810 Shares 8175 views

Ciągnik K-701: parametry techniczne, zdjęcia

Ciągnik K-701 jest przeznaczony do stosowania w leczeniu różnego rodzaju prac rolniczych. W celu rozszerzenia zakresu maszyny mogą być wyposażone w różnego rodzaju narzędzi i mechanizmów.

Ciągnik K-701: Dane techniczne

 • klasa trakcji – 5.
 • Prędkość jazdy w ciągu znamionowego – 9,43 kilometrów na godzinę.
 • Najwyższe na wałka mocy – 187 kW.
 • Zużycie oleju napędowego – 0,272 kilogramów / kWh.
 • moc silnika diesel YaMZ-240BM:
  – operacyjny – 198 kW;
  – nominalny – 220,6 kW.
 • Prędkość w kierunku do przodu:
  – minimalna wolna – 2,9 kilometrów na godzinę;
  – maksymalna transport – 33,8 kilometrów na godzinę;
  – maksymalna prędkość robocza – 13,8 kilometrów na godzinę.
 • Prędkość odwróconej skok:
  – maksymalna – 24,3 kilometrów na godzinę;
  – minimalna – 5.1 km / h.
 • Waga maszyny:
  – z podstawowym wyposażeniem – 12,4 m;
  – bez urządzeń – 11,25 m;
  – operacyjne – 13,4 ton.
 • luz:
  – wspornik – 0,43 m;
  – pionowa rama zawiasu – 0,545 m.
 • Maszyny kolejowe – 2115 m.
 • Ciągnik podstawa – 3,2 m.
 • Ciągła praca K-701, bez tankowania – 12 godzin.
 • Żywotność – 10 lat.

Ciągnik K-701 dane techniczne i parametry pracy posiada doskonałe.

Przegląd

Ciągnik K-701 to maszyna rolnicza ogólnego przeznaczenia.
K-701 wyposażony w czterosuwowym 12-cylindrowego silnika z układem napędowym w kształcie litery V cylindrów YMZ-240BM.

Charakterystyka ciągnika K-701: konstrukcja ramy

Dwa połączone poluramy urządzenie zawiasowe stanowią traktora. Ze względu na obecność pionowych i poziomych zawiasów istnieje możliwość względnego obrotu pół-ram. Obracanie ramki wokół poziomego przegubu jest ograniczona do 16 stopni, a wokół pionowej – 35. Jest to możliwe dzięki dużej zwrotności wydajności i dobrej przyczepności wszystkich kół z podłożem, bez względu na to w jaki sposób może to być nieregularne. Oba ramek spawana.

silnik

Ciągnik K-701 wyposażony jest solidny i wytrzymały i bardzo wydajne typu 12-cylindrowym YaMZ-240. Sam system montażu silnika oraz silnik napędowy usytuowany w przedniej ramie ciągnika, za pomocą trzech wsporników (jeden z przodu i dwie z tyłu). Uruchomić rozrusznik. Automatyczny system sterowania wentylatorem silnik wysokoprężny YMZ-240BM jest stworzenie możliwie najlepszy pod kryterium optymalności reżimu termicznego silnika, która jest kontrolowana dzięki termostatem i okiennic. Są one zlokalizowane w przedniej części grzejnika.

praca silnika podać następujące systemu: Czyszczenie powietrza, układu paliwowego i układu chłodzenia.

zainstalowana również w systemie ciągnik podgrzewania. Zapewnia wytwarzanie silnikiem napędowym do uruchamiania w temperaturze poniżej -10 ° C i utrzymuje układ chłodzenia cieczą wystarczająco wysokiej temperatury w przypadku, gdy silnik nie pracuje. Działanie układu zapewnia kotła palnik dmuchawa i rurociągi, wzdłuż których przepływa czynnik chłodzący. ogrzewania i chłodzenia są połączone równolegle.

transmisja ciągnik

W ciągniku K-700, K-701 zamontowany Skrzynia biegów, który to zbiór mechanizmów, które zawiera następujące elementy:

