133 Shares 6456 views

Lek „Galstena” Baby: Opinie

Oczywiście, narodziny dziecka – jest to bardzo ekscytujący czas. Po tym wszystkim, każda matka przeżywa jego stanie i chce jej dziecko było absolutnie zdrowe. Ale niestety szczęście nie wszystko. Wiele dzieci przy urodzeniu mają do czynienia z tą chorobą, jak żółtaczka.


Jeżeli lekarz ustalił diagnozę, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dziecko będzie przepisać leki „Galstena” Baby. Ten lek może być stosowany od pierwszych dni życia dziecka. A rodzice nie powinni martwić się o jego bezpieczeństwo. Krople nie jest to antybiotyk i nie powoduje szkody dla zdrowia dzieci.

„Galstena» Dziecko

Niestety, istnieje ogromna liczba różnych chorób, dla których leczenie jest konieczne, aby przyjmować różne leki. A czasem leki mogą być bardzo poważne i niebezpieczne dla zdrowia dzieci. Jednak spadek „Galstena” – jest bezpieczny, naturalny fitogomeopatichesky lek, który ma właściwości wątrobę.

Pomimo faktu, że choroby wątroby są dziś nadal bardzo skutecznie sprostać niezwykle kontrowersyjne, „Galstena” ze swoich zadań i jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, w tym dla niemowląt.

środki skład

Wielu rodziców są bardzo zainteresowani w kwestii tego, co jest lek „Galstena” Baby. Opinie lekarzy potwierdzić, że agent jest naprawdę naturalne i bezpieczne, więc rodzice nie mogą się martwić.

Jako część kropelek może znaleźć się następujące składniki: plamistego ostu, mniszek lekarski leczniczego glistnika. Ponadto w kompozycji jest fosfor, alkohol etylowy i siarczan sodu.

W niektórych przypadkach, można użyć

„Galstena młodej jest chroniące wątrobę, to jest leku, który stosuje się do odzyskania i leczeniu chorób wątroby. Ponadto, lek ten jest w stanie zapewnić prawidłowe działanie pęcherzyka żółciowego i trzustki.

To narzędzie jest bardzo powszechnie stosowane w pediatrii. To narzędzie radzi sobie z żółtaczką, ponieważ z jego pomocą możliwe jest zmniejszenie podwyższonego stężenia bilirubiny we krwi, jak również ciało mniejszą toksyczność dziecka. Medycyna bezpiecznie można stosować od pierwszych dni życia dziecka.

Dlaczego wyznaczyć?

„Galstena” Baby on zheltushki – oznacza to, że niemal wszyscy pediatrzy zalecane w leczeniu tej choroby. Odpowiedzi na jego temat można przeczytać na końcu artykułu.

Żółtaczka noworodków – jest bardzo powszechną chorobą dzieciństwa, co powoduje niepotrzebnie dużej ilości bilirubiny we krwi. Składnik ten jest ukształtowany jako ciało dziecka podczas rozpadu czerwonych krwinek. Więc dzieci czerwonych krwinek załamać, jak wątroba jest wciąż tak niedojrzały, że nie może poradzić sobie z produktów rozpadu. W ten sposób, skóra niemowląt i błon śluzowych uzyskać żółty odcień. Taki stan jest uważany za całkiem normalne i zwykle przechodzi kolej na dwa tygodnie po porodzie.

Jednakże istnieją również zupełnie inna sytuacja. Na przykład, jeśli dziecko okazało się być przedwczesne lub podczas porodu mają problem z brakiem tlenu, to państwo może znacznie pogorszyć, i już nie może się obejść bez takiego przygotowania jako „Galstena” żółtaczki noworodków.

instrukcje użytkowania środków prowadzących

Lek „Galstena” ma dwie formy wydania: krople i tabletki. Tak, noworodki najlepiej jest dać spada. Tabletki odpowiednie dla dzieciaków są starsze. W tym przypadku tabletka musi być rozpuszczony w małej ilości wrzącej wody.

dawka zwykle określana przez lekarza prowadzącego indywidualnie. Jednakże, nie jest standardowym schemacie leczenia, jak opisano w instrukcjach do stosowania Rozpuścić jedna kropla leku w łyżeczce przegotowanej wody. Może być również stosowany i wyraził mleka.

