340 Shares 6613 views

Sklep internetowy Citylink: opinie klientów i pracowników

Kupić naprawdę jakości sprzęt dzisiaj nie jest łatwe. I to nie z powodu tak wiele do ogólnego spadku jakości produktów sektora budżetu lub z chęci zaoszczędzenia jak najwięcej kupować, ile z braku czasu, który może być spędzony na poszukiwaniu wymaganego modelu. Dlatego chce, aby każdy zakup starania, aby znaleźć sklep internetowy, który pozwoliłby nam zaoszczędzić cenny czas i kto może być zaufany. Potencjalni nabywcy badają przestrzenie Internetu do celów czytając te opinie różnych zasobów i dowiedzieć się, czy można bezpiecznie podać swoje pieniądze do konkretnego sprzedawcy.


Aby pomóc w tej trudnej materii jest napisane w tym artykule. W nim znajdziesz szczegółowe informacje na temat produktu „Citylink”. Jest on godny zaufania? Jak z tej usługi? Co mówią o nim prawdziwi klienci? Jak mówić o ich pracodawców, pracowników sklepu? Wszystko to pomoże Ci dokonać pełnego obrazu.

O firmie

Shop „Citylink” opinie klientów jako jeden z największych rosyjskich sklepach internetowych. Jego zakres jest bardzo zróżnicowana. Wśród pięćdziesięciu tysięcy sztuk towarów, każdy może znaleźć coś do swojego gustu i budżetu.

Co dziś jest „Citylink” (sklep internetowy)? opinie klientów mówić o niewiarygodnej firmie chorobowości również w trybie offline platformach. Dziś numer dwadzieścia siedem lat (każdy obszar kilku tysięcy metrów kwadratowych).

W każdym z tych klient znajdzie terminale, pozwalając sobie rozkaz, biura płatnicze wyposażone i wygodne okno do emitowania produktów.

Stali klienci „Citylink” (recenzji internetowe podjąć szczególny nacisk) posiadają dodatkowe zalety. Na przykład, mogą uczestniczyć w specjalnych projektach firmy. Wśród nich:

 • Klub „Citylink” (składkowa karta, dzięki której jej właściciel może zaoszczędzić pieniądze przy zakupie, uczestniczyć w różnych promocjach, loterii, imprez firmowych, gromadzić punkty i płacić za ich pomocą, zakupów).
 • Konfigurator (specjalizuje się sekcja, która pomaga klientom wybrać odpowiedni sprzęt prawidłowo, uzyskać przydatne wskazówki dla optymalizacji wydajności, poznania poglądów innych klientów).
 • Forum (sekcja, co pozwala na komunikację z innymi użytkownikami).

Sklep „Citylink”: opinie klientów

Większość klientów zadowoleni z obsługi. Więc konsumenci lubią sposób komunikacji i reagowania menedżerów „Citylink” (Kazan). opinie klientów mówić o terminowości przybycie kuriera, nie ma problemów z zamówieniem płatniczej lub rejestracji. Klienci korzystają również rozbudowaną sieć „Citylink-mini”, który ułatwia proces samodzielnego dostawy towarów, ponieważ nie ma potrzeby, aby uczestniczyć w sklepach pełnym formacie. Kupujący są podzielone na przyjemnych doświadczeń wykonanych przez wymianę personelu lub refunduje produkt „Citylink”. Opinie klientów (St. Petersburg) potwierdzają, że podczas kontaktu z Centrum nie później niż siedem dni po dokonaniu zakupu można zwrócić bez żadnych przeszkód nie podszedł jakiegokolwiek powodu towary. Wszystko to znacznie ułatwia współpracę z klientami i sklep i pomóc ten drugi zarobić dobrą reputację wśród konsumentów.

negatywne opinie

Wszystkie negatywne reakcje skupiają się na niskiej jakości naprawy lub awarii centrum serwisowego do współpracy z tym produktem. W niektórych przypadkach niepowodzenia w procesie dostarczania (na przykład, nie wychowani zamówieniu). Ponadto, mówią o tym, jak pracownicy są niekompetentni w stosunku do możliwości zakupu towarów na kredyt (w szczególności magazyn „Citylink” – Niżny Nowogród). opinie klientów również opisać przypadki sprzedaży produktów z minionymi trwałości (np wkładów atramentowych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych). Jak uniknąć tego rodzaju kłopotów? Bądź czujna w momencie zakupu, należy dokładnie sprawdzić towar. Kontrola poprawności dokumentów gwarancyjnych. To uchroni cię w przypadku pęknięcia.