 • Półsztywna sprzęgła. Element przenosi się przenoszenie momentu obrotowego z silnika do przekładni zmniejsza się obciążenie silnika podczas gwałtownych przyspieszeń zmniejsza wartości drgań skrętnych i napędza pompy hydrauliczne w hydraulicznym układzie sterowania ruchem obrotowym i przyłączenia. Ponadto, jeśli jest to konieczne, to pozwala na odłączenie silnika od skrzyni biegów.
 • Skrzynia biegów. Ciągnik K-701 (pokazane zdjęcie) wyposażonego w mechaniczne wielostopniowej skrzyni biegów, która zawiera przekładnię zębatą o stałej siatki. Obsługa za pomocą hydrauliki. Dostępność sprzęgło umożliwia zmiany biegów w ciągłym przepływem mocy w systemie. Ustaw pole na amortyzatorach.
 • Mostów. Oba mosty są wiodącym, ale możliwe jest, aby wyłączyć tylną oś. ich naprawy wykonywane na pół ramek. Mosty są wymienne. Hamulec postojowy znajduje się na przedniej osi.
 • Układ napędowy. Jest on używany do tworzenia na wszystkie koła ciągnika napędu.

Bezdyskowy kołem, przy niskich ciśnień i bieżniki opon zapewniając dobre właściwości przepuszczalności ciągnika. Średnice kół są równe.

systemy zarządzania

Kontrola obrotów odbywa się za pomocą układu hydraulicznego, który składa się z dwóch zawór butli i sterowania hydraulicznego. Gdy płyn dostarczane do cylindrów hydraulicznych przesuwać się pół-ramy do siebie.

obracając układ sterowania składa się z następujących elementów: zawór hydrauliczny z przekładnią ślimakową, pompa, kolumny kierownicy, kontrola przepływu, cylindry hydrauliczne, urządzenia śledzącego, zbiornika hydraulicznego, chłodnicy i siłowników hydraulicznych.

Hamulce ciągnika są hamowane rodzaj obuwia. Struktura zawiera bęben hamulcowy, zacisk i klocki hamulcowe. Bęben jest osadzony na piaście końcowego napędem, znajduje się na osi obudowy zacisku.

hamulce ciągnika są pneumatycznie napędzane za pomocą pedału znajdującego się w kabinie.
Hamulec postojowy znajduje się na przedniej osi dysku, bębnowych. Jego głównym celem jest utrzymanie traktora kiedy jest zaparkowany w nachyleniu 20 stopni.

Opis kabiny

Traktor kołowy K-701 ma podwójną kabinę z dobrym system ogrzewania i wentylacji, który zapewnia kierowcy wygodnego i komfortowego środowiska pracy. Na rama jest spawana cokół, do którego przyłączony jest podwójną kabinę z dwoma drzwiami. Kabina jest całkowicie metalowa uszczelnione. Promowania pozytywnej klimat wewnątrz systemu wentylacji, ogrzewania i izolacji cieplnej. Komfort jazdy jest zapewniona dzięki zawieszonej siedzenia, które zawiera hydrauliczny amortyzator podwójnego działania. Sztywność sprężyn foteli można regulować. Regulacja odbywa się z uwzględnieniem wagi kierowcy. Również dodatkowe siedzenie obecny wewnątrz kabiny.

Ze względu na jednostkową systemu i urządzenia trzypunktowym, nie może być montowany ciągnik różne narzędzia rolnicze.
System wyposażony jest w hydrauliczny załączników sterujących i siłowników maszyn rolniczych.
Pompa zębata, zbiornik hydrauliczny, zawór, odcinające, cylindry hydrauliczne przewody hydrauliczne stanowi układ hydrauliczny zamontowany sterowania.

Oświetlenie przestrzeni kosmicznej jest przeprowadzane za pomocą reflektorów i lamp umieszczonych w przedniej części i sdazi kabinie i na skrzydłach.

wyposażenie opcjonalne

Urządzenie to pozwala na rozszerzenie zakresu maszyn rolniczych. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzenie pewnego rodzaju pracy. Montaż sprzętu w ciągniku K-701 również przyczynia się do wzrostu wydajności wykorzystania ciągnika i efektywności kosztowej.
Wyposażenie opcjonalne obejmuje:

 • Zestaw zespołów dwukierunkowych. Zestaw pozwala używać ciągnika z mechanizmów potrzebnych do jego pracy, obecność trybie odwrotnym.
 • Ustaw jednostki PTO (PTO). Zapewnia on możliwość pracy z mechanizmów, które obejmują te aktywne podmioty pracujące są obecne.

Zestaw urządzeń kupowanych oddzielnie poprzez sporządzenie specjalnego zamówienia.