297 Shares 949 views

slang młodzieżowy: co załamania? Kink – jest to normalne

Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w fanfikshena światowej i fandomu, niektóre warunki mogą być nieznane. Na przykład, zagięcia – to za zjawisko? Co odcień jest to słowo, pozytywne lub negatywne? Gdzie należy go używać i jak mówić poprawnie?


Terminy Fandomnye czasami dziwaczne zmiany, barwienie nowe wartości w zależności od tego, co przyniósł fandomie, ale fundamenty pozostają mocne, jako rama, na której są nawleczone preferencje czytelników i widzów.

Znaczenie „zagięcia”

Słowniki powiedzieć, że załamania pochodzi od angielskiej Kink, w dosłownym tłumaczeniu – „dziwności, odchylenie nienormalności”. Zazwyczaj jest to zjawisko erotyczne zabarwienie, czyli załamanie – bardzo ekscytujące nienormalnego, co ona nie wyraziła. Wiele z nich zauważył, że załamania ma wiele do czynienia z pojęciami takimi jak fetysz i nawet philia, ale zawsze w sensie „erotycznej wrażenie”, a tylko w fantvorchestve, czy to fanfiction i fanart.

Jeśli niektóre znaki działanie powoduje erotycznego doświadczenia, to załamanie. Na przykład, może to być płci kajdanki lub niewinny proces doprowadzania truskawki ręką. Każdy proces może być załamany, ale to zależy w dużej mierze od umiejętności preferencji autora i czytelnika. Lepiej jest być prowadzony przez proste mądrości, że smak i kolor towarzyszy tam – Istnieją ludzie, których myśl kajdanek lub truskawki prowadzi do stanu bardzo odległe od erotycznych fantazjach, a ktoś musi zginać czyjś piskliwy.

Załamanie różni się od Squeaky?

Jeżeli zagięcia – miłej erotycznej wrażenie, że określenie „Squeaky” – jest jego lustrzanym odbiciem. Squick – kompleks termin, który dosłownie oznacza „produkuje złe wrażenie obcości”. Nie ma miejsce obiektywizmu, wszystko polega na subiektywnej percepcji. Prosty przykład, kładzie się wszystkiego na półkach: fetysz stóp – jest to dość powszechne zjawisko, w którym doświadcza się emocje rodzaju zapachu lub jakiejś manipulacji nóg i / lub stóp. Kink w tym przypadku może być cokolwiek: postać może zrobić ktoś kąpiel stóp, masaż palcami i spróbuj na sandały. Te same działania, aby ktoś piskliwy, czyli manipulacje niekompatybilny z erotycznych doświadczeń.

Dobrą praktyką jest take-out załamań i piskliwy w czapce fanfic jako ostrzeżenie, aby nie szkodzić czytelników, zwłaszcza jeśli mówimy o pewnych bardzo szczególnych odchyleń od przyjętych norm. Jeśli po przeczytaniu ostrzeżenia czytelnika będzie nadal wykazują ciekawość i zniesmaczony, „skviknetsya”, poczucie winy autora w tym.

Internet i mody załamań

Spełniają wszystkie rodzaje załamań może być dosłownie na każdym rogu, zjawisko to jest jeszcze stosowany w reklamie wszystkich rodzajów towarów – jest zazwyczaj próbą manipulowania świadomością potencjalnych nabywców, aby wprowadzić swoje produkty w najbardziej atrakcyjnym i korzystnym świetle. Jednak większość załamania – zjawisko, które żyje w Internecie, w jasno określonym segmencie techniki wentylatora.

Gdzie to jest najczęściej używane słowo „zagięcia”?

Jeśli weźmiemy pod uwagę fanfiction jako głównego schronienia różnych załamań trzeba przyznać, że w większości przypadków jest to tylko „dla zabawy”, w imię dobrej zabawy. W rzadkich przypadkach, wentylator-twory są sprzedawane za pieniądze, a nie zawsze jest to możliwe, aby znaleźć autora, który napisał fanfic z pewnym bardzo oryginalnym zagięcia swoich ulubionych bohaterów.

Na przykład, anonimowy kink-fest od czasu do czasu wykonuje niemal każdy fandom, a tym bardziej aktywny jest fikrayterov i tętnice, tym bardziej interesujące okazuje się festiwal. Jak to się dzieje? Społeczność fanów, nie niekorzystnej passy twórczej i chęci, aby napisać coś innego, z wyjątkiem źródła, idąc na jakiś zasób, gdzie wymiana anonimowe zgłoszenie ze znakami i zagięcia, co chcieliby przeczytać. Autorzy również anonimowo szybko napisać mały fan fiction, co najmniej – malowane sztuki. Wszystkie strony mają swój udział w zabawie.

Stosowność użycia w mowie potocznej

Jak w przypadku każdego meme internet lub perspektywie załamania mogą także wykraczać poza społecznością fanów. Często przypadkowo zakłócać sposób możemy obliczyć „nas” w zupełnie nieznanej firmy, ludzie mogą być w różnych fandomu, ale mają wspólne załamań.

Stosowność konkretnych wyrażeń slangowych w mowie potocznej, zależy od wielu czynników: przypadek okazji i miejsca. Na spotkaniu biznesowym nie wolno slang młodzieżowy, załamania, nie wspominając o lepsze w komunikacji z dziećmi i młodzieżą. Jednak fandomnoy spotkanie to jest właściwe i pozwala szybko znaleźć wspólny język.

Ponadto, można często przeczytać lub usłyszeć słowo pochodzi od „zagięcia”. Na przykład, przysłówek „załamania”, odpowiada na pytanie „jak” lub czasownik „załamania” – czyli „tworzy pozytywną erotyczne doświadczenia.” Mniej powszechne zastosowanie w przenośnym znaczeniu, takie jak „spotkań, dyskusji i Squeaky załamań” w rozumieniu „ważyć argumenty za i przeciw”, zwłaszcza jeśli chodzi o sytuację, to jest bardzo odległa, gdyż sztuka wentylator, a także od wszelkich doznań erotycznych.