436 Shares 8496 views

Jak zrobić papier magiczną różdżkę? Różdżka – obrazki, schematy

Nie tylko dzieci, ale również dorośli czasem wierzyć w cuda. Oraz w celu dostosowania magię do prawdziwego życia, mogą być wspaniałym i dość artefakt. Zastanów się, jak zrobić papier z różdżką, która będzie idealnym prezentem dla Twojego dziecka i będzie służyć jako okazja do wspólnej kreatywności.

tworzywo

Może ona być przedmiotem gwintu, drewnianego kołka. Wtedy dostaniesz prawie „vsamdelishnye” rzeczy, który odbywa się, na przykład, legendarny Harry Potter baśniowy lub potężnym magiem. Ale jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko przypadkowo ją boli, to lepiej wybrać inną, mniej traumatyczne materiał. Odpowiedni arkusz zwykłego rozmiaru papieru A4 (to jest pożądane, aby było szczelne) biały lub czarny. Aby dowiedzieć się, jak zrobić magiczną różdżkę, instrukcja mówi kroki. Zapoznał się z nim zawrzeć, że kreator magiczny przedmiot łatwe i przyjemne. Proces ten może wziąć udział i Twojego dziecka. Pracować trzeba, oprócz papieru, farb (akrylowych lub gwaszem, kolorowe i metaliczne) oraz topliwego pistoletu klejowego, pędzle, nożyczki.

Schematy i opcje

Opis magiczne przedmioty można znaleźć na stronach książek (na przykład, seria Harry Potter), lub film fantasy. Powiedz nam, jak zrobić z papieru rzemiosła, system opisywany na łamach specjalistycznych czasopism. Istnieje wiele opcji. Magiczna różdżka może sprawić, że wątek znaleziony w lesie, wykonane z gliny polimerowej, kredki i nawet czuł!

Pierwsze kroki

Papieru rolki do szczelnej rurze, i konieczne jest, aby toczyć się w rogu. W środku lub na przekątnej arkusza należy wkleić taśmy dwustronnej. W rezultacie twój rura nie włącza, i to mocno trzymać się razem z taśmą klejącą. Pozostały wolny koniec arkusza należy posmarować klejem i klej PVA trzymać. Teraz należy pozostawić za dwadzieścia do trzydziestu minut, aż wyschnie. W rezultacie, będziesz mieć kształt stożkowy. Teraz trzeba trzymać przycięte nożyczkami zarabiania krawędzie gładkie.

Jak zrobić solidną pałkę

Rozważmy kilka możliwości, jak zrobić papier różdżkę i dać mu siłę. W tym celu konieczne jest, aby wypełnić. Początkowo trzeba uszczelnić wąski koniec tego i zacząć wypełniać piłkę papieru (odpowiednia tkanina lub gazety), propihivaya ich koniec pędzla lub ołówka. Fit i klej pistolet. Kompozycja wiążący należy stosować ostrożnie, w etapach, w celu uniknięcia wypełnienia pustych przestrzeni formowania i wand o dwie trzecie. Następnie konieczne jest pozostawienie rzemiosła, klej ochłodzono, a następnie wypełnić je całkowicie. Na koniec zaokrąglenia wierzchołka sztyftów jest utworzona z kropelek kleju. Do rzemiosła dzieci z papieru miał wytrzymałość drewna, do wytwarzania wystarczającej ilości innej rury i umieścić je w pierwszej kolejności. Lub, alternatywnie, można zastosować żywicę epoksydową. Pręciki wypełniacza służy i silikonu. Na powierzchni swoim rzemiośle, wypełniony papierem, mogą być wstrząsami i nieprawidłowości, które będą służyć jako dekoracja, i da mu więcej realizmu

dekoracja

Aby zachować swoją różdżką zwrócił go do najbardziej jak Harry Potter, trzeba nadać mu odpowiedni wygląd. Z klejem z pistoletu należy ozdobić mały pierścienie rzecz, linie, zygzaki, spirale, gwiazdki. Postaraj się wykonać zadanie dokładnie i estetycznie. Począwszy zastosować klej jako rzemiosła dekoracja powinna być po stronie uchwytu. Kiedy wyschnie, może być malowany. Opisujący jak zrobić magiczną różdżkę instrukcji zaleca stosowanie jej zarejestrowania kilku kolorach. Na początku stosuje się do barwy podstawowej. To może symulować drzewa. Drugi, ciemniejszy, nadające się do podkreślenia pióro. W artefaktu, posiadanych przez złego czarodzieja Lord Voldemort z książek o Harrym Potterze, przez kontrast, białego drewna i kije końcówki piór feniksa ozdobione. Farba różdżki może być biała farba akrylowa. Skoro to jest suchy, do nadawania połysku to wystarczy, aby pokryć warstwą przezroczystego lakieru. Uchwyt można to zrobić „na kość”. Jego rolą będzie odgrywać gliny polimerowej.

