337 Shares 3944 views

Co dobre farby rozjaśnia włosy i maluje na szarym włosy?

Ta kobieta chce wyglądać codziennie na nowo i dlatego ciągle się zmienia, nie tylko włosy, ale także kolor włosów. Jej uwaga była ogromny wybór środków barwiących i farb. Ale co wolisz? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj farby jest dobrze rozjaśnia włosy i maluje na szarym włosy.


Jeśli chcesz rozjaśnić włosy, najlepszym sposobem dla ciebie jest, aby przejść do salonu i zaufać profesjonalistom. Można to zrobić w domu, ale ważne jest, aby ustalić, farby, która będzie je rozjaśnić.

Rodzaje farb do włosów

1. Odcień balsam. Nie szkodzi włosy, nadać im połysk i wzmocnienie struktury. Z ich pomocą można eksperymentować tyle, ile chcesz. W przeciwieństwie do kremowych barwach, które są przechowywane na włosach 1-2 miesięcy, są zmywane po kilku procedur mycia.

2. Farba wyjaśnienia ze składników roślinnych. Jest idealny cienkie i rozdwajaniu, dostarczając im najbardziej delikatny efekt i rozjaśnia do 2 ton.

3. Wybielanie farby. Jeśli nie wiesz co to jest dobra farba rozjaśnia włosy, spróbuj wybielania go. Jest on w pełni lub częściowo usunąć pigment włosów, czyli ich odbarwienie. Jest on używany do pełnej zmiany koloru.

Wiele kobiet szuka najbardziej łagodnych środków do barwienia siwe włosy. Basma i henna – środki pochodzenia naturalnego, które nie niszczą strukturę włosa. Są one jednak szybko zmyć i nie może w pełni pomalować siwe włosy. Siwe włosy – włosy, które są pozbawione naturalnego pigmentu. Zacieniowane to możliwe tylko farby zawierające 6 lub 9-procentowy utleniacza i amoniak.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jaki rodzaj farby jest dobrze wybiela włosy bez ich psucie i pieczenie, można uzyskać pomoc od środków ludowej. Weź miodu akacjowego i stosuje się go na włosy. Przykryć je światło i maski chusteczka moczyć przez 10 godzin.

Firmy farby do włosów

1. "palety". Krem ten odbywa się co najmniej miesiąc i długo zachowuje kolor. Ona mocno i równomiernie wypełnia siwe włosy. Jego wadą jest to, że sprawia, że włosy łamliwe, przesuszenie im.

2. "Acme-Color Rowan." Po błyskotliwej farbowanie włosów, kolor bogaty i długotrwałe. Farba nie powoduje pieczenie, farby na siwe włosy całkowicie. Jedyną wadą – silny zapach.

3. "Kaaral". Jego producentem są Włochy. Jest to profesjonalne farby. To może pomieścić do dwóch miesięcy, a idealnie wypełnia siwe włosy. Farbowane włosy pyshut zdrowia i mają bogatą barwę. ma wady.

4. "Preferencje" z "Loreal". Włosy po farbowanie – zadbane i błyszczące. Trzymał go przez ponad miesiąc i pięknie maluje siwe włosy. Jedyną wadą jest jego ostrym zapachu.

Należy pamiętać, że dla pielęgnacja włosów farbowanych jest potrzebne po umyciu balsam nakłada się na włosy, aby łatwiej się rozczesują i nie łamali. Raz w tygodniu robić różne maski.

Myślę, że trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie: „Co jest dobre farby rozjaśnia włosy?”. Wybór należy do Ciebie. Życzymy powodzenia i piękno!