „organizacje gospodarki i przedsiębiorstw”, „Ekonomika Pracy”, „gospodarka regionalna”, „Podatki i Podatki”, „świat gospodarka „” Ubezpieczenia „” Analiza i zarządzanie ryzykiem”.

W Informatyki Stosowanej specjalizacji są: informatyka stosowana w zarządzaniu, ekonomii, komunikacji społecznej, społecznej i kulturalnej, obsługa, administracji państwowej i komunalnej, edukacji.

Menedżerów specjalizujących się w takich dyscyplinach: "Zarządzanie innowacjami", "zarządzania gospodarczego", "Zarządzanie innowacjami", "zarządzanie kryzysowe", "zarządzanie kryzysowe", "Zarządzanie Produkcją", "Analityczne oprogramowanie do zarządzania." "Information Management"

Studenci handlu działalności są następujące specjalności: „logistyki w handlu” „Handel”, „Marketing w handlu”, „towarem i badanie”, „Reklama w handlu”,

Kierunek teologii prawosławnej ma trzy specjalizacje „Historia Kościoła” „Studia biblijne”, „Kultury” oraz prawosławny Istnieje wiele himself prace Ural Business Institute. IA Ilyina oraz Centrum Badań nad wielkiego rosyjskiego filozofa, który jest w strukturze uniwersyteckiej.

form kształcenia

Studia stacjonarne – najczęstszy rodzaj szkolnictwa wyższego i prawdopodobnie najlepszej jakości, ponieważ w pełnym wymiarze czasu kształcenia studentów dobowy słuchanie wykładów i uczestniczyć w warsztatach, a na koniec czynszów semestralne egzaminy. Zaocznie, aby dowiedzieć się o wiele trudniejsze, jeśli student nie posiada wystarczającej niezależności: robi się na sesji instalacji, zadanie przygotowania wykazu literatury i bez pomocy członków wydziału, którzy tylko oderwać egzaminy.

Nauczanie na odległość – to samo korespondencja, ale studenci komunikować się z nauczycielami przez Internet: systemy specjalne, e-mail, wideokonferencji i rozmów. Zaletą takiej formie, że można uzyskać dyplom wiodącą Moskwa uniwersytet bez pozostawienia żadnych, z odległego miasta Rosji. Każdego roku, kształcenie na odległość staje się coraz więcej zwolenników. Niech nikt w Moskwie to firma Ural Instytut opinii Jekaterynburg włączono też zdalnie, zebrane w wielu i wszyscy oni dziękuję.

Główne zadania

Przede wszystkim, intencją jest, aby ożywić działalność słynne Uralu, przy użyciu nowoczesnych technologii i utrzymując całą bazę wartości moralnych i duchowych. System edukacyjny powinien być przed czas, aby wygenerować dokładnie te cechy, które społeczeństwo domaga się dwudziesty pierwszy wiek.

Studenci muszą otrzymać pełną paletę naukowej wiedzy i pracy umiejętności, zdolności poznawcze są potrzebne w dużych firm i dla własnych firm. Ural Institute of Business zapewnia kompleksowy zestaw narzędzi do efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Tutaj uczeń przyniósł osobę obdarzoną duchowej zasady, że bierze na siebie odpowiedzialność za opiekę społeczną i przewodnika się w kierunku społecznej i użyteczne.

czynniki sukcesu

Biznes Ural Instytut samopoczucie ze względu na następujące czynniki:

 • Absolwenci otrzymują dyplom państwowy ze względu na obecność Akredytacyjnej;
 • Wydział posiada bardzo doświadczony i profesjonalny entuzjazm;
 • duchowy i moralny gospodarka – dziedzina naukowa, w której wszystkie przedmioty są nauczane, czyli w procesie edukacyjnym osoby nie tylko uczy, ale również wychowany.

Ponadto:

 • obecność podyplomowych i szkół badawczych instytutu;
 • odległość technologia edukacja są w służbie podczas pracy w cyberprzestrzeni;
 • Centrum Kształcenia zapewnia zaawansowane szkolenia i przekwalifikowania.

