331 Shares 5517 views

Jak szydełka w kółko? Co trzeba wiedzieć, dla początkujących?

Wiele modeli ubrań i akcesoriów do wykonywania metody szydełkowania w kole. To jest inny kapelusze, torby, kurtki, ręczniki, skarpetki i więcej. Jest to metoda ta pozwala na wykonywanie rzeczy bez przerywania sposób spiralny gwint. Po zakończeniu prac nie wymaga dodatkowego sieciowania, okazuje jeden duży element.

Jak na drutach hak w kółko?

Aby zacząć rekrutować 3 lub 5 szwów. Następnie połączyć je w kółko i nadal dziewiarskich sc bez kolumn lub schemat wybrałeś. Najważniejsze, że należy przestrzegać w tym samym czasie – prawo ilość dodanych kolumn lub pętli. Jeśli dodać niewielką ilość, produkt będzie w formie kubka i każdy rozciąganie jest wyrównany. A jeśli provyazhete zbyt wiele, co będzie falisty, w taki sam sposób, jak w pierwszym przypadku nie zmieni swój kształt lepiej. Jest to szczególnie ważne podczas tworzenia maty i serwetki, a także akcesoria, z płaską powierzchnią. Oczywiście, istnieją wzory szydełkowe, które pierwotnie wykonywane falisty: zwykle chusteczki, plisami lub pole kapelusze.

Jak szydełkować koło worki lub kapelusze?

Aby wykonać normalny hak torba , trzeba wziąć pod uwagę nie tylko liczbę dodanych pętlach, ale także fakt, że główne rzędy wyrobów dziewiarskich zostanie przeprowadzone bez podwyższenia, tylko pętlę liftingu. Zazwyczaj dla takich rzeczy jest dziany ze wzrostem końcach podstawy elementu, wówczas proces kontynuuje się wzdłuż spiralnego toru. Okazuje się formularz, który jest charakterystyczny tylko z torbą lub czapki. Dzięki tej metodzie dziania rzeczy się oryginalność i indywidualność, ponieważ rozmiar produktów wykonywalne mogą być dokładnie kontrolowane i zmieniane w razie potrzeby.

Szydełka na lato

Wykonywanie na modelach hakowych krąg powszechnie stosowane i łatwych dziania odzieży i akcesoriów do sezonu letniego. Podobne rzeczy mają bardzo dobre wyniki w jakości i przewodzenia powietrza, które jest tak niezbędne w gorącej i parnej słoneczny dzień. Każdy jest zaznajomiony z różnymi modelami czapki, bluzki, koszulki, spódnice, szorty i innej odzieży na sezon na plaży, jest ona wykonywana szydełkowania w kole. Powstały produkt kabaretki wielkie nie tylko pod względem zewnętrznym pięknem, ale także łatwość rzeczy. I związane z tym to akcesoria odzieżowe uzupełnienie całego obrazu jako całości. torby plażowe, klapki, sandały, paski, biżuteria – wszystko to może być również wykonane w hak koło, które jest wykonywane przez wiodących projektantów odzieży przez kilka dziesięcioleci. Łączą one w sobie tę metodę przy jednoczesnych koralików vvyazyvaniem lub kulki w produkcie, od tego, co stanie się wspaniałym widokiem.

Jak szydełka koliste wzory z koralików

Gdy pręty są często stosowane metody dodawania koraliki i paciorki do produktu. Dzieje się tak podczas pierwszej przędzy przechwytywania: koralik zazwyczaj noszone bezpośrednio na przędzy. Następnie wychwytywane następnej pętli i wykonany provyazyvaniya kolumny. Kulki uzyskane mocno zamocowane i zunifikowany z produktem.

Oto podstawy jak szydełkować dookoła. Eksperymentowania i będzie sukces!