664 Shares 9205 views

Wybitni ras królików – Flandre

króliki rasy Flandria należy do najstarszych, opracowana i rozpowszechniona na świecie. Nie jest precyzyjnie określona jego pochodzenie, istnieje kilka wersji. Obecnie w wielu krajach, masowo zaangażowane w hodowli królików, hod ich gatunków, to główne gałęzie: gigantyczna Flandrii Niemiecki gigant, hiszpański gigant. Nie różnią się znacznie od siebie, ale każdy dostosowany dokładnie do regionu, w którym rozwodów. Wspólna jest przyzwoity ciężar królików z wydłużonym ciele.

W naszym kraju najbardziej popularne rasy olbrzym Flandrii. Należy zauważyć, że ciężar przeciętnego dorosłego osobnika 7 kg (często zdarzają się przypadki, 10 kilogramów) o długości ciała około 65 cm. Duże głowy, proporcjonalny ciała. Biust około 40 cm. Flanders królików rasy różni się pionowo stojących duże (do 25 cm długości) są dobrze gęste owłosione uszy. futro kolor może być czarny, szary, piaskowy, niebieski, biały, srebrny lub płowy. Płaszcz grubości, gęsty i długości około 3 cm.

Kobiety słyną z wysokiej mleka. W jednej Średnie ściółki 8 królików (powtarzanie i 16). Dojrzałość płciowa występuje późno w ciągu pierwszych 9 miesięcy, w przeciwieństwie do innych ras, które mogą produkować potomstwo w wieku 5 miesięcy.

Flandres hodować mięso królicze. Niestety, jest podatne na choroby układu oddechowego, które zniechęca wielu hodowców z hodowli komercyjnej. Ponadto Giants potrzebują dużej klatki.

Na działce mogą zawierać baldachim lub w szopie. Mężczyźni muszą mieszkać w poszczególnych komórkach. Kobiety 2-3 w klatce z branży matki. Młode zwierzęta żyjące grupy do dojrzałości, a następnie osadzony. Komórki mogą być umieszczone w jednym rzędzie lub w szeregu. Ważne jest, aby mieć wystarczająco dużo czasu i energii, aby służyć wszystkim ludność. Nie boi zimnych Flandres pogodowych hodować króliki. Hodowla jest możliwe tylko w przypadku braku zanurzeń i unikając prawdopodobieństwo szoku cieplnego.

Bezpretensjonalny w Flandres spożywczych hodować króliki. Można karmić je tylko z ogrodu, ale przyrost masy ciała nie powinna być optymalna. Oni na pewno trzeba uwzględnić w diecie specjalnej paszy. siano jakość i świeża woda powinna być zawsze. Trawa trzeba dać selektywnie, bez trujące, podvyaliv pożądane. Są one przydatne gałązki dębu, brzozy, osiki, olchy.

Przed zakupem króliki trzeba zapytać o gospodarce, wskazane jest, aby pójść i zobaczyć (jeśli jest pusta), zawarte i hodowanych królików rasy Flandres. Osoby cena będzie składać się z wiekiem i kolorem futra. Miesięczny królik może kosztować od 700 do 1500 rubli, dwa – od 1400 do 3000, to jest cena jeden miesiąc dziecko jest mnożona przez wiek. Można kupić i dorosłych, aby wydawać więcej pieniędzy, ale można rozwijać swoje własne dzieci. Wybór zależy od jakości pragnienia, możliwości i celów.

Interesujące jest to, że w Ameryce, króliki rasy Flandria – jest często zwierzaki znajdujące się w mieszkaniach i domach. Oni są kochani tak jak mamy kota, bo spokojny, przyjazny i inteligentny. Do tego są one często w porównaniu z psami niż z ozdobnymi krewnych.