622 Shares 4840 views

Jak zwiększyć liczbę pull-up

Wielu facetów zastanawiają się, jak zwiększyć liczbę pull-up na pasku. Najpierw musimy zrozumieć, jakie czynniki wpływają na wzrost liczby wspina się na pasku. Ktoś myśli, że zbyt dużo winy własnej masy ciała. Jest to częściowo prawda, ale zmniejszenie masy ciała, można również znacząco osłabić i mięśnie. Dlatego podstawowe prace muszą być wykonane w innym kierunku. Konieczne jest wzmocnienie mięśni. Najpierw trzeba nadrobić stało około 15 razy.


W którym zestaw ćwiczeń oraz pull-up na paskach, a najniższy szczebel, górny blok oporowy do klatki piersiowej lub pasa, jak również negatywne podejście na pasku. Poprzeczka dla zaostrzenia może być dowolny, o ile to było wygodne. Stopy nie powinny rąk pomagają w pracy. Siłownia jest to świetny sposób, aby rozwijać niezbędne mięśnie będą pracować w górnym bloku. Thrust blok do klatki piersiowej lub z tyłu głowy pomogą wzmocnić ręce najszerszego grzbietu, i stworzyć wszystkie warunki niezbędne do wykonywania technicznej. Czy pragnienia powinno być około trzech razy w tygodniu. Minimum – dwa razy w tygodniu.

W programie szkolenia powinien obejmować inne ćwiczenia. Zwiększenie liczby pull-up, jak to możliwe poprzez negatywne postawy na pasku. Będzie to wymagało ławę lub innego wsparcia, które pomogą zaangażować się w położeniu z wygiętymi ramionami. Jest to pierwsza faza jest obniżona, jest wytwarzany za pomocą ławce. Ale druga faza, w której konieczne jest zejście z górnego położenia, jest prowadzone w dobrej wierze. Podczas ćwiczeń, można użyć elementów statycznych, zatrzymując się na szczycie.

Jak zwiększyć liczbę pull-up, jeśli więcej niż 15 razy nie dostać? Aby to zrobić, należy użyć dwóch ćwiczeń: jednostka pchnięcie do klatki piersiowej i ciągnąć obciążenia. Trening jest podzielony na dwie części. W pierwszej części należy robić regularne pull-up do maksimum. Druga część ćwiczenia jest przenoszona do drugiej połowy dnia. W tej części ćwiczenia powinny być wykonywane przez powieszenie ważenie pasa. Może to być, na przykład, naleśnik z baru. W siłowniach do tego celu istnieją pasy i haki. Ci, którzy są zainteresowani w jaki sposób zwiększyć liczbę pull-up, musimy pamiętać, że w bloku oporowego do klatki piersiowej – jednym z najbardziej użytecznych i skutecznych ćwiczeń. Dlatego takie badania nie może rzucać.

Jeśli chodzi o liczbę powtórzeń w każdym przypadku powinny one być zmaksymalizowane. Podczas ćwiczenia powinny być wykonywane przy obciążeniu około pięciu podejść do poziomego paska. Liczba powtórzeń powinna wynosić od 8 – 10. Jak tylko zacznie się przewracać, konieczne jest, aby dodać wagi. Kiedy zwykłe pull-up można użyć jeden trick. Konieczne jest, aby przerwy między zestawami do poziomego paska nie więcej niż 30 sekund. W tym przypadku kwota niezbędne do uzyskania pewnej liczby pull-up. Na przykład, mogą one być od 30 do 50. Na koniec tej sesji będą odczuwalne rozciągnięcie mięśni. Takie obciążenie szybko podnieść liczbę pull-up.

Ta ostatnia metoda pomoże ci, którzy szukają sposobu na zwiększenie liczby pull-up w domu. Angażować się na takim programie, konieczne jest jedynie, aby ustawić dom off. Jeżeli konieczne staje się stosowanie wagi, to problem można łatwo rozwiązać. Nawet jeśli dom nie jest naleśnik z baru, zawsze można znaleźć coś, co zastąpi towaru. Sam poziomy pasek może wykonać samodzielnie lub kupić. Warto to nie jest zbyt drogie, w przeciwieństwie do pełnych prętów ściennych, więc sobie pozwolić na taką przyjemność może być prawie każdy. Podczas lekcji najważniejsze – nie zapomnij ogrzać się przez dziesięć minut. Rozgrzewki mięśnie przygotować do załadowania. Dzięki niej można dotrzeć do nowych wyników i uniknąć zranienia.