675 Shares 5232 views

„Dark Places”: aktorzy ekscytujące filmy

Fani ekscytujących opowieści prostu trzeba zobaczyć niezwykłą Picture Motion pt „Dark Places”. Aktorzy pokazują widzowi bardzo ciekawą historię. Jaki jest sens? Bohaterka filmu Libby Day wiele lat temu przeżył straszną tragedię. siostry zginęły w nocy i matką. W przestępczością pobierana Ben Day – starszy brat Libby. Chociaż wina nie została w pełni udowodniona. Czas mija, a ona decyduje się wznowić śledztwo, aby dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się w tej strasznej nocy. Jednym słowem, po prostu nie można oderwać się od filmu „Dark Places”. Aktorzy doskonale poradził sobie z ich ról. Oglądaj filmy dosłownie wiatr.


"Dark Places". Aktorzy zachwyci gry

Więc więcej. To nie może nie zachwyci Picture Viewer „Dark Places”. Aktorzy i role pasują do siebie idealnie. Gwiazdy filmowe Teron Sharliz (Libby Day) Dzhernis Sterling (Libby Day jako dziecko), Holt Nikolas (Lyle), Hendriks Kristina (Petti Dey), Stoll Kori (Ben Day), Sheridan Tay (Ben dzień w młodości). W filmie „Dark Places” aktorzy zebrali bardzo utalentowany. Ostrość działki to również fascynujące. Zobacz wielką przyjemność.

Hloya Morets

Uznanie wielu fanów może wygrać ten film „Dark Places”. Aktorzy, zdjęcia, które natychmiast wypełnione strony wszystkich wersji filmu, stały się bardzo popularne. Jednym z najbardziej interesujących i charyzmatycznych aktorek jest Hloya Morets.

Przyszła gwiazda urodziła się w 1997 roku w Atlancie, w zamożnej rodzinie. W 2002 roku wraz z matką i bratem przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie jego brat udał się do szkoły teatralnej. W tym momencie dziewczyna sama zainteresowała się teatrem. W swoich pięciu lat, ona stanowczo postanowiła zostać aktorką.

Pierwszą rolę Chloe w filmie – Molly z „Serca Beholder”. Jednak aktorka została zauważona dopiero po strzelaninie w filmie „The Amityville Horror” – remake słynnego horroru filmowe późnych lat 70-tych. Dla udanej pracy zdobył nominację do nagrody Young Artist Award. Następny rozpoczął stałą fotografowanie w filmach i serialach telewizyjnych.

Życie osobiste i praca Chloe oddziela bardzo wyraźnie. Z woli nie rozmawiać prasy. Tylko ufa jego rodzinę.

Charlize Theron

W filmie „Dark Places” aktorów grał świetnie wszystko. I Charlize Theron – żywym przykładem. Artysta urodził się w 1975 roku w Benoni, w rodzinie właściciela firmy budownictwa drogowego. Gdy dziewczynka miała piętnaście lat, jej ojciec zastrzelił matkę podczas próby samoobrony. Jej działania były uzasadnione przez sąd. Później aktorka będzie opowiadać wszystkim, że jego ojciec zginął w wypadku samochodowym.

W wieku szesnastu lat, Charlize wygrał międzynarodowy modele konkurencji, i stwierdza, roczny kontrakt z agencją modelek w Mediolanie. Byłem w wielu krajach europejskich, rozlicza się w Nowym Jorku. Po pewnym czasie wyjechał do Los Angeles, gdzie umieszczone na lekcje aktorstwa. Zaczyna pojawiać się w takich filmach jak „Co robisz?”, „Dwa dni w Dolinie”, „proces i błąd.” Na nowy poziom przychodzi po pracy nad filmem „Adwokat diabła”. Potem zagrała w wielu znanych filmach. Otrzymał nagrodę „Złotego Globu” i „Oscar”. usuwa również do wszelkiego rodzaju reklam. Oprócz filmowania w filmie produkuje działania i jest właścicielem firmy Denver & Delilah Filmowej.

Nicholas Hoult

Nicholas Hoult urodził się w 1989 roku w Wokingham, w rodzinie pilota i nauczyciela fortepianu. Pierwsza rola w wieku siedmiu lat w filmie „Intymność”. Jako nastolatek dramat „Skins” Tony Stonema dostał rolę, za którą został nominowany jako „Rising Talent” na Walkers Home i jako „najlepszego aktora w serialu dramatycznym” w Monte Carlo TV na Festival Award.

W 2010 roku nominowany jako „Rising Star” na BAFTA. Nieco później, grał w filmie „X-Men: Pierwsza klasa”, „Jack – zdobywca gigantów”, „Warm Bodies”.

W odniesieniu do osobistego życia aktora, zaczęła spotykać Dzhennifer Lourens, zapoznał się z dziewczyną na planie projektu w 2010 roku, „X-Men:. Pierwsza klasa” Para zerwała się na początku 2013 roku. Jednak z czasem odzyskał ich związek zaczął współpracować w filmie „X-Men: Days of Future Past”.

W skrócie, jeśli chcesz spędzić swój wolny czas, upewnij się, aby obejrzeć film „Dark Places”. Aktorzy i fabuła przyniesie Ci wielką przyjemność. Obraz jest różne dynamika. Każde działanie miesza się z przeszłością. Widz jakby i zrozumieć, co się dzieje, ale jednocześnie słaby w oczekiwaniu na wynik.

Jednak, aby utrzymać atmosferę na pół godziny – to znaczy być prawdziwym miłośnikiem dobrych thrillerów. Nebanalen fabuła i nieprzewidywalne. Gra aktorska jest pełen emocji. Nie są w żaden sposób nie pożałujesz oglądania tych filmów. W ogóle, przekonaj się sam! Miłego oglądania!