161 Shares 1056 views

Co wiąże się z postrzeganiem Rosji w ludzi na świecie

Państwo ma swoje własne postacie musiały być rozdzielone między innymi sąsiadami na naszej planecie. Jednak zwykli obywatele ledwo zapamiętać wygląd herbu i flagi własnego kraju, a nie innych. Zjednoczone są postrzegane przez ludzi, dla specjalnych znaków – symboli lub marek, charakteryzujących ludzi lub terytorium. I który jest związany z Rosji, cudzoziemcy? Jak myślisz, po prostu znosić Matrioszka? W istocie rzeczy nie są takie proste. Spróbujmy zrozumieć, co jest związane z Rosją, niektórzy obcokrajowcy postrzegają nasz kraj.


chwalebna przeszłość

Starsi ludzie pamiętają żelaznej kurtyny. W tym czasie informacje na temat Związku Radzieckiego został wyprodukowany na świecie jest dozowany pod ścisłym nadzorem czasie partii. Cudzoziemcy nie wiele mogą być wyciągnięte z oficjalnych źródeł o tym, jak ludzie żyją. Rosja uznała na Matrioszka – krajowy zabawka stała niezmieniona pamiątka.

Od ostatniego stulecia, nasz kraj słynął z futra, były dostarczane w obfitości na Zachodzie. Dla wielu Europejczyków, a teraz Rosja jest związana w wyobraźni z pięknych płaszczy. Ten pomysł nie omieszkał skorzystać z producentów upominków. Teraz wielu cudzoziemców na pytanie „co jest związane z rosyjskim” natychmiast odpowiedzieć: „nauszniki” Wszystko echa minionych dni, by tak rzec, anachronisms pamięci historycznej.

Ludzie nie oglądają to, co dzieje się w naszym kraju, metoda tradycyjna informacji zaczerpniętych z prasy, książek i filmów. Autorzy, nawiasem mówiąc, nie świecą chęć reklamowania naszą doskonałą wartość.

Jeśli jesteś zainteresowany, jaki kolor jest związane z Rosją, należy pamiętać, że socjalizm był budowany w naszym kraju. Przez dziesięciolecia byliśmy Zachód głównym i jedynym zagrożeniem. Nasz kolor – czerwony. I jest mało prawdopodobne, że mogą zmienić ten historyczny plansze.

wódka

Wiesz, część psychiki człowieka, grając z siebie okrutny żart, ustalające uwagę na to, co nazywa się „zakazany owoc”. Obcokrajowcy uważają, że w naszym kraju ludzie piją rano do późna w nocy. Narodziny takiego stowarzyszenia jest możliwe ze względu na wielość czynników.

Nie bez znaczenia wydaje się najbardziej zachowanie Rosjan w domu i zagranicznych ośrodków. Tutaj większość pochwały dla rodaków, że: Boże, nasi ludzie nie tylko kochać, ale również wiedzieć, jak to zrobić. Więc nie obrażaj się, aby dowiedzieć się, że Rosja jest związana ze w umysłach Europejczyków pruderyjny. W umysłach natychmiast powstaje haniebną obraz nieokiełznanego ucztę, której uczestnicy nie znają kroki.

Z drugiej strony, być może są one po prostu zazdrosny o wolność naszego społeczeństwa? Kiedy całe życie jest regulowane przez sztywne ramy, nieuchronnie będzie zacząć tajnym rozkoszy odnosić się do ludzi, którzy nie boją się prawników, sędziów i tym podobne. Chcą – Walk, zmęczony – pracę. W zachodniej cywilizacji, ludzie po prostu nie mogą sobie na to pozwolić. Rachunki trzeba płacić, a pieniądze są wyodrębniane ciężkiej pracy.

Bajkał

Globalizacja dała Wspólnocie międzynarodowych nowy powód do niepokoju. Jeśli przed cudzoziemcami myśleć o Rosji jako kraju leniwego picia, grając bałałajka i taniec ramię w ramię z niedźwiedziami, ale teraz wszystko szybko się zmienia.

Ludzie powiedział, że zasoby naturalne są topnienia skokowo. To jest, jak mówią media, prawie wszystkie jutra zaczynają głodować i cierpieć z powodu pragnienia. Ale istnieje specjalny obszar na świecie, gdzie natura jest bogata, a ludność jest skąpe. Zgadnij raz, co to za kraj to?

Mieszkańcy innych krajów przez długi czas zaczął się przyjrzeć naszym majestatycznych rzek i jezior, lasów i pól, nie srać ludzki „cywilizacji”, aby zachować naturalną dzikość. Od pewnego czasu Rosja kojarzy się na świecie z najwybitniejszych akwenu zawierającego czwarty planetarnych rezerw wody pitnej. Bajkał – to, co przychodzi do głowy jest cudzoziemcem, gdy słyszy o Rosji.

O niedźwiedziu i nie tylko

Rosja ma bardzo bogatą i złożoną historię. Potem poleciał do wiodącej światowym poziomie, a następnie spadł na dno zapomnienia. Jednak nasze państwo jest w każdym wcieleniu zawsze interesował się obcymi.

Dla wielu jest to symbol Bruin Bear. W tym stowarzyszenie więcej szacunku i strachu, niż pogardy z arogancją. Miś z bardzo długi czas był mecenasem Słowian. Ale teraz ludzie nie myślą o historii.

Niedźwiedź jest spokojny i cichy zwierzę do tego czasu, dopóki nie zranić jego żywotnych interesów. Furious toed budzi przerażenie zmiecie wszystko na drodze. Ale co ważniejsze, kiedy niedźwiedź wychodzi z siebie, to jest trudne do przewidzenia.

Całość opisanych cech i powoduje cudzoziemców skojarzyć Rosję z zniekształcenia. Boją się potężną siłą, zawartej w ludzi naszego kraju, nie raz czułem jego skutków.

Powinno to obejmować również najnowszą symbolem Rosji – Rocket „Kaliber”. Prawdopodobnie, to jeszcze, że tak powiem, trendu wzrostowego. Ale może wkrótce zastąpić niedźwiedzia na cokole rosyjskich marek. zobaczysz, co z tego wyniknie.

Co synonimiczne rosyjskie Amerykanie

Wiesz, opinia firmy za granicą podlega wpływowi mediów. Ludzie tam pierwotnie postrzegają życie za granicą, trochę zainteresowany w nim jako całość. Teraz Amerykanie mają wyraźny związek połączony z Rosji. Nazwać – Rosyjski prezydent Władimir Putin V..

Świat się rozwija, może ulegać zmianom w zestawie znaków. Ale niedźwiedź – moc – i Bajkał – bogactwo, być może, pozostaną ważne elementy stowarzyszenia wielu cudzoziemców. Co o tym sądzisz? Lub „Kaliber” wygra?