444 Shares 1263 views

Wdzięczność jest … Dzięki rodzicom

Dzisiaj nawet dzieci wiedzą, że pomysł jest materialny, ale wciąż jest wielu chorych i biednych ludzi na świecie. Dzieje się tak, ponieważ nie dostajemy się przez nasze myśli, ale przez emocje, które powodują.


Wdzięczność jako uczucie

Wszystko, co otacza osobę, a on sam jest mnóstwem energii. To samo dotyczy emocji, które ludzie doświadczają co sekundę. Nawet jeśli dana osoba koncentruje się na pracy lub niektórych swoich działaniach i nie powinna mieć emocji, nadal wpływają na niego.

Wdzięczność jest rodzajem pozytywnej energii w odpowiedzi na czyjeś działania, słowa i czyny w stosunku do przedmiotu. Może to być również nazywana wdzięcznością dla kogoś dla dobra. Jeśli pamiętasz eksperymenty prowadzone przez naukowców na wodzie, wypowiadając różne emocjonalne słowa, energia słów "miłość" i "dziękuję" miała najsilniejszy pozytywny wpływ na to.

Te zmiany są widoczne w strukturze wody za pomocą mikroskopu. I rzeczywiście, te uczucia są najbardziej energetycznie czyste. Słowa wdzięczności i miłości uzdrawiają przed śmiertelnymi chorobami, dają ludziom możliwość zmiany życia, pomagają znaleźć swoje przeznaczenie i właściwe środowisko.

Prawo wdzięczności

Prawa wszechświata działają zawsze, niezależnie, ludzie wierzą w nie, czy nie. Wdzięczność jest jednym z uniwersalnych praw, które mają istotny wpływ na jakość i czas życia osoby. Jego głównym działaniem jest poczucie wdzięczności wobec tego, co człowiek ma. To uczucie ma właściwość, aby przyciągnąć uwagę ludzi.

Nieuleczalny pacjent, prowadząc sesję wdzięczności za to, że żyje, dla wszystkich zdrowych organów i części ciała, dla zdrowia w ogóle, przyciąga go do odzyskania życia. Zwykle proces uzyskiwania pożądanego materiału trwa nie dłużej niż 3 miesiące, jeśli pragnienie dużych lub wewnętrznych kompleksów i instalacji zakłóca pracę.

Słowa Jezusa potwierdzają to: "Cokolwiek prosisz w modlitwie, wierzcie, że otrzymasz, a to będzie Ty". Modlitwa i wdzięczność są źródłami potężnej energii twórczej, która przyczynia się do uzyskania pozytywnych wyników w życiu.

Wdzięczność innym osobom

Poczucie wdzięczności wobec kogoś jest wymianą pozytywnej energii twórczej ze sobą. Człowiek stale kolizuje się z innymi ludźmi i otrzymuje od nich różne emocje, zarówno negatywne, jak i pozytywne. Najłatwiejszym sposobem na pozbycie się negatywnej energii innych ludzi lub wpływu ich działań na nastrój i życie jako całość to powiedzieć im słowa wdzięczności za przedstawione przez nich doświadczenia.

W odpowiedzi na pozytywne działania innych ludzi łatwiej jest odpowiedzieć z wdzięcznością, więc dzieje się to naturalnie i swobodnie. Trudniej jest odpowiedzieć na wdzięczność dla chorych, ale produkuje tak potężne zmiany w życiu, że pożądane jest to nawet za pomocą siły.

Sposoby wzajemnej oceny

Wymiana podziękowania może odbywać się na kilka sposobów:

  • Wdzięczność słowem. Można je wykonać werbalnie lub na piśmie. Aby wyrazić uznanie innej osoby słowami, wystarczy powiedzieć im osobiście, gdy się spotkają. Lepiej jest używać słowa "dziękuję", ponieważ zawiera bardzo czysty dźwięk i piśmie. W tym przypadku istnieje kontakt energetyczny, w którym ci ludzie stają się dobrze w sercu. Na przykład wdzięczność nauczycielowi za jego pracę i wiedzę sprawi, że uczennica i jego pozytywne uczucia będą szczęśliwe. Możesz też wysłać list z podziękowaniami lub SMS-em, napisz list do osoby. W tym samym czasie energia jest wymieniana, ale jest mniej namacalna niż w osobistym spotkaniu.
  • Wdzięczność za czyn. Są tu różne sposoby, na przykład można wyrazić wdzięczność za wzajemną służbę. Taką formą wdzięczności jest materialna forma, na przykład płacenie pracy przez pracodawcę, premia, nagroda i inne formy wdzięczności.

Niezależnie od jakiejkolwiek formy wdzięczności, z pewnością ma to pozytywny wpływ.