I więcej:

 • do każdego ucznia Ural Institute of Business jest indywidualne podejście;
 • obecność przełożonego zasobów materialnych Instytutu;
 • najlepsze uniwersytety Rosji składa się z relacji biznesowych z tą instytucją.

CNIT

Opracowanie, monitorowanie i wdrażanie nowoczesnych technologii informacyjnych w procesie kształcenia wymaga oddzielnego elementu w strukturze każdej instytucji edukacyjnej. Ural Instytut: Rodzina staje się bardzo liczna w centrum nowych technologii informacyjnych stworzyliśmy tutaj, która jest przeznaczona do rozwiązania problemów wymienionych powyżej. W centrum instytutu wyposażone w nowoczesne komputery i osiemdziesięciu czterech klasach o pracę lub szkolenie miejsc.

CNIT też ma swoje własne cele sformułowane Institute.

 • Wykłady powinny być wyposażone w sprzęt multimedialny i dostarczyć procesu edukacyjnego z najbardziej nowoczesnych technologii do materiału zasymilowanej skutecznie.
 • Teoria i praktyczne umiejętności, aby być ustalona za pomocą podstawowych lub specjalnych kursach, gdzie wykorzystywany jest technologia informacyjna.
 • Aby osiągnąć najwyższą jakość kształcenia poprzez tworzenie i wdrażanie nowych produktów, oprogramowania i technologii informatycznych.
 • Opracowanie, wspieranie i utrzymanie strony internetowej instytutu, aby służyć resztę technicznych, elektronicznych zasobów informacyjnych Instytutu.
 • Prowadzenie usług poligraficznych.

Na komputerach jednym z audytoriów zainstalowane darmowe oprogramowanie – system operacyjny Linux, który jest wykorzystywany przez uczniów i nauczycieli, realizuje program szkoleniowy stworzony przez Instytut Szkoły Ekonomiczno-Technicznej. To nie wszystko preimeschestva kto ma nad innymi uczelniami Ural Institute of Business.

Czelabińsk

Jednym z pierwszych niepublicznych szkół wyższych z południowych Uralu, utworzony w 1994 roku. Dzięki inicjatywie przedsiębiorców i czołowych naukowców z Czelabińska i wielkie wsparcie dzielnicy, miasta i administracji regionalnej otworzył Ural Institute of Business. Tutaj oferuje niedrogie i jakości kształcenia, co jest głównym zadaniem uniwersytetu. Aktywnie wprowadzenia technologii informacyjnej w procesie nauczania, opracowane unikalne metody prezentowania wiedzy.

Kadra wysoko wykwalifikowanych, wielu profesorów, lekarzy i kandydatów nauk znanych praktyków w dziedzinie, trenerów biznesu. Studenci prowadzą badania w działach, gdzie są one realizowane, projektów edukacyjnych i badawczych. Uzbrojony w solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, opuszczają uczelnię macierzystą konkurencyjny i zażądał ekspertów do prowadzenia każdej nowoczesnej firmy.

Miasto i uniwersytet

Ural Institute of Business w Czelabińsku ma ścisłą współpracę z firmami: sieci handlowych, agencji reklamowych, firm produkcyjnych, firm ubezpieczeniowych, firm gastronomicznych i przemysłu spożywczego. Połączenia te zrobić stażu i pracy problemlos pośrednictwa.

godność

Tutaj każdy uczestnik może znaleźć odpowiednią formę kształcenia, ponieważ tam są wszystkie możliwe jedno odnosić się do miejsca zamieszkania, wieku, zdrowia, dochodów i poziomu zatrudnienia. Nowoczesny budynek, za rozsądną cenę, bogata biblioteka, stosunków międzynarodowych i międzyinstytucjonalnych, dyplom państwowy i życia studenckiego w najbardziej jaskrawe kolory – co drugi uniwersytet może być bardziej atrakcyjne dla Czelabińsku? Jednak wielu wnioskodawców nierezydenci wolą Uribe – Ural Institute of Business.