883 Shares 2192 views

Polityk Tolkachev Konstantin Borisovich: biografia, wyposażony działań i interesujących faktów

Kto jest Tolkachev Konstantin Borisovich? Odpowiedź można znaleźć w jego biografii. Obecnie trwa zaledwie kilka dość wysokich pozycjach. Na przykład, szef komisji zajmującej się ułaskawienia, który został utworzony na mocy prezydenta Baszkirii; poseł rosyjski przedstawiciel w Kongresie władz europejskich na szczeblu lokalnym i regionalnym (komora Regionów); kieruje Rada Polityczna regionalnego oddziału Baszkirskiego z „Rosja”, a także kilka konwokacje jest na stanowisku marszałka Sejmu (kurułtaj) Baszkirii.


Tolkachev Konstantin Borisovich: biografia

Przyszłość polityk urodził 1.03.1953v miasta Stalinsk (obecnie Novokuznetsk) regionu Kemerowo.

Po szkole średniej Tolkachev Konstantin poszedł do pracy na Kuznetsk hutnicze kombajnów. Służył jako praktykant rury spawacza.

W 1971 roku, wezwany do poddania służby wojskowej w armii sowieckiej na dwa lata.

Zdemobilizowany, wyjechał na studia do Wyższej Szkoły Riazań Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, po którym przyszedł do pracy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. W 1996 roku pracował na wysokich stanowiskach w Ministerstwie.
W tym czasie ukończył Akademii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych ZSRR.

Od 1996 do 1999 roku, Tolkachev Konstantin Borisovich pracował jako szef Ufa Instytucie Prawa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej.

polityka

W 1999 roku został wybrany Tolkachev zastępca kurułtaj (Zgromadzenia Narodowego) Republiki Baszkirii II kadencji, gdzie powierzono mu przewodnictwo w Izbie Reprezentantów, a później – Przewodniczącego kurułtaj Republiki Białorusi.

Od 1999 do 2001 roku, Tolkachev Konstantin Borisovich był członkiem Rady Federacji Rosyjskiej Zgromadzenia Federalnego, pracował w komisji, był odpowiedzialny za prawa konstytucyjnego.

W latach 2003-2008 był przewodniczącym kurułtaj Republiki Baszkirii III kadencji.

W wyborach w 2008 roku, polityka Tolkachev Konstantin Borisovich stał się częścią Zgromadzenia Państwowego – kurułtaj Republiki Białorusi z Buyskiy jednomandatowych okręg wyborczy №60.
Podobnie jak w czwartym i piątym w zwołaniu Kurultay RB odcinku pełnił funkcję przewodniczącego.

Tolkachev Konstantin Baszkirii na czele Rady Politycznej strukturze regionalnej „Rosja”, członek Rady prawodawców Federacji Rosyjskiej.
Jako członek Rady Prezydenckiej Baszkirii, kieruje Komisją w sprawie ułaskawienia na prezydenta.

Nagrody i tytuły

Tolkachev Konstantin Borisovich przyznano honorowy tytuł Honored Lawyer Republiki Baszkirii i uhonorowany prawnika Federacji Rosyjskiej. Jest emerytowanym generał major służby wewnętrznej.

Wśród jego nagród są: Order Zasługi, dwadzieścia medali, zamówienie „dla usług do Baszkirii”.

W 2008 roku został odznaczony Orderem Salavat Yulayev.

Ma osobiste zbrojeń Honorowy pracownik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Tolkachev napisał wiele prac naukowych, głównie na tematy prawne, w sumie ponad dwieście pięćdziesiąt. Jest pełnoprawnym członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Prawnych, posiada tytuł naukowy profesora i doktora prawa.

sprawozdanie Tolkacheva

Powrót w 2006 roku, Tolkachev mówił o potrzebie przedłużenia praktykę umów między Federacją Rosyjską i centrum miasta.

Konstytucja przewiduje prawnej równości wszystkich podmiotów stowarzyszonych, ale de facto równości różni się od prawnego, jak również każdy z Federacji ma własną specyfikę, swój własny poziom rozwoju, oryginalne tradycje i warunki.