Praca "Citylink": staff

Co ludzie mówią o rozpatrywanego produktu, jako pracodawca? Niestety, wiele z ujemnego sprzężenia zwrotnego na pracy w „Citylink”. Informacje zwrotne od pracowników powiedzieć o agresywnych przełożonych o bezprawnym redukcji stałych opóźnień i cięcia płac, wymagania dysproporcji schwytanych i nagrody. Od pracowników często muszą wychodzić na mój wolny dzień, nie płacąc za to jeszcze bardziej. Z reguły pracownicy nie robią się oficjalnie, jak powinno być, zgodnie z Kodeksem Pracy Federacji Rosyjskiej. Oznacza to, że o każdym pakietem socjalnym wypowiedzi również nie wykracza. Zapewnia on sztywny system kar za drobne przewinienia. Niektórzy mówią, że zostały one ukarane, ponieważ nie odpowiadał na wezwania w ciągu dnia, i że dla nich to nie jest podane zaliczkę. Często zmuszani do pracy długie godziny (aż do północy, a nawet dopiero po północy). Od „za” wszystkich bez wyjątku mówią przyjaznych podwładnych pracowników. Jednak, czy to rekompensuje wszystkich innych warunków pracy? Ty decydujesz.

dostawa

Jak wygląda dostawa towarów z magazynu „Citylink”? Opinie klientów są zachęcani do przeglądu reguł procesu wyprzedzeniem.

Tak, służby specjalne są ważne dla klientów zamieszkałych w mieście Krasnojarsk. Te kupujący może żądać „powstanie towarów wielkogabarytowych na podłodze.” Ważne jest, aby wstępnie zapłacić za usługę, jest ważnym warunkiem jej realizacji magazynu „Citylink”. Informacje zwrotne od klientów potwierdzają, że jest to bardzo wygodne. Bo teraz nie ma potrzeby, aby puzzle ponad Jak dostarczyć zakupiony bezpośrednio w mieszkaniu lub biurze. Ponadto, nie trzeba podnosić sam ciężkiego sprzętu do pożądanego piętrze. Dbać o wszystko w sklepie internetowym. Dana usługa dostępna zarówno dla osób prywatnych jak i korporacyjnych jest.

Ważne: wzrost towarów wielkogabarytowych na podłodze mogą być wykonywane tylko przez miasto i jego okolicach Krasnojarska. W tym przypadku należy do tej kategorii tylko urządzenia, których waga przekracza trzydziestu kilogramów lub więcej niż ilość dwóch dziesiątych metr sześcienny. Podnoszenie odbywa się ręcznie lub za pomocą windy towarowej. Doprowadzenia towaru do lokalu będzie możliwe tylko wtedy, gdy jego wymiary nie przekraczają szerokości drzwi (od drzwi wejściowych, a ostatni drzwi mieszkania lub biura). Jeśli nie jest to możliwe, należy zakupić jedynie dostarczone do drzwi albo do drzwi mieszkania.

Jakie inne cechy mechanizmu dostarczania w sklepie internetowym „Citylink”? opinie klientów donoszą, że ważne jest, aby wstępnie przeglądać listę miejsc, do których towary nie są przewożone. Wśród nich są następujące: dworce, parki, place budowy, lotniska, sklepy, lasy, nieadministracyjne punkty lokali gastronomicznych, plaże, stacje metra, bezpieczne obiekty, Wydział zakaźnych szpitali, wrażliwych miejsc, firm transportowych, nieistniejących obiektów, sklepów, a także wszelkie miejsca, które nie mają określonego adresu, a także warunki, które są niezbędne dla prawidłowego przekazania towarów, dokumentów płatniczych. Ważne jest również, że podróż do miejsca dostawy muszą być przeprowadzane wyłącznie przez drogi, która ma twardą powłokę. Nie powinno być żadnych przeszkód, które blokują przejście w promieniu dwustu metrów od wyznaczonego adresu.

Jaki jest koszt danej usługi? Jeśli mówimy o wzroście windy, dostawa do apartamentu każdego produktu będzie kosztować:

 • zakup ważących mniej niż pięćdziesiąt kilogramów – osiemdziesięciu rubli;
 • kupić masę od pięćdziesięciu do stu kilo – sto rubli;
 • kupić masę od stu do stu pięćdziesięciu kilogramów – sto dwadzieścia rubli.