Prawidłowe zastosowanie leku między karmieniami. Maksymalna dawka dobowa powinna być trzy łyżeczki. Jeżeli stan dziecka trudne, pediatra może przepisać biorąc dwie krople naraz. Jednak zwiększenie dawki w postaci własnej lub w każdym razie niemożliwe.

Ponadto, instrukcja obsługi zaleca następujące zasady: niech lek BABY jedną godzinę przed posiłkiem lub godzinę po nim. Ale jeśli się tego harmonogramu nie działa, to trzeba brać lek tylko w między karmieniem.

Przebieg leczenia określa również indywidualny lekarzem. W niektórych przypadkach będzie to na tyle i dwa tygodnie. Czasami jednak leczenie może trwać kilka miesięcy, a nawet dłużej.

Czy są jakieś skutki uboczne

Jedynym przeciwwskazaniem, które mogą mieć kroplę „Galstena” Baby – to specyfiką niektórych składników preparatu. Temat do prawidłowej dawki działań niepożądanych przeszkadza dziecko nie będzie. Według opinii rodziców są bardzo często dzieci torturowano zaparcia i kolki. Ale w rzeczywistości, takie zjawiska nie występują u pacjentów otrzymujących leki, ale same z siebie, ponieważ narządy trawienne System grudnichka nie został jeszcze utworzony.

Według lekarzy, najczęściej jest to tylko zbieg okoliczności. Po kropli „Galstena” Baby, opinie o które potwierdzają skuteczność leku, a także ma działanie przeciwskurczowe i zmniejsza ból kolki i zaparcia.

Jeśli Twoje dziecko nie może przyjmować lek „Galstena”, należy skonsultować się z lekarzem w celu wymiany. Ale w każdym razie, nie samoleczenia, ponieważ istnieje ryzyko powstania uszczerbku na zdrowiu dziecka.

Opinie lekarzy

Bardzo często lekarze przepisują „Galstena” krople dla niemowląt z zheltushki. Liczba Lekarze potwierdzają, że to narzędzie jest bardzo skuteczne i przyczynia się do normalizacji wątrobie. Jednakże, narzędzie będzie miał dobry wynik tylko wtedy, gdy są stosowane prawidłowo. Ponadto, maksymalny efekt terapeutyczny można osiągnąć, jeżeli prawo do zidentyfikowania chorobę i rozpocząć leczenie natychmiast.

Zdaniem ekspertów, „Galstena” – to jeden z najlepszych leków do leczenia żółtaczki u niemowląt. Narzędzie to jest bardzo bezpieczne, ponieważ nie składa się wyłącznie z naturalnych składników i nie ma skutków ubocznych. W związku z tym można go używać bez obawy do prawidłowego funkcjonowania narządów i układów narządów od dziecka.

Liczba rodziców

Niestety, wielu rodziców uważa, że do czynienia z żółtaczką, można użyć napary z dzikiej róży, a także opalanie. I oczywiście, że mają rację. Ale tylko wtedy, gdy mówimy tylko o fizjologicznym stadium choroby, która zazwyczaj odchodzi z własnej ciągu kilku tygodni. Ale jeśli dziecko jest zbyt podwyższony poziom bilirubiny, takie metody nie wydają właściwy efekt. Dlatego nie należy opóźnić leczenie w celu uniknięcia wszelkiego rodzaju komplikacji zdrowotnych.

Należy pamiętać, że aby skorzystać z napar z dzikiej róży nie zawsze są bezpieczne. Składnik ten może prowadzić do reakcji alergicznych.

Jednakże istnieją również negatywne reakcje i spada „Galstena”. Niektórzy rodzice nie zauważyli żądany efekt stosowania tego leku, a także grudnichki pić bardzo niechętnie. Ponadto, nie martwić się, że część leku zawiera alkoholu. Taka niewielka ilość nie będzie mieć negatywny wpływ na zdrowie dziecka, a korzyści mogą być bezcenne.

Należy pamiętać, że każda choroba jest łatwiejsza do wyleczenia wszystko na bardzo wczesnym etapie, więc czas, aby rozpocząć leczenie.