Tolkachev wyraził opinię, że każdy przedmiot Federacji Rosyjskiej dopuszcza się mają prawo do tworzenia własnych umów z Centrum, który jest w pełni zgodny z przepisami konstytucji rosyjskiej.

Polityk powiedział, że posłowie Państwowej Zgromadzenia Baszkirii Prezydent Rosji wysłał do V. V. Putinu odwołania, który został poproszony o zaktualizowanie porozumienia pomiędzy Baszkirii i Federacji Rosyjskiej.

Z wywiadu z marszałkiem kurułtaj RB na temat sytuacji gospodarczej w kraju

W wywiadzie dla „Eurasian Law Journal” Tolkachev zauważyć, że Baszkirii geograficznie zawarte w Europie i Azji. Taki korzystny układ republiki na głównych dróg z północy na południe i ze wschodu na zachód, obecność specjalnej Eurazji trendów w gospodarce pozwalają na stworzenie sprzyjających warunków inwestycyjnych dla regionu jako całości.

Obecnie Baszkiria ma podstawowych wskaźników makroekonomicznych, które pozwolą kraj będzie w pierwszej dziesiątce regionów Rosji.

Na terytorium republiki są różne niezależnych systemów gospodarczych, obejmujących różne sektory gospodarki, które są organicznie zawarte w kompleksie gospodarczego państwa.

Tolkachev Konstantin Borisovich: brud

Biografia polityka przyciąga uwagę różnych mediów. Wśród dziennikarzy byli też tacy, którzy próbowali oczerniać Tolkachev, często zlecone przez konkurentów, krytyków.

W sierpniu 2013th agencji prasowej „Bashmedia” został pokazany materiał wideo uzyskanych z wykorzystaniem ukrytej kamery.

W tej historii człowiek, który wygląda jak Arsen Nuridzhanov (Head „BashDomKoma”, były kandydat na kurułtaj Republiki Białorusi przedstawiła partii „Jedna Rosja”), opowiada o próbie zastąpienia Anatolij Dubrovsky, członek Izby Społecznej. Dubovskii ma poparcie przewodniczącego Zgromadzenia Państwowego – Kurultay RB Konstantin Tolkachev.

W historii wspomnieć, że wcześniej podczas polowania w rejonie Tuimazy Tolkachev rzekomo przypadkowo zastrzelił mężczyznę. To było pokryte, według Movie Party Anas Khasanov, który był wtedy minister MSW Baszkirii.

Dubovskii rzekomo zna te informacje, jednak nie ma mowy o tym, więc to musi Tolkachev „pracę”.

Sprawozdanie w filmie „Bashmedia”

filmowy bohater, który wygląda jak głowa „BashDomKoma” deklaruje, że zamierza wycofać się z kampanii wyborczej do dziesięciu milionów rubli (ankieta działka została przeprowadzona przed Nuridzhanova wyeliminowanie z listy proponowanych kandydatów do kurułtaj RB), a dla „BashDomKoma” na IBNR „powinien zapłacić pięćdziesiąt milionów rubli.”

Człowiek w filmie zostało również powiedziane, że zostały one wypłacone pięć milionów na otrzymaniu mandatu zastępcy. Według niego, Khamitov nie wolno było trzymać przedterminowych wyborów prezydenckich, a on napisał list z rezygnacją. Ten ostatni był podobno „zniszczenie układu psycho-emocjonalnym.”

Reakcja na kompromitującej wideoklipu

Szef służby prasowej Zgromadzenia Narodowego (kurułtaj RB) Ilgiz Abdullin żadnych komentarzy na temat tego wideo tematy nie zostały podane. Powiedział, że nie będzie nawet obejrzeć ten film, nie mówiąc już o komentarz.
Na samym Nuridzhanova Arsene również udało się uzyskać komentarze do każdego z korespondentami mediów.

Wkrótce potem film został usunięty ze wszystkich miejsc, gdzie wcześniej został umieszczony, w tym „Yutuba”. 19/03/2014 Kirov sąd rejonowy w decyzji Ufa powstał na podstawie wyników postępowania dotyczących ochrony honoru, godności i reputacji firmy na podstawie pozwu wniesionego na Arsene Nuridzhanovym Mukhamedyarova Albert i jego agencji prasowej „Bashmedia”.

Decyzja roszczenia sąd jest przekonany częściowo.