825 Shares 3909 views

CPU ATOM Z3735F: mały, ale udalenky

Atom Z3735F procesor, w oparciu o którą poziom początkowy systemów komputerowych mogą być ustawione o dobrych parametrach technicznych. Ta tabletka jest i średnie, to netbook. Jest to jednoukładowy system komputerowy będzie go kontynuować.

Do stosowania w każdym komputerze jest procesor?

Na niszy najbardziej przystępne cenowo urządzenia mobilne z dobrym poziomie celów w zakresie efektywności energetycznej ATOM Z3735F. планшетны е ПК. Przede wszystkim jest to, tablet PC. процессора это миникомпьютеры, которые позволяют превратить любой телевизор или монитор, укомплектованный HDMI – портом, в полноценный ПК начального уровня. Innym obszarem wykorzystania procesor minikomputer, które pozwalają przekształcić dowolny telewizor lub monitor, wraz z HDMI – Port, pełnoprawnym komputerów klasy podstawowej. Dobrze, choć bardzo rzadko, ale jednak nie są jeszcze Notebooki oparte na tym CPU. W systemach komputerowych do przedniej niski koszt, dopuszczalnych poziomów wydajności i sprawności energetycznej. Że wszystkie trzy z tych funkcji doskonale łączy w sobie bohatera tego przeglądu.

Krótki opis techniczny

Bardzo dobre parametry sprzętowe pozycji wygląda Intel ATOM Z3735F. Oferuje on w następujący sposób:

  • 4, przy czym kod programu jednostki przetwarzania z częstotliwościach do 1,33GGts 1,83GGts.

  • Proces technologiczny – 22 nm, TriGate.

  • TDP – 2,2Vt.

  • Level Cache 2 – 2MB.

  • Typ obsługiwanej pamięci – DDR3. Jego maksymalna wielkość – 2GB.

  • с частотами 311 — 646МГц, один поддерживаемый экран. HD Graphics Karta graficzna z 311 częstotliwości – 646MGts, obsługiwany przez ekran.

Praktyczne przykłady zastosowania

ATOM Z3735F является Compute Stick от «Интел». Najczęstszym zastosowaniem jest ATOM Z3735F Compute Stick „Intel”. Ten mały komputer, zaprojektowany jako dysk flash. USB- разъема в этом случае используется HDMI. Ale tutaj zamiast zwykłej USB- złącza w tym przypadku HDMI. установить этот ПК в HDMI- порт монитора или телевизора, и это позволит получить полноценный персональный компьютер, который к тому же работает под управлением ОС «Виндовс». To wystarczy do ustalenia monitor portu PC HDMI lub telewizor, a on dostarczy pełnoprawnym komputera osobistego, który działa również na „windose”. MiniPK przez producenta, który został wyceniony na 139 $.

wyniki

это еще один пример того, насколько скрупулезно «Интел» подходит к анализу микропроцессорного рынка. ATOM Z3735F jest kolejnym przykładem podejścia, jak dokładnie „Intel” do analizy rynku mikroprocesorów. Według wyników takiej analizy w każdej niszy istnieje kilka możliwych modeli procesorów. он нацелен. W każdym razie innych niż specyfikacji sprzętowych chip całkowicie odpowiadają niszy, do których jest skierowany. I to właśnie z tego powodu, że „Intel” ma pozycję dominującą na rynku procesorów i pozostawia daleko w tyle swoich bezpośrednich konkurentów. Jednocześnie oferuje mają najwyższy poziom funkcjonalności i przystępnej cenie.