688 Shares 2310 views

Aktor Luke Pasqualino: biografia, życie osobiste. Większość filmów i seriali TV

Luke Pasqualino – aktorem z Wielkiej Brytanii oświadczył sobie dzięki serialu „Skins”. W tym serialu on wykonany obraz prostego faceta o imieniu Freddy, który jest zajęty poszukiwaniu swojego miejsca w życiu. „Fenomen”, „Trzej muszkieterowie”, „Borgia”, „Battlestar Galactica: Blood and Chrome”, „Przekręt” – inne znane filmy i seriale z jego udziałem. Co jeszcze możesz nam powiedzieć o tym człowieku?


Luke Pasqualino: początek drogi

Przyszła do roli Freddiego urodził się w Wielkiej Brytanii, było radosne wydarzenie w lutym 1990 roku. Luke Pasqualino urodził się w rodzinie, z dala od świata filmowego. Jego ojciec należał do sieci salonów fryzjerskich, a matka zajmowała się domem.

Zainteresowanie zawodem działającego Łukasz pokazał już w młodzieńczych latach. Jego droga do sukcesu rozpoczęła się od gry w amatorskich theatricals. Po ukończeniu szkoły średniej, młody człowiek był zaangażowany w „Stamford” Centrum Sztuki, studiowała sztukę transformacji pod kierownictwem Martina Storm. W życiu, zdobył, pozuje do magazynów i działając w reklamach, jak również pomaga ojcu w jego salonach.

Serialu „Skins”

Rola w serialu „Skins” Luke Pasqualino pierwszy starał się w 2007 roku, miał zaledwie 16 lat. Młodzi ludzie mogą odgrywać postać o imieniu Tony, ale jego kandydatura zostaje odrzucona po upływie dwóch słuchania wycieczki. Po dwóch latach, młody człowiek zapomniał o wystawie, dostał pracę jako kucharz w restauracji posiadanych przez jego kuzyna.

Luke miał 18 lat, gdy usłyszał o znalezienie aktorów, którzy potrafią tchnąć nowe życie w projekcie TV „Skins”. Pasqualino powodzeniem castingu i zdobył rolę Freddy'ego, pokonując wielu kandydatów. Jego bohater facet opisuje jako skrzyżowanie szaleńca i zakompleksovannym przegrany. Freddie nie może uporządkować swoje relacje z kobietami, cierpiących z powodu śmierci matki i stale pali pulę.

Gwiazda serialu „Skins” Luke Pasqualino pozostał przez dwa lata. Wyszedł z projektu, gdy jego postać została zabita. Aktor westchnienie ulgi, jak to było niezwykle trudno zagrać postać, która nie ma nic wspólnego ze sobą.

Filmów i seriali

Ze względu na rolę pechowym facetem Freddie stał się popularny aktor Luke Pasqualino, filmy i seriale telewizyjne z jego udziałem zaczęły pojawiać się jeden po drugim. Już w 2009 roku zrealizowany obraz kluczowy charakter w filmie rodzinnym „Stingers Rule”, zagrała w roli pracownika hotelu w sitcomie „Miranda”. Lucas następnie zaproszeni do projektu telewizyjnego „Borgia”, który opowiada historię o wejście do władzy słynnej włoskiej rodziny. W tej serii, młody człowiek zwrócił się do młodego Paolo, który cierpi z powodu nieodwzajemnionej miłości.

Łukasz grał niewielką postać w „Phenomenon”, thrillera, który opowiada historię młodych ludzi, którzy są prześladowani przez duchy. Fantastyczny film „Battlestar Galactica: Blood and Chrome” on wykonany obraz pilot myśliwski z tajnej misji. To było po ciekawej roli w komedii „The Virgins, uważaj!” Detektyw telewizyjny „Joe”, dramatyczny thriller „Through the Snow”. W serii „Trzej muszkieterowie” Pasqualino przedstawiono słynną d'Artagnan.

„Przekręt”

W 2017 roku, nadal popularny aktor Luke Pasqualino, filmy i programy telewizyjne z aktorem wciąż wychodzi. Kluczową rolę był uroczy Brit w serialu „Snatch”. Zbrodnia komedia opowiada o przedsiębiorczych oszustów, którzy przypadkowo zarządza okraść ciężarówkę niosącego skradzionego złota. Odważny przestępstwo pozwala zwykli oszuści, aby wejść w świat elitarnego przestępczością zorganizowaną, ale bardzo trudno jest przetrwać w takim społeczeństwie.

Luke został zrealizowany obraz faceta o imieniu Albert, którego ojciec Vic odsiaduje wyrok w więzieniu. Życie sprawia, że również wybrać się na krzywej drogi, to on prowadził działania, którego efektem staje się kradzież złota. Ale bohater nie chce powtórzyć los ojca, więc zamierza zachować ostrożność. Trudno powiedzieć, czy show „Snatch” został przedłużony na drugi sezon i czy aktor będzie nadal występują w nim.

Życie za kulisami

Oczywiście fani brytyjskiego aktora są zainteresowani, a następnie, jeśli znajdzie kogoś znanego, gdzie spotkali Luke Pasqualino i jego dziewczynę. Najbardziej znanym przyjacielem gwiazdami „skórki” – Orla Brady. Ta aktorka zapamiętany przez widzów z powodu projektu telewizyjnego „Mistress”. Luke i Eagle spotkał się w Los Angeles, zaczęła spotykać się, ignorując znaczącą różnicą wieku. Pasqualino twierdzi, że nigdy nie spotkałem bardziej seksowne i namiętne przedstawicieli płci pięknej.

Wiadomym jest, że nie planuje się przestrzegać ślubów Luke Pasqualino, którego życie osobiste od wielu lat zaangażowany w miejscach publicznych. Idealna żeński gwiazda mówi aktorka Sheril Koul. Luke również nie ukrywa swoją preferencję dla doświadczonych i dorosłych pań.