494 Shares 1387 views

Jak warkocz oplot bez pomocy

Od czasów starożytnych, długie piękne włosy – symbol dziewiczego piękna – uznawanych wskaźnik czystości i honoru. I oczywiście, każda dziewczyna wiedziała, jak to sam warkocz warkocz. W dzisiejszym świecie z fryzur damskich, wszystko jest o wiele bardziej demokratyczna. Włosy nie ogranicza wyobraźni i zdolności mistrzów. Odważne kolory na głowie, eksperymenty z asymetrii i geometryczne kształty – wszystko to w żaden sposób nie przyćmione klasykę – plecione warkocze. Bardzo łatwa i wygodna forma może być uznany za normalny klasyczny z trzech pasm, które spadły poniżej ramion. Właściciele długimi włosami od dzieciństwa wie jak warkocz oplot takiego planu.


Jednak panie nie poprzestał. Istnieją niekończące się wariacje tkackiej „spikelet”, „smok”, „francuski”, „delikatny”, „pająka” i innych.

Jak warkocz oplot sama w stylu greckim na podstawie francuski warkocz.

  1. Podzielić włosów na całym przekroju głowicy rozdzielone na dwie części, na poziomie linii uszu. Z tyłu zgromadzić w koński ogon lub kok.
  2. Teraz rozłożone wszystkie włosy, które były w przedniej części głowy w bok. Przed warkocz warkocz notatki, po której stronie chcesz to zrobić. Końcowy wynik zależy od tego, gdzie będzie ogon.
  3. Lekko pochylony do przodu, weź małą część włosy jak najbliżej do ucha.
  4. Teraz podzielić ją na trzy części. Jest to podobne do tego, jak zwykły warkocz warkocz na klasykę. Upewnij się, że wszystkie części są tej samej wielkości, wszystko uporządkowane. W razie potrzeby skorygować.
  5. Można rozpocząć plecionki. Spróbuj naprawić bazę mocno. Nieważne, jak silny będzie, to zależy od wszelkiej dalszej gęstości splotu. Uważaj, aby nie włosy rozczochrane. Możesz dodać pianę mocującą ręcznie.
  6. Kontynuuj dodawanie każdorazowo w tkania mały włos od dołu. Stopniowe dodawanie pryadok opiera się na francuskiej technologii. W procesie ciągnąc warkocze fundament, na czole, zwiększając szerokość podstawy włosów na Mierzei. Zadbać, aby było jasne, że to możliwe, aby śledzić główny pomysł – stworzenie sprawnego przerwy od jednej strony do drugiej czole.
  7. Nadal w tym samym duchu, aż do końca. Ważne jest, że włosy opadały z czoła w kierunku równoległym do dołu warkocz. Oni nie muszą być wypełnione na to czy drugiej stronie. Tkania powinny być szczelne.
  8. W rezultacie, gdy dotrzeć na drugą stronę w uchu, wszystkie pasma są równomiernie rozłożone wzdłuż linii czoła, warkocz włosy pozostały do normalnego warkocz. Kompletna włosy wszystkie niezbędne wykończenia. Użyj grzebienia, utrwalacze lakieru.
  9. Przed warkocz warkocz włosy masz w lewo w tył głowy za darmo. Na to może się skończyć, ale bardziej kompletna wersja dzieła, jeżeli bok, aby ogon i owinąć go z kosą.

Fryzura jest gotowy. Klasa mistrz powiedział i wykazać zarówno sam oplot z plecionki. Na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne, ale po kilku próbach trzeba wszystko potoczy. Zaprezentowaliśmy jedną opcję, która została oparta na tworzeniu francuskiej techniki warkocz. Używając go, nie można stworzyć arcydzieło na głowie – szybko, wygodnie i bezpiecznie!