589 Shares 6200 views

Frontowe drzwi do prywatnego domu: zasady wyboru

Regeneracja prywatnej wiejskiej wykonane znaczną rolę dla bezpieczeństwa danej obudowy. Równie ważnym parametrem w ich realizacji jest silnie uzależniona od drzwi wejściowych, do wyboru, które muszą być traktowane bardzo poważnie. Jest on dedykowany do tematu naszego artykułu.


Po pierwsze, powinno być jasne, o jakie kryteria muszą spełniać drzwi wejściowe do domu prywatnym. Należy nie tylko zapewniają akceptowalny poziom przestrzeni termicznej i akustycznej, ale również być wystarczająco stabilne, aby próbami włamania. Naturalnie, to lepiej, aby spełnić te wymagania inne metalowe drzwi, które od dawna korzystają silny popyt ze strony odbiorców krajowych.

Jak już powiedziałem, do działań przestępczych zrównoważonego rozwoju musi być jednym z pierwszych miejsc. Tak więc, wysokiej jakości drzwi wejściowe do domów prywatnych, muszą być wyposażone w dwa zamki (cylinder i dźwignia), co znacznie zwiększa jego szanse wytrzymać atak, próbując złamać. Klasa – nie niższy niż trzeci. Należy zauważyć, że jako materiał stali, której grubość powinna wynosić co najmniej należy użyć dwóch milimetrów.

Aby potencjalni napastnicy było trudniej zrobić coś z drzwiami, jest on wyposażony w ukryte zawiasy oraz specjalne mechanizmy antywłamaniowe.

Co do izolacji, a następnie pojawił się na rynku wielu modelach z nagrzewnicą wewnątrz w ostatnich latach. Zwykle używane do tego celu Rockwool lub jej analogów. Ale! Bez drzwi do prywatnego domu metalu nie może zapewnić pełną izolację domu od temperaturach zimowych.

Przeciwko fizyki nie trafi, ale dlatego, że metal jest doskonały mostki termiczne, ale nie całkowitą barierę dla niego. Mając to na uwadze, nie poddawał się do prośby o natrętni sprzedawców chcących spekulować o „niesamowitych materiałów termoizolacyjnych.”

Nie jest konieczne, aby przepłacać – metalowe drzwi wejściowe muszą być wyrównane ze wspólnym drewna do domów prywatnych. W tym przypadku, nawet w najcięższych mrozów nie będzie obledenevat.

Jeśli korytarz ma miejsca dla takiego kosmicznego „brama”, możliwe jest, aby wkleić na powierzchni metalu okleiny z drewna. Niestety, tego rodzaju środki nie pozwolą na normalne życie. Być może taka przednie drzwi do domów prywatnych i nie będzie tak dużo być pokryte obledenevat i kondensatu, ale pełne ocieplenia nie powinien czekać.

Jak będzie w tym przypadku? Jedynym rozwiązaniem może być sprzętowy izolowany przedsionek. W tym przypadku temperatura być wyrównane, a zatem przestają obledenevat metalu. Tak jak zainstalować przednie drzwi wszystkie zasady może być trudne, byłoby lepiej, aby szukać pomocy w wyspecjalizowanej firmie. Pamiętaj, że instalacja jakość pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze!

I wreszcie. Wielu wciąż wierzy, że metalowe drzwi wygląda nudne i zbyt „twarde”. To nie jest prawda! Różnorodność nowoczesnych materiałów i metod wykańczania pozwalają producentom tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.