malarstwo

Więc jak zrobić różdżką niniejszego artykułu jest dość proste, zawód ten będzie interesujący nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Twoje dziecko z pewnością zachęcą proces zdobienia. Stain gwasz maleństwo może być mieszany z klejem. Po zastosowaniu podstawowych wartości kolorów musi wyschnąć. Następnie trzeba wziąć ciemniejszy kolor. Czarny garnitur. Obejmują one poszczególne części obiektu, a następnie przeszukać. Więc można zrobić coś w rodzaju kija z „stare”. pozostałości farby będą widoczne w niektórych rejonach i uczynić go bardziej realistyczne. Teraz musimy podjąć Metalic – Silverfish lub złoty – i pokryć je elementami dekoracyjnymi gadżety. Na zakończenie rzemiosła może być lakierowane.

Fairy Różdżka

Jako zasady takie sprzyja służyć ołówek lub składane w ciasny stożka czarnej arkusza papieru. Dalszy proces jak zrobić papier z różdżką, mocno przypomina ten opisany powyżej. Kiedy trzpień jest gotowy, aby jego górna, stożkowa część muszą cięcia. Od złota folia wyciąć gwiazdy i wzmocnić je w jego końcówce. Kombinezon z brokatem i blichtr choinki jako ozdoby. Alternatywnie, można zrobić różdżkę wykonaną z papieru i farby w gwaszem z kleju i brokatu. Coś takiego byłoby świetnym dodatkiem do karnawału wróżki kostium. Nie ma innego sposobu, aby zrobić magiczna różdżka oferuje przewodnik dla jego produkcji folii używany do gotowania, papier rury, wykonane z faksem, ołówek, klej, srebrnej nici, nożyczki. Początkowo papier należy wyciąć prostokąt, zawinąć je w ciągu kilku zwojów rurki i trzymać się go. Wystające końce trzeba wypełnić wnętrze stożka. Teraz maleństwo trzeba owinąć nić srebrną. Do dekoracji folii gotowania może ciąć różne kształty geometryczne. Koło owijają się wokół czubka różdżki i bezpiecznie przyklejony. Umieszczana gadżety ubocznych. Jak widać z powyższych opcji, proces, jak zrobić papier z różdżką jest dość proste, a nawet dziecko potrafi go obsłużyć. Ale wyobraźnia nie ma granic. Dlatego zachęcamy do eksperymentowania z materiałów, kształtów, opcji projektowych. Na przykład, kilka minut można zrobić wspaniały kawałek słomy na koktajl. Karton należy wyciąć gwiazdę w siedmiu centymetrów wysokości. Następnie muszą zostać przymocowane do rury z tworzywa sztucznego. Aby uzyskać lśniący efekt, konieczne jest, aby malować gwiazdę. W ciągu ośmiu godzin od włamania należy wysuszyć. Teraz jest to możliwe, aby wyciąć dwie taśmy o takiej samej długości jak pręta. Oba pasy muszą być zabezpieczone pod gwiazdą i owinąć cały genialny drobiazg „Rain”.

Kilka słów na zakończenie

Następnie co jeszcze może być z rzemiosła papieru, zdjęcia pokazują całkiem wyraźnie. Może to być gwiazdy, płatki śniegu, figurki zwierząt, przedmiotów. Być może, patrząc na nich, będzie zbierać inspiracji i chcą tłumaczyć swoje fantazje w rzeczywistość. Aby dostać się do magicznej różdżki zdobyte realną władzę, można zaproponować dziecku następujące: przeprowadzenie obrzędu konsekracji. Aby to zrobić, Bagatelle w rękach należy czytać magiczne zaklęcie lub poezji. Wszystko! Różdżka jest gotowy do wykonywania cudów.