614 Shares 7894 views

Łukasz „burda” – aktorzy i funkcje filmu

„Broil Łukasz” – film w 1959 roku, nakręcony w studiu „Lenfilm”. Reżyseria obrazy Maksim Ruf. Działka została stworzona Viktorom Kurochkinym umieścić historię zatytułowaną „Rivals”. Obraz był jednym kasie w 1960 roku, przywódcy ZSRR, wyglądało to 29,5 mln widzów.


streszczenie

Najpierw omówimy fabuły filmu fabuły filmu „bójki w Lukash.” Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Obraz opowiada historię mieszkańców wsi, która jest zawsze coś się psuje. W Victor Ace – mechanik, dusza z techniką nie kłamie. Nie może niczego naprawić. Ten człowiek chce być artystą. Rolnicy przysięgać, ale nie ma innego technika. Po wyjściu z wojska we wsi powrócił Kostyi Lastochkin. Dla niego nie ma pracy naprawa nie jest. Kości Lukasz spotyka Lisa – jego młodzieńczą miłość, dziewczyna leniwy, bezmyślny i marzył o wyjeździe do miasta.

Głównymi uczestnikami

Zdemobilizowany porucznik Konstantin Andriejewicz Lastochkin i jego matka Stepanida Savvichna – główni bohaterowie filmu „Broil Lukash.” Aktorzy Kirill Ławrow i Valentina Telegin wykonywane te role. Galina Teplinskaya grał córkę byłego prezesa kochanek Bones za Elizaveta Pietrowna Trofimov.
Sergey Plotnikov zawarte wizerunku ojcem Piotr Fadeevich. Mówimy o rosyjskim aktorem Radzieckiego, dyrektora teatru i kina. Otrzymał tytuł Ludowy Artysta ZSRR. Był w partii komunistycznej od 1952 był szkolony w Studio Dramatu w Teatrze Saratowie. Był artystą w telefonie kołchozów teatr i państwowych. Służył w Armii Czerwonej. Był artystą w teatrze wojskowej Daleki Wschód. Poszedłem do Archangielska. Tam rozpoczął pracę w Teatrze Młodzieży. Po zamknięciu Youth Theatre, grając na scenie Teatru Dramatu Archangielsk imienia M. V. Lomonosova. Tam grał ponad 200 ról. I wystawił kilka spektakli jako reżyser fotografii. Zacząłem grać w filmie. Był szefem oddziału Archangielsk WTO. Siergiej Nikołajewicz Plotnikov zmarł w 1990. Pochowany aktora w Archangielsk Zharovihinskom cmentarza. W domu, w którym mieszkał Siergiej Nikołajewicz Plotnikov tablicę pamiątkową.

inni bohaterowie

Forum – matka Lisa, Victor Terent'evich Ace – dobry muzyk i zły mechanik, narzeczona Ulyana, opisywany również w filmie „Broil Lukash.” Aktorzy Vera Kuznetsova i Leonid Bykov wykonywane te role. Inga Budkevich grał Ace narzeczonej, szef gospodarstwie – koty Ulyana Pankratevnu. Galina Vasileva Katya został zrealizowany obraz Mleczarka. Pavel Volkov, pełnił rolę Ivana Mitrofanovicha Kopylova – Party organizator, pozostałe TROFIMOVA. Wiara zagrała żonę Burlakov Kopylova. Boris Ryzhukhin zagrał rolę rolnika Matveya Savelevicha Kozhina. Alexander Blinov przypomniał widzom jak ciągnika Shura. Miłość Malinovskaya grał dojarka Aksinya. Vera Titow wystąpiła Antonina. George Gumilevsky pojawił się w narracji jako przewoźnik Diogenes. Boris Yurchenko przypomniał widzom jak ciągnika VA Suchkov. Aleksandra Denisova grał cioci Nastya. Wiktor Terekhov urzeczywistnił obrazu Vašina – przewodniczący „Kommunar” kołchozie. Yuri Sołowjow reinkarnacji jako kierowca ciągnika, który mówił na spotkaniu. Valentin Maklashin zagrał rolę rolników. Kira Petrova Kreylis zapamiętana przez odbiorców jako człon zespołu. Leo Stepanov zawarte wizerunku „malosoznatelnogo” zbiorowej rolnika. Oleg Khromenkov pojawiła się w historii jako uczestnika spotkania.

ciekawostki

Poniżej prezentujemy kilka interesujących szczegółów na temat filmu „Kłótnia w Lukash.” Aktorzy zostały nazwane powyżej. Na zdjęciu są piosenki Valentine Levashov, który grał Leonid Bykow. Autorem zdjęć do filmu – Siergiej Iwanow. Artysta malowanie Boris Burmistrov. Kompozytor Valentin Levashov zaczęło. Instalacja Marii Pen. Dyrygent Karl Eliasberg wykonane.