351 Shares 6017 views

Jak uszyć zabawkę i jej małe części: lalki nos, oczy, włosy

Obecnie istnieje ogromna liczba dziedzin sztuki użytkowej, a obfitość towarów dla miłośników robótek szczęśliwych wymyślania oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy. Frezowanie, origami, wełna do filcowania, dziania, decoupage, haft, inkrustowane kryształami i kamieniami i wiele różnych technik, za pomocą których można tworzyć obrazy, ubrania, zabawki i biżuterię. Na półkach księgarń, kursy rękodzieła można znaleźć wiele informacji na tworzenie rzeczy z ich rąk.

Często rzeczy samemu, są najcenniejszym darem, ponieważ wiele wysiłku i kochają się w nim. Nadanie zmniejszoną kopię śmiesznym przyjacielem lub ukochanej osoby, dajesz mu nie tylko rzeczy, ale także pozytywne emocje, które zostaną zwrócone do tej osoby tak szybko, jak to wygląda w tej zabawki. I w tym artykule dowiesz się jak zrobić lalkę.

Dokonywanie lalki w pierwszym rozpoczyna się na zakup niezbędnych materiałów. Chociaż zdarza się, że zabawka jest wykonana z improwizowanych środków. Może to być lalki skrawki i wełny ze starych rajstop nylonu i pianki. Ale teraz dowiesz się, jak zrobić lalkę z tkaniny. Do tego trzeba bardzo tkanina i wzór lubisz zabawki. Złożyć na pół tkać i narysować kontury: ramion, nóg, głowy, nosa Lalkę (Jeśli ma to być wypukła). Można kupić z góry specjalistycznym sklepie niezbędne szczegóły. Lalki dostać neater i piękniejsze, jeśli wszystkie jego części szyć swoje ręce, a nie na maszynie do szycia. Ale pamiętaj, aby zostawić małą szczelinę w korpusie przyszłego modelu, aby wypełnić go z pianki syntetycznej, bawełna, wyściółka i silikonu.

Gdy wszystkie szczegóły, nawet nosa z lalką, szyte indywidualnie, muszą zwrócić się do wszystkich szwy pozostają wewnątrz urządzenia. Następnie można rozpocząć wypełnianie zabawki, za to może pójść nawet zwykłych odpadków, jeśli nie mają specjalnego materiału. Wypełnić lalka powinny być szczelne, pomagając sobie kijem.

Po tym można już szyć ramion, nóg, głowy i tułowia razem. Oczy i nos z lalką Może być wykonany z przycisków, kamieniami i kryształkami, lub kupić w sklepie robótki i trzymać je na klej z góry.

Po ciało lalki jest całkowicie gotowy, można rozpocząć produkcję włosy, ubrania i buty zabawki. Włosy mogą być wykonane z grubej przędzy dziewiarskich czarny, biały, żółty, a nawet purpura. Odciąć nić dużo 10-15 cm długości i wentylator je tak, że stają się puszyste. Rozpocznij uszyć je z powrotem, ale, że nie zamykają oczy i nos więcej lalek. Można również kupić gotowe włosy lub uczynić je od starej peruce. Sukienka jest łatwo uszyć na wzór gotowego pisma. Koralikami lub cekinami, to jest lalka będzie wyglądać bardziej elegancki i bogatsze. Buty można kontaktować przez trzewiki programu lub skarpet dla dzieci.

lalki szycia może trwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od czasu trwania i prędkości szycia i złożoność produkcji szczegóły lalki. Ale najważniejsze – to, oczywiście, wynik, a radość z niego.