713 Shares 8340 views

Jaki jest obraz i jak to wpływa na nasze życie?

Często słyszymy o stworzeniu obrazu, jego ochrony i konserwacji, ale to, co jest obrazem tego, co to jest i jak stworzyć? Odpowiedź na te pytania postara się dać tego artykułu.


Czym jest obraz?

Image – celowo stworzył obraz, ten zewnętrzny wrażenie, że jest tworzony przez ubranie, mowy, zachowania, wyglądu. Nie zawsze jest to wizerunek człowieka jest odbiciem jego osobowości. Znacznie częściej wrażenie, że mamy o tym czy dana osoba jest tworzony z udziałem ekspertów w reklamie, make-up artystów, socjologów, choreografów, producentów i innych profesjonalistów, a nie ma nic wspólnego z prawdziwą osobą. Tak, to jest obraz: to jest sztucznie utworzony obraz, który jest wyświetlany na wspomnienie imienia danej osoby. Ten obraz i wrażenie jest tworzony celową zmianę strój, mowę, obyczaje, itp

Na tworzeniu wizerunku dużo ciężkiej pracy osób publicznych: polityków, artystów, biznesmenów, dyrektorów przedsiębiorstw. Jak dobrze oni tworzą ich wizerunek zależy w dużej mierze od ich sukcesu na polu zawodowym. Ale stworzenie odpowiedniego doświadczenia jest równie ważne dla jakiejkolwiek innej osoby.

Jaki jest obraz człowieka?

Wrażenie robimy na innych, składa się z dość dużej liczby elementów, w tym:

  • wizerunek zewnętrzny. Odzież dla ciebie przemawia długo zanim zacznie mówić. Jeszcze nie miałem czasu, aby powiedzieć kilka słów, a pierwsze wrażenie już uformowane. Więc trudno przecenić wartość ubrania, fryzury, buty i akcesoria w tworzeniu niektórych opinii.
  • Mimetyczne obrazu. Wyraz twarzy, obecność lub brak uśmiechu, wyraziste mimika – mają wpływ na obraz, który ma zostać utworzony w innych.
  • Kinetic obrazu. Sposób poruszania, twoja postawa i gesty – tworzą wrażenie, że można zrobić. Aby stworzyć korzystne wrażenie i iść siedzieć cicho i przyjemnie, bez stresu. Jeżeli nie jesteś inna łaska – cieszyć taniec lub sport. Pomoże to poprawić koordynację i płynność ruchu.
  • Słowny obraz. Ten sposób mówienia, stylu i zwojów frazy. Od prawej wybrany ton i styl prezentacji może zależeć od wyniku transakcji, o postępach w negocjacjach lub wynik rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Obraz mentalny. System filozofii, postaw etycznych i norm moralnych, religijnych. Wszystkie te elementy, które tworzą obraz.
  • Tło obrazu. Informacje możemy uzyskać z różnych źródeł, również wpływa na nasze postrzeganie danej osoby. Taka informacja może być zbierana z mediów, od przyjaciół, partnerów, przyjaciół …
  • Prawdziwy obraz. To są rzeczy, które otaczają cię, używają także przyczynić się do powstania konkretnego wrażenia.

Przeważa opinia z innymi określa chęć (czasami podświadomie), do działania w określony sposób. Na przykład, jeżeli jedna osoba miała negatywną opinię, ale z drugiej strony pozytywny, ten sam efekt będzie traktować innych w zupełnie różny sposób. Człowiek, który miał pozytywny pogląd, nawet wątpliwe działania zostaną umieszczone w zasługi. W obecnej negatywnej postawie nawet najbardziej szlachetne impulsy i działania będą podejmowane ostrożnie. Aby zmienić już utworzone reprezentacje potrzeba wiele wysiłku.

Pierwsze wrażenie, a obraz jako całość tworzą się w bardzo krótkim czasie, ale jego znaczenie jest dość trudne do przecenienia. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do życia zawodowego. Pomyślnie wygenerowany obraz działalności człowieka (kobieta) jest w stanie znacząco zwiększyć sukces. Ze względu na właściwości naszej psychologii, nie tylko wpływa na nasz wizerunek, ale ma swój wpływ na nas. Najpierw stanowią udaną osobę, budując swój wizerunek, a następnie stać się człowiekiem sukcesu. Dlatego musimy dokładnie rozważyć wszystkie elementy, które składają się na obraz, a starać się być, zamiast wydawać.

Mamy nadzieję, że stają się jaśniejsze, co obraz, jak powstaje, co składa się i jak wpływają na nasze życie.