240 Shares 9797 views

Szafa wewnątrz i na zewnątrz. korzyści szafy

Dziś szafy można znaleźć w prawie każdym domu. Taka popularność tego mebla jest głównie ze względu na swoją funkcjonalność, znaczne oszczędności w przestrzeni i możliwość wyboru projektu, który najbardziej spodoba tak bardzo jak to możliwe, lub idealnie pasuje do wnętrza.


Szafa jest inny od zwykle?

Główną różnicą szafa od zwykłych szafa – drzwi przesuwne. Otwórz szafę obracającymi się łopatkami specjalną rynnę należytej dołączyć do nich koła.

Szafa – to nie koniecznie kawałek samodzielnym mebli. Jest łatwo można osadzić niemal każdą szczelinę posiadającą wystarczającą wielkość dla niego.

I wreszcie, szafa w środku może mieć dowolną treść – wszystkie rodzaje półek, wieszaków, prętów i innych akcesoriów przeznaczonych do organizowania najwięcej miejsca.

Jakie są szafy?

Najbardziej popularne są szafy z następujących typów:

– wbudowany;

– narożniki;

– obudowa.

Szafy – Optymalny wariant mieszkania niewygodny układ mający liczne występy lub niszy. Główną cechą tych przypadków – brak podłodze, suficie, ścianie tylnej lub bocznej ścianki, a czasami wszystko razem. Ponadto, wbudowany w obudowę – jest to najtańsza opcja, ponieważ takie podejście może w znacznym stopniu zaoszczędzić materiał ofiarny.

Szafa narożna głównie wygląda dość niezwykłe. W związku z części dodatkowej okazji do uczynienia większość większość pustostanów w połączeniu pomiędzy ścianami. Ta szafa wewnątrz może być całkowicie dowolna treść: cechy konstrukcyjne nie miało wpływu na główny cel.

szafy Hull – standardowy formularz z grup meblowych. Można je umieścić w dowolnym miejscu i w sposób, który czyni tę szafę na tyle mobilny na skrzyżowaniu. Dopuszczalna nawet razgorazhivat bruzda szafa przestrzeń, dzięki czemu, na przykład, z jednego pokoju dwa.

Jakie zalety szafy?

  1. oszczędność miejsca. Szafy nie otwarte na zewnątrz, jak zwykle, ich drzwi są przesuwane do boku, co pozwala umieścić ściślejszą meble. Lub umieścić szafę, gdzie będzie to niemożliwe, aby otworzyć typową szafę.
  2. Duża pojemność. Szafa w środku może mieć liczbę półek, które są niezbędne do klienta, lub nie mieć ich w ogóle – wszystko zależy całkowicie od celu szafie.
  3. Możliwość produkcji dostosowane. Tutaj przestrzeń dla wyobraźni jest ograniczona jedynie przez prawa fizyki i umiejętności specjalistów. Reszta – firma gustu klienta: kolor, ilość drzwi, projektowanie, wyposażenia wnętrz, obecność luster i ekskluzywnych wykończeń – wszystko jest wykonalne w różnych odmianach.
  4. Wszechstronność. W przestronnej szafie można ukryć niemal wszystko: od książek do urządzeń i mebli. Można również organizować i dodatkowa przestrzeń. Na przykład, mini garderoba lub obszar roboczy, aby łatwo dopasować do wnętrza szafy. Zdjęcia, znajdujące się poniżej, pokazuje jedną z tych opcji.
  5. Długa żywotność. Do produkcji mebli wykorzystywane nowoczesne wiórowych i MDF płyty ze specjalnymi powłokami, które są łatwe w utrzymaniu, jest odporny na zmiany temperatury i wilgotności.

Gdzie można umieścić szafę?

Opcje dla szafy na miejsca w może być ogromna. Oto najpopularniejsze z nich:

– korytarz;

– Spacer w szafie;

– pokój dzienny;

– dla dzieci;

– sypialnia;

– łazienka i WC;

– loggia.

Jeśli umieścisz ten meble w sypialni lub w szafie, szafy wewnątrz (przykłady zdjęć – poniżej) będzie wyglądać prawie tak samo. Cała ich zawartość będzie używany do przechowywania ubrań, pościel, ubrania i akcesoria.

Główną rolę w szafie korytarzu – hol wejściowy. Wewnątrz (zdjęcia – w dalszej części artykułu) są zorganizowane tak, że można zmieścić i odzież wierzchnia i obuwie.

Szafa do salonu może być zaprojektowany w oparciu o dostępności otwartych półek bocznych, aby pomieścić bibeloty wnętrz, nisz pod telewizorem lub półkach.

Na szafie dziecięcej wewnątrz będzie wyglądać bardziej jak szafa symbiozy i małej powierzchni magazynowej, która może pomieścić sprzęt sportowy, zabawki i książki. Jest możliwe, aby wyposażyć oszczędność miejsca składany stolik.

W pomieszczeniach o wysokiej wilgotności takiej szafie będzie przechowywać różne niezbędne elementy i akcesoria, które są umieszczone na pozostałej powierzchni mieszkania nie jest możliwe.

Wewnętrzne szafy napełniania

Zanim kupisz lub zamówić szafę z drzwiami przesuwnymi, trzeba zastanowić się nad sposobami nie tylko, gdzie będzie stać, ale również uwzględniać jego główne funkcje. Od tego zależy wyłącznie od tego, co będzie wypełnienie.

Na przykład, szafa w korytarzu wewnątrz powinien mieć wystarczającą ilość prętów na odzież, jak również dużo miejsca w dolnej części buta. Jest oczywiste, że dodatkowe półki są tu zupełnie nie na miejscu.

Na wewnętrznej organizacji szafy, następujące dane:

– pręt do wieszaków;

– konwencjonalne półki;

– mezzanino;

– kosze na pranie;

– uchwyty do spodni, pasy i więzi;

– kosz na drobiazgi i akcesoria;

– uchwyt do żelaza;

– stojaki na buty;

– Półki narożne;

– shlyapnitsy;

– fotele składane;

– szuflady;

– haki na torby, opakowania;

– stojak na parasole;

– gospodyni;

– lusterka;

– oświetlenie.

Bez względu na to, gdzie szafa, warto pamiętać, że najczęściej stosowaną część średniej, a następnie zostaną umieszczone – niższe, a na koniec górny, który w zasadzie ukrywa wszystkie najbardziej niepotrzebnych rzeczy.