879 Shares 8039 views

Julia Margulies Aleksander Sokołowski. Osobiste życie bohaterów „młodzież”

Mydła są mocno w życiu każdego. Pomagają odłączyć się od codziennych trosk i zanurzyć się w innym świecie, pełnym emocji do swoich ulubionych bohaterów. Ciekawe, z dobrą rolę w działaniu zawsze powodować burzę emocji wśród widzów. Jest to szczególnie interesujące obserwować miłości relacje, które odbywają się na planie scenariusza. I oczywiście, chcą wiedzieć, o relacjach z partnerami spoza serii. Aktorzy Julia Margulies i Aleksander Sokołowski sprawdzony faworytów serii „Molodezhka”, emitowany na kanale STS na 4 lata. Czy nie wierzyć pogłoskom, że Julia Margulies Aleksander Sokołowski spotkać w prawdziwym życiu?


Biografia Julii Aleksandrowna Margulis

Aktorka urodziła się w Kazaniu, 23 czerwca 1987 r. Od dzieciństwa był aktywnym dzieckiem i uczestniczyć we wszystkich działaniach. W rodzinie nikt nie był zaangażowany w życiu teatru i kina. Po szkole, w 2006 roku ukończył PWST w Kazaniu, Wydziału pop. W 2010 roku ukończyła studia na moskiewskim GITIS. Na początku swojej kariery Julia wzięła udział w przedstawieniach muzycznych, a także w projektach śpiewu.

Od 2008 roku zaczęła działając w filmach i serialach telewizyjnych. Rola debiut miała w serii „UniVer”. To było po niewielkich ról w rosyjskim serialu. Ale prawdziwą popularność przyniosła aktorce rola kapitana bezczelny cheerleader klubu hokejowego „Bears” Marina Kasatkina w serialu „zespołu Youth”. Była w stanie zanurzyć się w życiu ciekawą postać o złożonym charakterze. Aby jakościowo odgrywać rolę w serialu, Julia miał do czynienia z profesjonalnym cherlidershi też bohaterek produkcji. Wyzwaniem ona poradziła sobie znakomicie. Lubi personifikować negatywnych znaków. Według znaków scenariusz, granych przez aktorów Julia Margulies Aleksander Sokołowski, są parą.

Biografia Aleksandra Vitalevicha Sokolovskogo

Aktor urodził się w dniu 12 lutego 1989 roku w Petersburgu. W wieku 12 lat był zdecydowany, że ekran będzie gwiazdą. Po ukończeniu szkoły, postanowiłem zastosować się do kilku uczelni, w tym teatrze. Aleksander był szczęśliwy, że został zauważony w GITIS. W jedynej sceny studenckiej grał podczas treningu. Po uzyskaniu dyplomu przez jakiś czas nie pracowałem w zawodzie, jak nie było przyzwoite role.

Od 2011 roku aktor zaczął otrzymywać ciekawe propozycje kręcenia serialu. Kariera kwitła. Rola kapitana drużyny hokejowej „Bears” Jegor Schukin w serii „Molodezhka” przyniosła mu powszechną popularność. Seria nie jest nadawany tylko w Rosji, ale także na Łotwie, Kazachstanie, Tajlandii i Izraelu. Dzięki międzynarodowej sławie, jest oczywiste, że aktor świetnie działający przyszłość. Bohaterowie serii TV Egor Schukin (Aleksander Sokołowski) i jego dziewczyna (Julia Margulies) Marina Kasatkina żyć razem.

Poznali się Julia i Alexander?

Chłopcy zjednoczeni i wprowadził „Molodezhka”. Julia Margulies Aleksander Sokołowski były na tych samych odlewniczych Dzięki Internetowi. Udało im się zaprzyjaźnić. Chłopcy spotykają się na wspólnych działaniach okresowo i zabawy mówić jak starych znajomych. 4, strzelanie nie może przynieść ze sobą ludzi, którzy mieli odegrać taką miłość przetargowej. Wielu członków publiczność zawsze przymierzyć filmowych ról w prawdziwym życiu. I zawsze chcą zobaczyć swoich ulubionych aktorów Aleksander Sokołowski i Julia Margulies razem w życiu były tak szczęśliwy, bo każdy może zobaczyć, jak pasują do siebie. Ale nie zawsze jest to obraz na ekranie pokrywa się z rzeczywistością. To, co stało się z popularnym ze społeczeństwem, ich związek pozostał na poziomie przyjaźni.

Życie osobiste Julia Margulies

Julia Margulies Aleksander Sokołowski razem tylko o „młodości” – w roli ich znaków Egor i przystani. W prawdziwym życiu, nie są oni parą. Mówiono, że aktorzy poważny biurowy romans, ale podczas rozmowy one odrzucone wszystkie plotki. Każdy z nich ma swój własny życie osobiste nie ma nic wspólnego. Iuliia żaden młody człowiek, gdyż przez jej własnego przyjęcia, chce odnaleźć prawdziwą miłość. Jej idealny mężczyzna powinien mieć poczucie humoru i inteligencji. Jej marzeniem nie jest o pasji, a głęboki i zmysłowy związek, chce mieć rodzinę i dzieci.

Bohaterem „młodości” wolne od poważnego związku

Aleksander Sokołowski basks w chwale, i uwaga dla kobiet. Pomimo prośby rodziców, ustalona z wyboru on nie spieszy się zmniejsza. Z powodu swoich licznych powieściach z różnymi dziewczynami. Ale żaden z nich nie został jeszcze zakończony poważnie. Podczas gdy on tylko wybiera bardzo aktywną damę serca, zgodnie ze swoimi preferencjami. Najczęściej potencjalnych narzeczonych pcha zbyt aktywnego życia i jego kochanka fanatyczny zapał do sportu. W zaciszu przystojnego aktora nie jest miejsce dla trwałości.

Jak dzieci spędzają wolny czas

Aleksander zawsze był piękny i wybitny człowiek, więc on nie lubi być w centrum zainteresowania. Interesuje się sportami ekstremalnymi, lubi, aby uzyskać adrenaliny podczas treningu. Bardzo często uczestniczy w wydarzeniach społecznych. Zawsze dążył do takiego aktywnego życia, tak teraz, z wielkich możliwości, wykorzystać je w całości. Nieustannie stara się być w grube rzeczy i nie przegapić niczego.

Julia – kompletny kontrast do Saszy. Uwielbia komfort domu, więc partia jest wybrana rzadko. Lubi angażować się w gotowanie i przyjmowania gości. Tradycyjnie, przed przybyciem przyjaciół, ona przygotowuje coś smacznego zadowolić bliskich. W życiu Julii preferuje się ubrać w proste ubrania, wybierając komfort, piękno nie pompatyczny. On mieszka w mieszkaniu w Moskwie z kotem i psem. Lubię spędzać czas w domu i uznają to najlepsze wakacje.