857 Shares 2482 views

Co to jest 3G: rozumienie ludzkości całej sieci

Od dawna zapomnieli o 2G, teraz dostępny stał się standardem sieci 3G. Co to jest? Małe urządzenie? Po części tak, ale system punkt dostępu do telefonii komórkowej i Internetu jest znacznie trudniejsze.


urządzenie

Jeszcze pięć lat temu, urządzenie 3G było znacznie więcej niż obecnie „prototyp” i wygląda jak telefon komórkowy. Zapewnia ona szybki dostęp nie tylko w Internecie, ale również do fal radiowych do usług mobilnych. To pozwala na korzystanie z telefonii komórkowej, a nie na stałe, jak to było wcześniej. Przewody były daleko w przeszłość.

sygnał

Odpowiedź na pytanie, co to jest 3G, nie może być zredukowana do badania i opisu urządzenia. Aby utrzymać szybkie połączenie jest niezbędne i silnym transmisji danych sieć – do transmisji danych w sieciach szerokopasmowych pozwoliło osiągnąć taki efekt.

funkcje

Przywilej korzystania z sieci 3G stały się usługi multimedialne, w tym w sieci globalnej. Stąd popularnie wzmianka 3G jako trzeciej generacji. Pozwala on nie tylko do komunikowania się i porozumiewania się w nowej formie – wideo. Będziemy teraz usłyszeć rozmówcę i zobaczyć go. A jeśli tak jest, jak to działa w Internecie, wszyscy już wiedzą, w jaki sposób przejawia się w telefonie? Z wideofon! .. To naprawdę przełom w technologii mobilnej! A teraz z nowych modeli telefonów komórkowych można uzyskać dostęp do Internetu, oglądać filmy, programy telewizyjne.

Kolejną cechą, która odkrywa odpowiedź na pytanie, co jest 3g, była okazja do pozostania w stałym on-line. W tym samym czasie, i zmieniła formę płatności, jednostkę miary. Podczas gdy wcześniej zapłacił za pobyt w sieci 3G Format zapłaty kwoty otrzymane (a transmitowany również) informacji.

Wśród innych cech nowego formatu komunikacji: roamingu międzynarodowego, wsparcie dla wielu operatorów, komunikacji z satelitą, przyspieszenie do 2 Mbps.

Wszystko to jest możliwe dzięki ciągłej transmisji danych w zakresie decymetrach. Nic nie jest bardziej wydajne i bardziej globalny jeszcze nie został wynaleziony.

standard jakości

Co jest 3g jako termin? Ta koncepcja nie mówi tylko o dużych prędkościach, ale także używane do opisania wysoką jakość świadczonych przez komunikacji: audio, wideo, multimedia. Aby osiągnąć ten wynik, producenci zostali zmuszeni kierować się międzynarodowymi standardami i specyfikacjami (ZUM). Zalecenia użyć cechy widma częstotliwości 3g wygenerowana osiągnięcia lepszej wydajności, zdolności i szybkości 144 kbps (podczas jazdy, przykładowo w samochodzie, prędkość przepływu, które mogą osiągnąć 120 km na godzinę) do 2 megabity na sekundę (unieruchomienia).

3g Co to oznacza dla użytkownika, oprócz szybkiego dostępu do Internetu? Trzecia generacja docenią klientów korporacyjnych, wykorzystując konferencji i zdalnego dostępu do bazy danych (bez kabli z dowolnego miejsca). Równie wyjątkowa usługa docenione już docenione przez wielu – jest zdolność do płacenia za usługi za pośrednictwem telefonu (tzw bankowości mobilnej), dzięki czemu nie ma potrzeby, aby szukać terminala lub oddziału banku.

Podział 3 g

Czyli 3g, Rosjanie nauczyli się nie tak dawno temu. Wprowadzenie najnowszych technologii w komunikacji mobilnej (we wszystkich znaczeniach tego słowa) trwało długo – 10 lat. Początkowo sieć 3G jest szeroko stosowany w Japonii, a następnie w Azji, Stanach Zjednoczonych i wreszcie „przyszedł” do operatorów europejskich.

Sieć 3G – kompleks Zawierające systemu przesyłowego i „odbiorca” sygnału: częstotliwość radiowa transmisja z operatorów telefonii komórkowej, World Wide Web. Na 3G mają wysokie oczekiwania: rozwijanie go, byłoby możliwe stworzenie globalnej sieci komórkowej, aby połączyć wszystkie podmioty. Ale jeśli sieć będzie występować pod różnymi protokołami (obecnie ich 2), finał, „rainbow” nie zostanie osiągnięty …