641 Shares 7497 views

Jak filmowanie "50 Shades of Grey"? ciekawostki

W 2011 roku brytyjski pisarz E. L. Dzheyms przedstawił czytelnikom powieści „50 odcieni szarości”. Produkt spowodował zamieszanie wśród fanów gatunku, jest to takie dziwne, że nie było mowy o filmowej adaptacji. Opowiedz o skomplikowanej relacji z bogatym biznesmenem i absolwenta uczelni wziął Sam Taylor-Wood. Tak, jak strzelać, "50 Shades of Grey"?


Geografia strzelanie

Twórcy przeboju zwrócił szczególną uwagę na atmosferę, która jest bezpośrednio zależna od geografii strzelaninie. Dlatego ważne jest nie tylko, jak strzelać „50 odcieni szarości”, ale także gdzie. Wybór załogi spadła do Vancouver, Kanada, decyzja ta została wykonana głównie z powodu odpowiednich warunkach pogodowych. Cool, typowy kanadyjska zima, co pozwala dodać element smutku.

Początkowo twórcy nie planują spędzić badania zimowy. Jednak termin został przełożony z przyczyn technicznych, ponieważ nie było potrzeby żałować do końca. Pochmurne niebo nad głowami bohaterów przyniósł smutną nutę do atmosfery. Nie możemy powiedzieć, że decyzja ta miała na wykonawców soulowych kluczowe role jak Jamie i Dakota stale cierpieli z zimna.

Również załoga zdołała pracować w dwóch osiedli amerykańskich, które stały Vancouver i Portland.

podstawienie

Jak filmowanie "50 Shades of Grey"? Wielu fanów było niezadowolonych z twórczością Jamesa geografii filmowania. W powieści, akcja toczy się nie w Vancouver i Seattle. Ponadto, słynny Hotel „Hitman” został zastąpiony przez „Fairmont”. sklep z narzędziami, który zatrudnia studenta Anasteysha Stil, nie znaleziono też daleko od Vancouver.

Rola Państwowego Uniwersytetu Washington grał inną instytucję edukacyjną. Na zewnątrz University of British Columbia został nieco zmodyfikowany, zostało to zrobione przez zasłony. W scenie uroczystość zakończenia studiów, oczywiście, grał prawdziwy absolwentów oraz dodatki. Co ciekawe, epizody domu Graya rodzice zostali zastrzeleni w oddzielnych domach, które są w pewnej odległości od siebie.

Zespół projektowy

Jak filmowanie "50 Shades of Grey"? Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na doskonałą pracę grupy projektowej. Obraz budżet wyniósł tylko 40 mln $, to nie wystarczy, aby stworzyć atmosferę niezwykłej luksusu, w którym żyją Grey. Penthouse zamożny biznesmen miał przypominać muzeum niż mieszkania.

W efekcie wnętrze biznesmena klasztoru wykonana niezatarte wrażenie na publiczności. Projektanci z kamienia naturalnego w połączeniu z lakoniczne konstrukcji metalowych. Preferencje nadano do mebli, które druki minimalistyczne, który coexisted z produktów z litego drewna. Dekoracje na ścianach zaczęły awangardowego malarstwa. Projektanci udało się stworzyć proste, ale eleganckie wnętrze, w którym podkreślono różnorodność natury kluczowy charakter. Christian Grey – udany osoba, obdarzona nienaganny gust, ale w nim nie ma nuty brutalności.

Reżyser, operator filmowy

Nie należy zapominać o człowieku, dzięki czemu publiczność mogła podziwiać obraz „50 odcieni szarości”. Film został nakręcony Sem Teylor Dzhonson, który zawdzięcza swoją sławę jest ta taśma. Koledzy mówią o tym, jak kobiety zebranych i energicznej pani, podkreślić jego zdolność do unikania nerwowość na placu budowy.

popularność powieści doprowadziła do tego, że główne role wykonawców były stale pod ciśnieniem. Jamie i Dakota pierwszy bardzo nerwowy, ponieważ nie obawiali uzasadniają zaufanie fanów produktów. Że dyrektor pomógł aktorom skoncentrować się na swoich bohaterów.

Jak nakręcony "50 Shades of Grey"? Zadaniem operatora jest również ważne, więc nie można go nie wspominając. Ta misja została powierzona Seamus McGarvey, który poprzednio dyrektor kiedykolwiek do współpracy. Seamus i Sam doskonale rozumieją się nawzajem, czasami nawet komunikować się w języku migowym.

Jak kręcenia „50 odcieni szarości”: sceny

Jak to często bywa, prowadzono prace nad epizodami nie są w kolejności, w jakiej zostały one postrzegane przez widzów. Reżyser postarał się o to, że emocje, które wyrażają aktorów, zbiegła się, jakie informacje mają obecnie bohaterów. Co ciekawe, sceny seksu, które stały się przedmiotem gorących dyskusji publiczności nakręcony ostatni. Praca ta została przesunięta o dwa tygodnie.

Co to jest pytanie najczęściej wykonuje fanów przeboju „50 Shades of Grey”? Jak strzelać sceny erotyczne – moment, który interesuje wielu. Aktorzy, że ta praca jest bardziej jak choreografii. Wykonawca chrześcijanina musiał opanować naukę związania węzłów. Dakota często musieli pozostać nagi i związany, jest wdzięczny Jamiego za to, że po raz pierwszy wprowadził ją kocem.

Powyższe opisuje jak nakręcony „50 odcieni szarości”. Film otrzymał mieszane recenzje publiczności i krytyki, ale jego sukces komercyjny nie ma wątpliwości. Zespół zdobył światową kasie ponad milion $ 500 mm.