Jeżeli towar nie może być podniesiony przez windy towarowej i trzeba to zrobić ręcznie, masy sprzętu i zgodności stawek jest utrzymywana za pomocą jednego wyrafinowania – teraz jest ceną za każdym piętrze.

Produkty przekazywane wyłącznie nabywcy lub jego przedstawiciela w określonej lokalizacji. Jeżeli spedytor zdecyduje, że zakup dać w tych warunkach jest niebezpieczne, może on zwrócić się do klienta, aby przenieść. W przypadku rezygnacji z przedstawicielem firmy, ma prawo do emerytury z towarami.

Podczas przesyłania, należy:

 • upewnić się, że produkt jest nowy;
 • sprawdzić, czy jest on zgodny z zamówieniem;
 • sprawdzenia towaru pod kątem uszkodzeń, prawidłowego pobrania, dostępności niezbędnej dokumentacji;
 • zapłacić za zakup.

płatność

Jak zgłosić sklep „Citylink” opinii, tutaj będziesz mógł wybrać odpowiednią metodę zakupu płacisz. Wśród dostępnych metod są następujące: gotówka kurierowi w momencie dostawy; Karta plastikowa; gotówki bezpośrednio w ośrodkach store lub specjalne płatności „Citylink mini”; kupować na kredyt; przelewem bankowym; przez „WebMoney” systemu międzynarodowego; w sklepach komórkowych; za pośrednictwem serwisu Yandex; za pomocą specjalnych terminali samoobsługowych.

Pewni, że jeśli strona widzisz słowa „out of stock”, towary są rzeczywiście dostępne do zakupu. Rzeczywiste dane są wpisane do katalogu co dwie godziny.

Jeśli jest napis „towary w tranzycie”, oznacza to, że produkt będzie dostępny po jednym lub dwóch dniach. Kiedy będzie on dostępny, będzie można złożyć zamówienie.

Napis „Produkt jest w zdalnym magazynie” oznacza, że, niestety, dodatkowy czas jest potrzebny do przewozu towarów określonych w Krasnojarsku. Ważne jest również, aby pamiętać, że na rozkaz sto tysięcy lub dużych urządzeń wymaga pewnego przedpłaty.

W przypadku, gdy towar znajduje się w magazynie, otrzymasz go odebrać w dniu zamówienia lub zamówić dostawę do drzwi.

asortyment

nawigacja witryny jest bardzo proste, a zakres „Citylink” (opinie sklepie dość często wspomina), po prostu niesamowite. Produkty są podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwiej wyszukać odpowiedni. Różnorodność dostępnych produktów można opisać w następujący sposób. Sklep internetowy portal to:

 • Notebooków.
 • Transformatory notebooków.
 • Ultrabooks.
 • Tabletek.
 • Płyty dzieci.
 • Smartfony.
 • Telefonów komórkowych.
 • Wirtualne okulary.
 • Inteligentny zegarek.
 • bransoletki fitness.
 • Akcesoria do gadżetów.
 • Krokomierze.
 • Sport Watch.
 • „Inteligentny dom” zestawów.
 • jednostki bazowej.
 • Kamera.
 • Czujników.
 • Akcesoria.
 • książki elektroniczne.
 • Akcesoria do laptopów, tabletów, smartfonów.
 • Giroskutery.
 • Quadrocoptera.
 • Akcesoria giroskuterov i Quadrocoptera.
 • Golenie i usuwanie włosów.
 • Szczoteczki do zębów i akcesoria.
 • sprzęt medyczny.
 • Produkty kosmetyczne.
 • produkty zdrowotne.
 • Towary dla fryzur i stylizacji.
 • Stoły.
 • Stoły i krzesła.
 • Oświetlenie.
 • Akcesoria do mebli i wnętrz.
 • materiały biurowe.
 • wyroby skórzane.
 • Pamiątki i prezenty biznesowe.
 • sprzęt demonstracyjny.
 • Biuro Biuro.
 • elektroniki motoryzacyjnej.
 • przyrządy pomiarowe.
 • Skrzynki narzędziowe.
 • Światła.
 • Sprzęt ogrodniczy.
 • Systemy zdjęcia, wideo, bezpieczeństwa.
 • Sprzęt gospodarstwa domowego do domu i kuchni.
 • Telewizyjnej.
 • Audio-wideo.
 • Sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne.

