157 Shares 9381 views

Sinister tatuaże Rica Dzhenesta – szokujący charakter show biznesu

Może ktoś nie zna jego prawdziwego nazwiska, ale kiedy w internecie pojawia się złowieszczy „Zombie Boy”, każdy wie, kim są. Uważany jest maniakiem przedstawiających zwłoki, ciało i głowę ten dziwny charakter całkowicie pokryte ciemnymi tatuażami, który przyniósł mu ogromną popularność.

Teraz młody człowiek od trzydziestu lat, nie patrząc mad i całkiem sensownie rozmawiać, on przyznaje, że popełnił dobrą inwestycją, strojąc się z jej przerażających postaci. Rick Dzhenesta ciało nakrapiane z tatuażami, które jego zdaniem bardzo estetyczny.

Życie na ulicy

Urodzony w Kanadzie, przyszły słynny młody człowiek od dzieciństwa kochał horrory, szczególnie te związane z zabiegiem. Jako nastolatek, Rick ucieka z domu i spędzić noc na ulicach z przyjaciółmi. Mówi, że pseudonim „zombie” przylgnęło do niego coraz bardziej lekkomyślnych czasów. Widząc niegdyś kultowego filmu „Night of the Living Dead” D. Romero, facet nagle uświadamia sobie, że chce wyglądać.

ponury obraz

Z 16 lat nastolatek systematycznie zdobią się z tatuażami. Ból czuje się w tym samym czasie, Rick wywołuje źródło jego przyjemności. Zdając sobie sprawę, że niezwykły obraz może prowadzić do zwiększonego zainteresowania jego osobą, on wypluwa swoje zdjęcia w Internecie na stronie osobistej.

Gloomy tatuaże Rica Dzhenesta remis w pierwszym tygodniu ogromnej liczby abonentów. Zombie Boy jest często fotografowane na tle cmentarzy, utrzymując swój przerażający obraz.

Prowokacja i szokujące

Ze względu na ekstrawagancki wygląd, wraz z nim chce pracować wiele osobistości, on wystąpił w filmie z równie prowokacyjny Lady Gaga, brał udział w filmie „47 Ronin”. Rick uważa, że jego obraz przyniósł mu sławę i niesamowite dobre pieniądze. Gdyby pozostał zwykłym facetem, jego życie byłoby puste i nieciekawe.

Boi się, wyobrazić sobie, co jego tatuaże nudzić kiedykolwiek, a abonenci będą odwracać się od postaci, która przestaje je zadziwiać. W tym przypadku, powiedział, że ma jakiś plan awaryjny – cięcie nos lub selerowaty język jak wąż. I nikt nie wie, czy poważny w tym momencie, Rick, czy tak dziwne żarty.

Udane inwestycje w tatuażu

Jako nastolatek i wydając wszystkie pieniądze na „wieczne” figur, trudno się młody człowiek pomysł, gdzie będzie go prowadzić. Po pierwsze, motywy były proste. Trudne nastolatek, który żył na ulicy i słucha punk rocka, nie może mieć żadnych tatuaży. Stopniowo stał się zaangażować i naniesienia rysunków na ciele stał się dość powszechne, za który spędził tysiące dolarów kanadyjskich. Obecnie uznaje się, że inwestycja się opłaciła dobrze zarabia dobre pieniądze na jego drodze martwy.

Obraz zwłok spaceru

Nad tym, co jest teraz pojawienie Dzhenesta Rick, pracowałem 12 artystów tatuażu. jeśli prześwietlenie mózgu przez głowę, to jest niesamowity sposób odpowiada nazwie „Zombie Boy”.

Przerażający obraz gnijącego ciała jest przenoszony przez muchy i rysunki robaków zwłok. Mówiąc, że w proces rozkładu ma specjalną magię, ich tatuaże Rick związany z innego świata i przemijalności życia. Szokujące Rik Dzhenest, którego życie osobiste nie został jeszcze zbudowany, wszystko wywiadu powiedział, że starość nie tylko przetrwać, a zatem nie ma założyć rodzinę.

Z cyrku na podium

Lubi nie tylko do dekoracji swojego ciała szokującym charakterem showbiznesie kiedyś pracował w cyrku, połykania mieczy i chodzenie na potłuczonym szkle. Kochający ekstremalne, tak zrobił nowy tatuaż. On nawet udział w freak show, w których jednym z zadań było jedzenia robaków. Miłym zaskoczeniem był już w modelingu dla niego. W sieciach społecznych Rica Dzhenesta znaleźć profesjonalnych fotografów, oferując ogromne opłaty za filmowanie.

Światowa sława

Największe sukcesy jego pracy, przyniosła światową sławę, była współpraca z Nicola Formichetti – słynny stylista Lady Gaga i dyrektor kreatywny Thierry Mugler. Obraz ożywionego trupa na wybiegu podczas pokazu mody pojawia. Od tego momentu Rik Dzhenest, które stały się jego znakiem firmowym tatuaż wyróżnieniem, zawsze zajęty w sesjach zdjęciowych i świata mody nie może wyobrazić sobie imprezę bez skandaliczny charakter.

Uroczy i samotny

Podczas kręcenia swojego mrożonych twarzą wytłoczonym wzorem na czaszce nie jest zniekształcony. Ale w ogóle, facet jest całkiem ładny, szczególnie dobre jego wyraziste oczy i uroczy uśmiech. To ciekawy narrator, dziennikarze mówią, że po kilku zwrotów jego uwagę na niezwykły wzór przestaje zaostrzony.

Kto mieszka w najszerszym i kochającego prowokacji nie tylko na podium, ale w życiu, uważa się za prawdziwe cudo Rik Dzhenest. I jego żona, którzy chcą dowiedzieć się o wszystkich wentylatora – pojęcie świata fikcji. Chociaż, być może fakt, że nie każda kobieta chciałaby mieć w mieszkaniu z gnijących zwłok, nawet zarabiać dużo pieniędzy.