128 Shares 8842 views

kolor miętowy w ubraniach – trend w modzie 2013

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o jakie kolory w modzie SPRINGSUMMER 2013 dziewcząt zauważyć, że wśród rzeczywistych kolorów sezonu – kolorem mentol. Co on podoba?


kolor miętowy, zwykle kojarzy się z czymś świeżym i światła, wiosną i romantyczny. Jednocześnie jest to kolor siły i morza. Pierwszym z nich jest miękki odcień zielony lub turkusowy, który stał się bardzo popularny w tym sezonie. Dzisiaj bardziej istotne niż mentol ubrań i akcesoriów, makijaż, lakier do paznokci i inne szczegóły. Co ciekawe, kolor mentol jest uważane za uniwersalne: jest idealny dla właścicieli dowolny kolor, dowolny kształt, dowolny styl. Ten kolor idealnie stapia się z dużą ilością kolorów i wygląda bardzo ładnie, niezależnie od materiału odzieżowego. Tak, jak wybrać i nosić ubrania kolor mentol? Co to pasuje? Aby sprostać niuanse mentol? Na tym – na.

Wybierz kolor ubrań mentolu

Zauważ, że kolor mentol – luźną koncepcję, ponieważ istnieje tak wiele odcieni, z których każdy jest odpowiedni dla konkretnego kolor skóry i włosów. Dlatego przy wyborze ubrania, należy uważać, aby nie stracić i nie popełniać błędów w tworzeniu obrazu. Na przykład, brunetki nadaje lekki kolor miętowy, ale właściciele blond włosy lepiej jest wolą ciemniejsze odcienie mięty. Ogólnie rzecz biorąc, można zauważyć natychmiast dopasować konkretny odcień, czy nie. Jeśli nie – to lepiej powiesić coś na swoim zwykłym miejscu w sklepie i szukać czegoś bardziej odpowiedniego.

Jak nosić kolor mentol?

Barwa jest wybrany prawidłowo, ale nie wiem jak nosić takie ubranie i co łączy? To bardzo proste: każdy odcień mięty wspaniale łączy się z różnymi kolorami. Ten sam kolor wygląda unikalne na różnych materiałach: bawełna staje się bardziej „delikatne” wełna – bardziej „cool”. Taki kolor dobrze łączy się z lekkich materiałów, takich jak jedwab lub szyfonu. Przez mentol dobrze nadaje i innych pastelowych kolorach wiosny 2013: lekki róż, beż, mleczne, turkusowy, biały.

Jest najlepiej w połączeniu z mentolem błękitu. Nadaje się do wszystkich i przyczyni się do utworzenia obrazu w absolutnie dowolnym stylu.

Nie jest tajemnicą, że w lecie panie wolą jasne i nasycone odcienie. Bądź ostrożny, ponieważ nie wszystkie odcień mięty harmonijnie wygląda w żywych kolorach. Wśród udanych wariantach – kolor miętowy z jasny żółty, zielony i pomarańczowy.

Jeśli twoim celem – stworzyć delikatny i miękki sposób dodać mięty akcesoria pastelowy strój. Pastel (np delikatny lawendowy lub jasnoróżowe) da swój umysł szczególny urok i kobiecość. Bardzo ładny miętowy kolor wygląda biały.

Możliwe jest również, aby połączyć ze sobą różne odcienie mentol. Istotne w tym sezonie są uważane za mentol dżinsy w połączeniu z neutralnym górze i akcesoriów. Byłoby miło, aby dodać zdjęcie do godzin lub koloru metalu ozdoby Mint.

Zauważ, że w końcu kolor mentolu wygląda cudownie w codziennych ubrań i sukienek koktajlowych, oraz kombinezonach. Nie bój się eksperymentować, a to na pewno będzie w stanie stworzyć unikalne obrazy na każdą okazję!