161 Shares 6585 views

Jak zdać test moczu prawidłowo?

Jednym z najbardziej powszechnych metod diagnostyki medycznej jest analiza ludzkich płynów ustrojowych. Prawie każdy terapeuta dolegliwość wymaga przede wszystkim pacjenta tak, że oddały krew i mocz. Wydawałoby się, że skomplikowane, aby zebrać materiał i zabrać do laboratorium?

Jak przejść przez badanie moczu?

W tym przypadku, istnieje kilka wymagania i niuanse. Pamiętaj, aby wiedzieć, w jakim celu do zbierania moczu. Bo to jest jedna rzecz – aby podjąć badania moczu. Ale oprócz niego istnieją inne badania, które wymagają tego materiału. Na przykład, terapeuta może skierować pacjenta przechodzą badania moczu soli cukru, opracowanie Nechiporenko. Na podstawie miejsca przeznaczenia, mocz będzie zupełnie inaczej.

Ponadto, trzeba znać cechy higieny i reżimu dnia, trzeba analizować wyniki były znaczące. Oczywiście, właściwy lekarz przed powołaniem takich badań powinny być pacjent szczegółowo wyjaśnić w jaki sposób i co zrobić. Jednak ze względu na fakt, że praktyka medycyny rodzinnej w naszym kraju nie jest zbyt rozwinięty, konwencjonalne terapie w klinikach nie zawsze podejmują trud edukowania pacjenta.

Gdzie?

Tak, że informacje o tym, jak przejść przez badanie moczu, nadwyżka nie będzie. I zacznijmy z najpowszechniejszych gatunków tego badania. Przekonajmy się, jakie wymagania są wprowadzane do takich gatunków jak moczu przodu. Gdzie materiał, aby go zdać? Można odwołać się do kliniki laboratorium, szpitala lub przychodni macierzyńskiego w społeczności. Jest prawdopodobne, że stać na wszystko, ale będzie analizować za darmo lub za warunkowym „miłości”.

Inna opcja – aby włączyć do jednej z niezależnych prywatnych laboratoriów medycznych i centrów diagnostycznych. Ich zaletą jest szybki i jakość usług, zapewniając wyniki na czasie. Ale dla tych korzyści będzie musiał zapłacić, a czasem znaczna ilość.

Wskazówki

Zanim zastosuje się badanie moczu, to lepiej powstrzymać się od tłustych i pikantnych potraw, alkoholu, narkotyków. Wynajem konieczne jest pusty żołądek rano zebrać pierwszą poranną porcję moczu w specjalnie zaprojektowanym pojemniku, który można nabyć w aptece. Z typowych błędów popełnianych przez ludzi z tej analizy, najczęściej – gromadzenie materiału w niewyspecjalizowanych sterylizowane słoików lub pojemnikach wykonanych z niskiej jakości plastiku. Ponadto, nie każdy wie, że zanim do zbierania moczu, należy myć genitalia i kierunku odbytu. Pierwszych kilka mililitrów nie powinny być zbierane. Nie należy również zebrać całą partię – wystarczająco dużo lekarzy do 50 mililitrów.

Ale gdy potrzeba określenia poziomu cukru należy zbierać codziennie moczu. Zadanie to, jak się okazało, też nie wszystkie siły. Jak przejść badania moczu na cukier? Niezbędne w ciemnym szklanym pojemniku do zbierania materiału generowanego przez organizm dziennie. Nadana laboratorium potrzebne niewielką część. Zamiast tego, ten incydent nie jest niczym niezwykłym, gdyż trzy butelki litrowe wniesiona przez pacjentów, pełne moczu. Ponadto, ludzie nie zawsze rozumieją wyrażenie „codziennie mocz” prawda – czasami przynieść rzeczy, które dni do rozliczenia z bankiem.

Zatem analiza wprowadzenie zasady niezbędne do wyjaśnienia wielu pacjentów, wyniki tych badań mogą prowadzić do dezorientacji zarówno pacjenta i jego lekarza.