361 Shares 2557 views

Lek „vareniclina”. Instrukcje użytkowania oraz opis

Lek „vareniclina” – lek przeznaczony do wyeliminowania uzależnienia od nikotyny. Substancja czynna – wareniklina. Składnik ten ma zdolność do skutecznego blokowania stymulacji specyficznych receptorów i aktywację szlaku mezolimbicznego nikotyny układu dopaminowego. W rezultacie, nie ma wpływu na mechanizm neuronów, które mogą mieć wpływ na realizację uzależnienia. Zdolność do uzyskania zadowalających rezultatów przy obróbce jest zwiększone u tych pacjentów, którzy mają motywację do rzucenia palenia i otrzymali dodatkowe porady i specjalistycznej pomocy.

Lek „vareniclina”. Instrukcje użytkowania

Oznacza wyznaczony wewnątrz. Leczenie rozpoczyna się tydzień przed wybranym przez pacjenta do rzucenia palenia terminie. Zalecany średni dawka – 1 mg / 2P. dziennie. Tabletki „vareniclina” (Opinie lekarzy świadczą o tym) zaleca się podjęcie specjalnego systemu. Od pierwszego do trzeciego dnia leczenia przypisany w dawce 500 mikrogramów raz na dobę 4-7 – dwa razy osiem dni aż do zakończenia kursu – 1 mg dwa razy dziennie.

„warenikliną” środki. Instrukcje użytkowania. Działania niepożądane

Podczas leczenia objawów związanych z zaprzestaniem palenia ( „wycofanie”). W szczególności, nie jest dysforia, zmiany nastroju, bezsenność, uczucie gniewu i bólu, drażliwość. U niektórych pacjentów, jest lęk, zmniejszenie częstości akcji serca, zaburzenia koncentracji, jest niepokój, zwiększenie masy ciała, zwiększenie apetytu. Jest również prawdopodobne zaostrzenie istniejących zaburzeń psychicznych. Na podstawie przyjmowania leku może wystąpić senność, zapalenie oskrzeli, migotanie przedsionków, zwiększone łzawienie, wysięk w części nosowej gardła, duszność.

Lek może powodować bóle głowy, zaburzenia sen, grzybiczych i wirusowych, drżenie, senność, zapalenie zatok, światłowstręt. Terapia jest uczulony, nie stagnacji w drogach oddechowych lub zatok obocznych nosa, chrypka, kołatanie serca, dysforia, podrażnione dziąsła, zdenerwowany krześle, wzdęcia. Negatywne przejawy podczas przyjmowania leków „warenikliną” aplikacje użytkownika, to krótkowzroczność, ból oczu, nudności, wymioty z krwią, odbijanie, zapalenie błony śluzowej żołądka, wielomocz, zwiększone pocenie się, zaczerwienienie, zwiększone lub zmniejszone libido. Niektóre kobiety mają krwotok miesiączkowy, zaburzenia seksualne, są upławy, ból w klatce piersiowej. Lek powoduje również zaburzenia rytmu snu, zmniejszenie liczby płytek krwi, gorączka, uczucie zimna, osłabienie.

Lek „vareniclina”. Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Narzędzie nie jest wskazany dla pacjentów ze schyłkową niewydolnością nerek w wieku osiemnastu lat. Nie zaleca się w przypadku nadwrażliwości leku podczas ciąży. Jeśli to konieczne, przeprowadzić terapię podczas laktacji karmienia jest zatrzymany.