A to tylko ogólny pomysł, co można znaleźć w sklepie „Citylink” (Moskwa). Polecane uważnie przeczytać asortyment. Nie pożałujesz czasu spędzonego.

Zakup na kredyt

Istnieje możliwość zakupu towarów na kredyt w sklepie „Citylink”. Opinie o sklepie zaleca tę metodę obliczeń. Teraz nie ma potrzeby, aby zaoszczędzić pieniądze, można użyć pożądany dzisiaj. Co trzeba z klientem?

On musi dostarczyć dwa dokumenty. Najważniejszym z nich jest paszport obywatela Federacji Rosyjskiej. Drugi dokument może być dowolną z następujących czynności: zaświadczenie emerytalnych, paszport, karty kredytowej, prawa jazdy, świadectwa ubezpieczenia państwowego ubezpieczenia emerytalnego.

gwarancja

„Citylink” (ze szczególnym opinii wdzięczność powiedzieć o tym punkcie) jest gotowy, aby zapewnić serwis posprzedażny mają zakupiony. Więc, co zrobić, gdy urządzenie nagle się zepsuje? W niektórych przypadkach będzie to prawo prosić o pomoc w profilu producenta autoryzowane centrum serwisowe (lista jest zazwyczaj podany na dowodzie zakupu). Jeśli z jakiegoś powodu nie jest to możliwe (centrum usług nie znajduje się w swoim mieście lub zakupionego towaru serwowane jest wyłącznie w ośrodkach „Citylink”) Polecane natychmiast przyjść do sklepów w pełnym formacie, gdzie będą w stanie zapewnić fachową pomoc.

Możesz zwrócić towar, jeżeli:

 • opakowanie nie zostało otwarte (dotyczy osób prawnych);
 • Zachować oryginalne opakowanie oraz wszystkie dokumenty uzupełniające;
 • jest handel i czek;
 • oprogramowanie nie jest aktywna;
 • w produkcie nie ma widocznych śladów jego użytkowania;
 • Produkt nie został ustalony;
 • zapisywane wszystkie akcesoria;
 • plomby fabryczne są nienaruszone.

Nie można zwrócić produkt, który został zamówiony dla ciebie sam lub przynieść zdalnego magazynu.

Również zwrócić polityka nie stosuje się do poniższej listy produktów:

 • Produkty, które zostały zdyskontowane (produkty sub-standardowych);
 • Produkty, których sprzęt implikuje obecność karty SIM;
 • Wszystkie produkty dla dzieci;
 • produktów do higieny osobistej, a mianowicie, szczoteczki do zębów, depilatory, szczypce do włosów, maszynki do golenia, suszarki do włosów, gorące wałki, suszarki, szczotki, zestawy do manicure, maszynki do strzyżenia, wanny z hydromasażem i podobne wyroby;
 • wszystkie artykuły dotyczące chemikaliów gospodarstwa domowego;
 • Produkty, które posiadają opakowania jednorazowe, i otworzył nabywcy;
 • osprzęt kablowy (przedłużacze, przewody, kable i tym podobne);
 • produkty przeznaczone do zapobiegania lub leczenia różnych chorób bezpośrednio w domu, a mianowicie, soczewki okularowe, instrumenty medyczne, produkty do pielęgnacji dzieci, urządzeń medycznych, metalu, gumy lub tekstylnych artykułów higienicznych lub sanitarnych, sprzętu medycznego, produkty do higieny jamy ustnej.

wynik

„Citylink” – nie tylko zasobów Internetu. Firma posiada również sieć sklepów flagowych. Jak widać opinie detalisty uważany dość kontrowersyjne. Część nabywców całkowicie zadowolony z zakupu, inni – żałował swojego wyboru i zalecamy ich przyjaciół, aby zastosować się do sklepu. Wydaje się, że wszystko zależy od rzetelności i kompetencji danego sklepu lub centrum serwisowego. Nie jest to konieczne ze względu na pewne negatywne doświadczenia kategoryczne sądy o całej sieci, ale także stracić czujność i nie polecam. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z usług w ramach przeglądu, sklep internetowy, sprawdzić się procesowi prawidłowo wypełniony dokument gwarancyjny i uważnie przeczytać wszystkie dostępne informacje na ten temat.