Wdzięczność

Poza tym osoba, która daje innym ludziom, wszechświat lub wdzięczność życiową, staje się magnesem na pozytywne wydarzenia, wciąż dostaje dodatkowe możliwości:

  • Wdzięczność jest okazją do skorzystania lub pomocy w razie potrzeby.
  • Osoba, która jest wdzięczna, jest szlachetna, szanowana i uczciwa w oczach innych ludzi. Na przykład wdzięczność nauczycielowi podkreśla uczniów w oczach uczniów. To samo dotyczy manifestacji tego uczucia w stosunku do rodziców, kolegów, szefa, chorych. Osoba jest wdzięczna innym osobom, zawsze kochamy i chcemy w każdym społeczeństwie.
  • Zdolność do wyrażania wdzięczności nawet w niekorzystnych warunkach to odbiór pozytywnej energii twórczej i nowe doświadczenie życiowe.
  • Człowiek wdzięczności jest zawsze szczęśliwy tu i teraz. Przyznając innym wdzięczność, zawsze otrzymuje w zamian jeszcze więcej pozytywnych wydarzeń, emocji i doświadczenia.
  • Osoba, która jest wdzięczna, łatwo ujawnia swoje talenty. Na przykład, może pisać w wierszach, nawet jeśli nigdy wcześniej nie pisał. Poczucie wdzięczności pomaga znaleźć właściwe słowa i rym.

Istnieje wiele możliwości tego uczucia. Wszyscy mogą łatwo przetestować ich wpływ na ich życie po prostu zacząć dzień z wdzięcznością ich życia.

Jak prawidłowo podziękować?

Dla każdego rodzaju czy słowa, które osoba otrzymała, powinien odpowiedzieć słowem "dziękuję". Składa się z dwóch korzeni i środków do "dawania dobrych" innym osobom. Odpowiedź na to, że ktoś podziela ich dobro jest zawsze pozytywna.

W tym słowie nawet obcy się nawzajem stają się uprzejmi, bliżsi i szczęśliwi. Proste "dziękuję" osobie, która służy innej osobie lub pomaga im w czymś, jednocześnie powoduje wzajemną pozytywną reakcję w duszy. Na poziomie emocji przejawia się to poprawą nastroju, fizycznie, przez rozgrzanie w klatce piersiowej, uśmiech na ustach iw oczach.

Mówiąc słowo "dziękuję", ludzie dają swoje błogosławieństwo w zamian za zdobycie kogoś innego. Taka wymiana jakiejkolwiek osoby będzie szczęśliwa w tej samej chwili. Stworzenie energii szczęścia i pozytywnego za pomocą jednego słowa pozwala darczyńcy czuć się twórcą. Wdzięczność za gratulacje cieszy się zarówno ofiarodawcy jak i przedmiotu gratulacje.

Wdzięczność za to, co człowiek ma

Zbyt często ludzie skupiają się na tym, czego nie mają. Brak niczego w życiu czyni osobę nieszczęśliwą z prostego powodu: koncentruje się na tym, rozwija negatywną energię pozbawienia i nie może tego, czego chce.

Aby łatwo osiągnąć i otrzymać to, co chcesz, najpierw musisz podziękować za to, co jest. Wprowadzając emocjonalne tło szczęścia i poczucie posiadania, możesz podziękować za to, co jeszcze nie jest. Musisz to zrobić tak, jakby ktoś już otrzymał to, czego chciał, z takim samym poczuciem szczęścia i posiadania. Codzienne zachowanie tego rytuału umożliwi pożądane wejście w życie i manifestowanie się na poziomie fizycznym.

Dobrym przykładem jest wdzięczność dziecka, który nie ma wątpliwości i wierzy w swoją czystą formę. Aby poczuć się jak dzieci, trzeba wyłączyć świadomość, która jest używana, aby nie przyjąć niczego za pewnik i wszystko sprawdzić. Aby to zrobić łatwo przy pomocy medytacji oczyścić umysł.

Przyciąganie właściwych okoliczności

Kiedy człowiek chce widzieć pożądane wydarzenia, ludzi lub materialne błogosławieństwo w jego życiu, łatwiej jest to zrobić w wdzięcznej modlitwie. Może to być apel do Stwórcy, Wszechświata, anioła stróża lub po prostu do własnego życia.

Nawet jeśli ludzie wyrażają na przykład prostą wdzięczność za gratulacje, już przyciągają nowe wydarzenia i pozytywne okoliczności. Wynika to z faktu, że z wdzięcznością za uznanie ludzie zawsze chcą zrobić coś dobrego dla tej osoby. Wynika to z faktu, że przyjemne uczucia, które powodują słowa wdzięczności, czynią ludzi szczęśliwymi. Częstsze odczuwanie tego uczucia sprawia, że ludzie robią dobre czyny i coraz częściej doceniają ich.

Mówienie wielkich ludzi o wdzięczności

Od czasów starożytnych ludzie zauważyli, że poczucie wdzięczności uszlachetnia duszę osoby, oczyszcza umysł z ujemnego i czyni go zdrowszym i szczęśliwszym. Na przykład słynny bestseller antyku Acesop powiedział: "Wdzięczność jest znakiem szlachty duszy".

Inna wybitna postać starożytności – starożytny rzymski pisarz, filozof, mówca i polityk Cicero – zauważył, że "nie chciałbym mieć jakości w stopniu, w jakim mógłbym być wdzięczny. Bo uczucie wdzięczności jest nie tylko największą cnotą, ale także matką wszystkich innych cnót ".

Opierając się na doświadczeniu wielkich ludzi i używając poczucia wdzięczności codziennie, każda osoba może zmienić nie tylko swoje życie, ale także życie otaczających go ludzi.